• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Pa, motori na 539 i 540 JESU isti (samo je različito podešenje pumpe za ubrizgavanje).
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Koliko je dovoljno mm2 za ovo sa slike da se spoji na traktoru ono iza gdje se uključuju svijetla za prikolicu.
f_ikl12040--.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
I Dobro da jesi, u ove male nemožeš ugurati dvije žice.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Baš zato i jesam, one manje kada sam vidio, to je premalo, tu bi jedna žica taman stala.
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Prelijep. Svaka čast Gogo.


Nego vidim imaš originalan sic, kako u originalu izgleda neka navlaka, jasučić ili što već ima u ovakvom sicu ( ja ga nazivam kahlica, to je prvo što sam skinuo sa traktora i stavio novije sjedalo)
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Svaka Čast na trudu,zbilja je ko mačor sad :(clap):
Jedino su gume užas kolko su ružne,točno upadaju u oko al tvoj ukus,ja ih nebi nikad stavil na svog :icon_pray:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Tino, nije sve u izgledu i lijepome... dobre su to gume...... iduče gume na moje strojeve budu isključivo Taurusice...
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,745
Kolko sam ja videl ovakve gume kad su poderane na pola i ispod pola u blatu su bolje nego neke nove...
a kaj se traktora tiče :(y):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Točno Mika kaj se blata tiče ja sam stavil nove Tigrove a maknul Barum (izlizane i stare oko 30 god) po blatu je izlizani Barum bil bolji .
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Prelijep. Svaka čast Gogo.


Nego vidim imaš originalan sic, kako u originalu izgleda neka navlaka, jasučić ili što već ima u ovakvom sicu ( ja ga nazivam kahlica, to je prvo što sam skinuo sa traktora i stavio novije sjedalo)

Sic je original,ali ne znam kako je izgledala podstava,ovaj zeleni jastucic je gore od kak ja pamtim. moral bi pitati starog,mozda se on sjeca... meni je sic ok,imam dobro podstavljeno dupe pa ne osjecam grabe na putu! :)

Svaka Čast na trudu,zbilja je ko mačor sad :(clap):
Jedino su gume užas kolko su ružne,točno upadaju u oko al tvoj ukus,ja ih nebi nikad stavil na svog :icon_pray:

uredivanje ferdže je bilo macji kasalj naprema uređivanju zekana,kad se sve zbroji,tri cijela dana posla,i oko 2500kn. ali nismo fušarili,htjeli smo da je to dobro napravljeno,i da izdrzi jedno vrijeme...
eh,kad su te gume bile stavljane gore,ja sam bil balavac,a onaj koji ih je biral je vec 14 godina pokojni... meni je bitno da imaju dobru ripnu za tehnicki pregled,a poslove koje radi bi odradil i s nekim celavima...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Pa gore je :(rofl):
Stavil sam gore spužvu i deku sa starog sjedala,udobno je a to je bitno :icon_razz:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Tino jel to skračena cijev filtera kad si bil mali da si videl kud voziš a vidim imaš i grijanje retrovizora :icon_kidra:
 

Najnoviji postovi

Na vrh