• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
IMT555; Jel se može na 533/539 ugradit na prednji hidraulik izvod za kardan da se može priključiti nekakva rotokosa?

Kakva rotokosa?? Zetor 7340 je pucal pod njom, IMT imam mehanički volan, tko će još pod većim opterečenjem da ga mota?? I na kraju, koliko je to isplativa investicija?
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Nisam baš mislil na rotokosu tj. na nekakvu prepravljenu strižnu kosu koja bi se priključila napred, a iza bi se priključila samoutovarna i to bi bilo super za one koji skoro svaki dan kose zeleno za krave.
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Bilo je u temi Tomo vinković, netko je dobro složil takvu strižnu kosu na njega, valjda bi to išlo i na IMT, al mislim da je za to bolje kupiti drugi traktor, Imt je takav kakav je, i teško je tu neke inovacije napraviti..
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Ha gle nekom za prvu ruku bi poslužilo ako neko nema baš za neki veči traktor.
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Gogo, u srce si me pogodio....slab sam na Taurusove gume...... ove godine moraju Taurusice ponovno pasti na moj stroj....... jako dobre su mi se pokazale...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Gogo, u srce si me pogodio....slab sam na Taurusove gume...... ove godine moraju Taurusice ponovno pasti na moj stroj....... jako dobre su mi se pokazale...

ja se ni ne sjecam od kada su te gore, mozda petnaestak godina,i nisu ispucale,ni ne trose se jako,ali tek zadnjih par godina traktor puno radi,i uvijek je garaziran...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,306
Ja nekužim kaj vi komplicirate s tim amortizerom, košta 80-tak kuna novi

Gogo :icon_super:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ko puno kosi zelenog i odmah vozi kravama jednostavnije kupit za par tisuca kuna samoutovarnu kojoj se moze ruda zakrenut da odmah pokupi sta bocna kosa pokosi i gotovo a ne malog imt-a opterecivat s prednjih hidraulikom pa provlacit kardan napret i kupovat neku kosu kemije radit na premalom i preslabom traktoru za to!!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A kaj ti amortizer koji je orginal za takvo sjedalo nebi pasal?

Gde ga naći??? Zato sam pital od čeg bi pasal!


Ja nekužim kaj vi komplicirate s tim amortizerom, košta 80-tak kuna novi

...sad tek vidim!

Gde ga ima za kupiti?? Za originalni stari IMT sic??
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
...a dok se mali ferdžo uređuje,posel ne smije trpjeti,pa je stiglo i zamjensko vozilo... usluga na razini,nema kaj!


images hosting
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Kaj če ti zetor kad imaš ovu mrcinu:icon_fU:

premalo mi je jedan traktor za sitne poslove,a imt je... necu pokretati raspravu...drag mi je jer ga je djed kupio novog,40 godina je kod nas,i jer sam se na njemu ucio voziti i proveo puuuno sati s njim,ali zetor je zetor.

Budeš ga registriral? Netrebaš arnjeve za njega?

traktor je bil registriran do prije tri godine,ali su na zadnjem tehnickom rekli nek se vise ne pojavimo s njim ako ga ne uredimo. traktor je bio u kanalu prije dvadesetak godina,nije bilo stete osim na haubi,tad su ju poravnali i ofarbali nekom bezveznom bojom,koja je apšisala makar je traktor uvijek bio u garaziran. onda ga vise nismo ni regali,a posto sad sve radi, i stalno je na cesti,ne isplati se zajebavat,kazne su ogromne... ne trebaju arnjevi,posto je prva registracija bila 1974. godine....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,306
Moja jedina zamjerka ide auspuhu, a za ostalo svaka čast.
 

Najnoviji postovi

Na vrh