• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=HuF_WnuEUlA[/YT]
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=S9qcyQmqPL8[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Modus operandi isti u svim zemljama bivđe države. Od 90e pa nadalje. Sirotinja se pobila dok su tajkuni grabili i bogatili se. Do kad ce ovaj glupi narod to tirpiti ja ne znam....
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Zauvjek....
Revolucije ne pokreće sirotinja, već srednja klasa. A nje nema...
 

SavoI94

Član
Tu od
27 Tra 2013
Poruka
284
Da li se na IMT 540 moze ugraditi blokada?
I od kojeg IMTa pasu dijelovi?
Znam da se treba promjeniti desna truba i kuciste diferencijala ,a od kojeg IMTa pasu dijelovi?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ako misliš na blokadu diferencijala (šperu) on ju ima tvornički na desnoj trubi .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
540 bi u tvorničkoj izvedbi trebal imati šperu, barem ga ja bez nje nisam videl.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Očeš reć da 540 nema blokadu špere??? Ako si gledao traktor pogledaj još jednom malo bolje.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kod mene su još dva 540 oba imaju špere ali onaj sa fiatovim motorom onu lošiju .(imaju dvije vrste)
 

SavoI94

Član
Tu od
27 Tra 2013
Poruka
284
Hvala svima na odgovorima.
Na desnoj trubi nema nicega a kamoli pedale za blokadu(speru) diferencijal.
Traktor je 1975gp.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Hvala svima na odgovorima.
Na desnoj trubi nema nicega a kamoli pedale za blokadu(speru) diferencijal.
Traktor je 1975gp.
Onda to vjerojatno nije zadnji kraj od 540
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
To je zadnji kraj od 533 staroga i zato nema, ne znam koje bi drugo objašnjenje bilo. Najbolje kad bi našel neki traktor za dijelove i komplet zadnji kraj staviti...
 

milankrezner

Član
Tu od
26 Tra 2014
Poruka
155
ajd kad ste več kod špere, moj 540 ju ima al onu papuču nemožeš uopče pomaknzti neče da se stisne, šta bi bio kvar i kako ga odkloniti
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,223
Zapekla jbg od nekoriscenja. Mom prijatelju je tako bilo na 539 i on skakao po njoj i ona proradila..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Bil bi jako vesel prijatelj da se nije vratila hihihihihi, kaj se hoče dogoditi.
Našpricati WD-om i boga moliti da popusti, a ne sjebe O- ring.
 

milankrezner

Član
Tu od
26 Tra 2014
Poruka
155
ma probo sam ja to i malo žešće stisnit malo i udarit al neče ni da mrdne, šta bi trebo napraviti da proradi i el bi nešto moro novo kupovati
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Hvala svima na odgovorima.
Na desnoj trubi nema nicega a kamoli pedale za blokadu(speru) diferencijal.
Traktor je 1975gp.
Jesi siguran da nije gore stari tip? Ako je poluga pukla teže ju je zamjetiti.
Poslikaj desnu trubu kod onog djela koji pokreče kočnice pa da vidimo.
ma probo sam ja to i malo žešće stisnit malo i udarit al neče ni da mrdne, šta bi trebo napraviti da proradi i el bi nešto moro novo kupovati
Skineš desnu trubu i razradiš. Kupiti treba brtvu trube i O-ring špere, ako na kaj usput ne naletiš, možda na strgane šarafe diferencijala ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh