• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
evo malo oranja od prije 2-3 dana, parcele koju sam dobio u najam:(y):.....nije toliko ni loše, kako izgleda na slikama :icon_butt:

uglavnom, ostalo za napraviti 2 prohoda, i ugasi mi se traktor......probam paliti, nema dima, ništa......mislio da je opet otišla nova AC teleoptik pumpa, al nije, probam pumpati, tvrdo i nemože se pumpati......pa skinem prvi filter, u njemu nema goriva, skinem čašicu i necuri gorivo u nju iz rezervoara.......skinem nosač čašice sa rezervoara i opet necuri, našao neku žicu i nalo pročačkao i počelo curiti......nakraju imam zrna kukuruza u rezervoaru, koji su zaštopali izlaz iz rezervoara, kako su dospjeli unutra, to neznam......








 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Tako je, klip na 549 ima u sebi rupu, a 539 je ravnoga čela
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Istu onakvu kak i Zetor ....
Eh da, ni klipnjače nisu isto dugačke .... ma sto problema s tim 549, ništ ne paše
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Ako ga kupiš kod M i F-a ili ti ga oni ugrade :icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ma ja to onako bezveze pitam, izvana su isti, pa da vidim po čemu je ovaj jači, mada je meni na 539 nekako življi motor. El ima i razlike u podešenosti pumpe?!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Naravno da ima, sama glava je drugačija (druga kubikaža)
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Da se mene pita već bi ja sredio pumpu na 549. Malo mi kao trom, a i kad zahladi teško pali. Kako ispitati dali grijač radi? Sad kada su temperature bile oko nule kao da ne grije, inače se čuje(na kraju malkoc kao tucne), a sada ne čujem to.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Zagrij ga i probaj rukom dali je topli grijač.
Najsigurniji buš ako skineš crevo usisa i da probaš onda da vidiš dali riga vatru
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
@lisnik pvp je roto,traktor 90god. nova linija....
Sorry što nisam prije odgovorio :icon_weed:
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Ucinilo mi se da jeste, ali nije ni orginalna MF-a ja mislim, pa pitam mozda neko prepozna cija je kabina na njemu.
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Opran 539 i pravac zimski san..

111514150332.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh