• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

korisnik2508

Član
Tu od
24 Kol 2010
Poruka
119
Na IMT-u 539 sam mijenjao filtere goriva. Nakon zamjene gorivo curi na gornjoj gumici jednog filtera. Pokusavao sam mijenjati kuciste, filter, gumice i uvijek isto. Ne znam kako to zabrtviti.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Možda je u utoru ostala stara gumica? Moraš lijepo staviti gumicu u utor, onda onaj rub filtera nasjeda na gumicu i nesmije puštati kada stisneš.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Ja kad mijenjam filtere, uvijek ostavljam stare gumice, ako bas nisu prezelucene, i nikad ne pusta naftu..
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ja uvijek mijenjam gumice na kraju vrtim filter a šaraf držim ključem kad je skoro gotovo dotegnem šaraf i ne pušta .
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Provjeri mjere vanjskog ruba starog filtera i novog.Cesto zna biti kod novih filtera vanjski rub
netacnih mjera i nemoze dobro naleci u rub sa gumicom.
 

Dejan9479

Novi član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
26
Pozz ekipa zanima me kako imate riješene stražnje poteznice na imt traktorima sa bocnom kosom. Znaci da iza na kardanskom vratilu imate remenicu za pogon bocne kose. Ja imam kopčanje samo gore pa mi nekad prikolica zna podignuti cijelu poteznicu gore pa bih sad to riješio jer sam uhvatio vremena ako netko ima slike kako je to rijesio bio bih zahvalan.
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Da li se kad kome dogodilo da se ventilator od kilera razleti? :icon_scratch:
Meni se razletio plastični dva puta u 500radinih sati.Jednom u vožnji i jednom u košnji sa roto kosom i prvi put kad sam ga mjenjao vidio sam da je kiler oštećen znači nije prvi put.Sad sam stavio metalni pa ću vidit što će bit.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Da li se kad kome dogodilo da se ventilator od kilera razleti? :icon_scratch:
Meni se razletio plastični dva puta u 500radinih sati.Jednom u vožnji i jednom u košnji sa roto kosom i prvi put kad sam ga mjenjao vidio sam da je kiler oštećen znači nije prvi put.Sad sam stavio metalni pa ću vidit što će bit.

Sad ce se razletjeti ono zbog cega su se plasticni razletjeli
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
I ja plasticni pa nikad problem, kod njega očito nečega ima pa lupi i razleti se. Zato je i rečeno da će se sada razletjeti i razlog raspadanja plastičnog a usluijed toga može dobiti i kiler.
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Na pumpi vode nema lufta,sve je oko njega uredno zategnuto i ne može ništa doć do njega,zato sam i pitao tu jer kome bilo slično.A sada ćemo vidit kako će bit s metalnim.
 

Najnoviji postovi

Na vrh