• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
542 je 540 s 5 brzina, a ostalo im je isto.
Stoji ovo kaj je Željko rekel: neki nemru najti 4. i 5. Iakonisam neki poznavalac, a pogotovo niti ljubitelj IMT-a, u ovo sam se i osobno uvjeril...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Mi kad smo kupili 542 isto spocetka je bilo problem pogodit 4 i 5 al brzo se priviknes puno ljudi se dugo vozilo da nisu ni znali da imaju 4 i 5 a neki jos i dan danas!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam svojeg kupio od tetka i on ga je vozio nekoliko godina i nije znao da ima 4 i 5 ko ni vlasnik prije koji ga je novog kupio sve stariji ljudi nemres puno objasnit jer je njima i 3 prebrza a shema kaj bi oni to gledali oni su se neke naradili s traktorima!!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Nisam baš siguran da je na odljevku shema s 5 brzina. Bar ne na prvim serijama...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Na odljevku je shema s 3 brzina al ima plocica kod volana s 5 brzina!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Moj je 85g i na odljevku je shema za 3 a kod volana je plocica s shemom za 5!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bome su se unaprijedili al ok je to traktor za manje gospodarstvo uz pravilo odrzavanje i koristenje moze on dugo radit bez vecih kvarova!!
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Kod kuma uz 533,539 on radi 30 jutara zemlje sve do prije dvije godine pd kvarova je bila boš-pumpa,vodena pumpa i diferencijal i nešto s mjenjačem!!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Moj je tek ove god dobio pomoc zadnjih 10 god je natuko preko 5trs mijenjana glava, lamela i korpa, pumpa hidraulike, kardanska osovina vodena pumpa i ac pumpa to su svi kvarovi na njemu!!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ja radim 15-tak rali zemlje ali nijedan IMT-jac nije izdržal ni jednu godinu bez nekakvog kvara ali nijedan mi nije puštal ulje na špagi na radilici pa ni zadnji 560. Na njemu mijenjan motor , gume , lamele , kiler, pumpa hidraulike 3 pvp 16 diza , stavljena kardanska od 540, reparirana Orsta, jedino getriba nije dirana i celinder volana .(Puno ne radi imam 4 traktora) .
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Mislis na raspon sarafa il ? 8 je i kod mene na MF a srce je 15 cm. Tako je i na ovim felgama od 560, mislim na srce i broj sarafa.. Brine me da li ce to odgovarati ..
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ljudi jel možda netko zna odokativno koje su dimenzije kabine stara tipa za imt 577?

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 5020X koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Neznam dimenzije ali to je bilo zlo od kabine našarafljena direktno bez gumenih ublaživača i bez mogučnosti otvaranja zadnjeg stakla .
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Samo me zanima širina tu de nasjeda na blatobrane. Vidim da ova ima zadnje staklo posebno u okviru, moguče da je neko nekaj predelal. Ma za mene bu to hotel s 5 zvezdica. :-D

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 5020X koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh