• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Kad se ustrtas da ce se prevrnuti, to je granica, obicno moze jos ali sto je sigurno sigurno je
PS. ova granica se odnosi na nealkoholisano stanje :icon_fU:
 

miaz

Novi član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
20
nije tema ali bih pitao dali netko zna da se prodaje imt 565, 577 ili 587 nova linija bez pr vuče da mi javi na pp ili ovdje do cca 5300 europljana
 

almirxxx

Novi član
Tu od
26 Ruj 2016
Poruka
13
Pozzz
Jel neko možda uvozio traktor iz srbije, kakva su iskustva? Prijatelj mi kaže da u Rumi bude dosta tih polovnih traktora na pijaci pa razmišljam da probam uvesti neki imt 533 ili 539...hvala...

Poslano sa mog Tesla TTL7 koristeći Tapatalk
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Nisam siguran i ne želim te dezinformirati, ali miss da su neki traktori zabranjeni radi veliki Co2 emisija, sad koji su ne znam.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Novi da.
Rabljenog (u HR) možeš uvesti ako prolazi homologaciju.

Kak ti vjerojatno kaniš uvesti traktor u BiH, raspitaj se postoji li tamo homologacija i kakvi su uvjeti.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Od traktora za lakše poslove, koji bi najprije uzeli i zašto????

imt 539, sa kabinom (roto ili linijska pumpa)
imt 542 nova linija, sa kabinom
imt 549 nova linija, sa kabinom
tafe 42 bez kabine


treba za prskalicu, rasipač, sijačicu olt psk, sijačicu olt gama 18, prikolicu 3 tone maximalno, kultivator
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
549 ima pet brzina ide nekih 40km/h jos namontiraj neki servo hidro volan + tandem hidraulicnu pumpu ulje iz mjenjaca i dodatnu hidrauliku za toplink ili sl i imas srednji dobar traktor jedino su kocnice kakve jesu a malo konja vise uvijek dobro dođu (u odnosu na 542)

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
moj glas iako nemam IMT je za 549 :) kupili su par ljudi iz mog mjesta te nove modele, te oni sa 539 presli na ove, likovi koda da se drogiraju, smjesak ne skidaju, a kad se susretnemo moj traktor je niza klasa prem njihovem hahah Šalu u stranu :)
Traktor prema ks i kg ima super omjer po meni za oranje pa i teze neke poslove, a ovako opcenito nisam cuo nista lose za njih.
Kaj je kolega rekao nadodaj i preradi i bice jos jedan sretan vlasnik :)

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kak smo ga nahvalili malo o nedostacima . frfljavi motor , prelagan , loše (slabe) kočnice, teško ubaciti i nači 4/5 brzinu(lagano ide kad odu sinkroni) . neriješen kiper . puca kolijevka oko je dupljak . Sve u svemu kilava mala jurilica .
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Od svega mislim da je 539 najbolji izbor, nesto ocuvano i sa malo sati
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Onda ti je bolji izbor 542. Može i ono kaj 539 nemre, a jeftiniji ti je od 549.
Priča o 40 km/h je samo priča ...
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ima onih koji idu 35-36km/h, moj ne ide, ide 30, traktor ako je u dobrom stanju i uz neko normalno održavanje mora služiti, ja imam dva pa služe i zadovoljan sam, sa 549 je bilo problema dok je bio nov, ali sada služi dobro i ono što je bitno da je ispod njih suho, 539 ima blizu 7000, a 549 preko 2000.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Nije los 542, al nije po gabaritima nista puno manji od 560, bas sam ga gledao, mislim da ce odluka pasti na 539
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Slažem se sa AntonioJD, osim što ima ponegdje i 539 sa 12.4 gumama, recimo moj je bio tvornički sa 12.4.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,236
A zakaj mora biti baš IMT kad postoje i drugi kvalitetniji traktori za iste novce?
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Zasto bi trebale sire gume za prskanje, rasipac, sijanje,????

O drugim traktorima te snage i za tu cjenu nevrijedi raspravljati.....
 

Najnoviji postovi

Na vrh