• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,272
Ovo sam skupo platil i naručil si, s ponosom ju nosim.





U isto vrijeme sam iznad radnog stola objesil raspelo kojem se svako malo pomolim dok sam ostalo znakovlje raprodal.

Svaki sljedeči koji dođe u moje carstvo s pričom (srbxxx, četxxxx, bradxxxx.....) dobiče 45 u dupe i zato oni koji zalaze nek razmisle prije nego zaguguču.

Još da imaš kačket "IMT",, đe bi ti bio kraj,,,::(wasntme):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kome, znački?


Sljedeči put kad dojdeš ima da se prekrižiš pred njim a ja te bum snimal inače imaš zabranu ulaska, smiješ samo škiljiti kroz rupu na vratima.


Prihvačam zabranu toliko ipak se nemogu poniziti da staviš MTZ možda ali IMTnije toga vrijedan
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Kolega MUHA imate moje puno poštovanje!!!, klanjam se :icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pray:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Prihvačam zabranu toliko ipak se nemogu poniziti da staviš MTZ možda ali IMTnije toga vrijedan
Jel si baš ono 100% siguran u ovu tvoju izjavu?


Kolega MUHA imate moje puno poštovanje!!!, klanjam se :icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pray:
Hvala ljepo :icon_thumright:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Muha biste li se bili voljni đorati, vaš srpski znaš za moj "švabski" znak ? :p

214d376.jpg


I jedno od najvažnijih pitanja, di ste nabavili tu majicu sa svetim grbom? Vruća sam mušterija za takvu jednu da kad radim sa mojim crvencima da im pojačam snagu sa tom majicom hehe ?
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Na jednom sajmu, vjerujem da bude trgovac na proljetnom u Gudovcu. Mada mislim da večina tiskara to može (ako ima volje za raditi jednu majicu) bez problema odraditi.


Grb, ni u ludilu nebi mjenjal. Probaj ga ponuditi ovim švabofilima, njima nije bitno kaj piše, samo nek je u njemačkoj izrađeno pa makar i s penkalom na komadu pleha napisano bilo ....:icon_keel:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Prihvačam zabranu toliko ipak se nemogu poniziti da staviš MTZ možda ali IMTnije toga vrijedan


Vjerojatno je zaradio malo bogatstvo šarafajući po imt traktorima, pa sad ima poštovanja :icon_rofl: :icon_jook:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Zaradil puno nije ma nevoli on IMT več bikiča meni se sviđa pogrebna boja majice
.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Na koliko bara otvara sigurnjak na hidraulici IMT?

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
 

Imtejac

Novi član
Tu od
8 Pro 2018
Poruka
5
Re: Imt mašine

Nov sam ovde, posedujem imt 539 volim ga i generalno. Želio bih da razmenjujemo svoja iskustva i probleme.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Kod tih prevlacenja ima dosta cimbenika koji mogu utjecati a ljudi cesto ne razmišljaju o tome. Na primjer jako ovisi o gumama i visini kopcanja, a puno je bitnija masa nego snaga motora. Tu kod nas u selu prije dok je još postojala poljoprivreda se svake godine održavalo takvo natjecanje. Jedan lik je imal nekakvog forda bez prednje vuce, napunil je gume s vodom i natovaril ga s utezima, dobival je puno jace traktore pa cak i duplake...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Točno Gajtan kolega nije mogel orati (loši uvjeti) sa utegom oko 600 kg kad je stavil prednji utovarivač išel je bez utega .Stari zetori do 68 su uz alat dobivali ventile za vodu .
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Najpoštenije je takvo prevlačenje odraditi na asfaltu gdje se točno vidi koji traktor bolje može prevuči jer na zemlji ko ima loše gume uvijek će ga prevuč onaj s boljima..
A i sam gazda ovog traktora u komentarima na videu je napisao da ovaj 560 ima motor od tamića i zadnje gume 30" koje su nove..
 

Najnoviji postovi

Na vrh