• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

Gajan

Aktivni član
Tu od
27 Sij 2018
Poruka
183
Ja ga imam od 89 dobar je može se koristitizasveradove. S njim sam silirao balirao berač nemam al ima kolega beres njim. Jedini nedostatak mali izbor brzina.
 

niho

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
255
Kakva im je potrošnja u radu? Da je bar sa 5 brzina, a kakav je na kardanu?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Gajan

Aktivni član
Tu od
27 Sij 2018
Poruka
183
Potrošač je osrednji u radu je dobar kardan ako je direktni ima 720 o na 2250 a imaju tri opcije 540,720 i 1000.U prodaji su bile sve opcije. Obično dođe sa srednjim direktnim mada ima primjeraka i sa sporim on u onoj pozadi izlazu ima redukciju preko zupčanika. Koja je cjena ovom na slici.
 

Vuga

Član
Tu od
7 Ruj 2014
Poruka
130
Pozdrav. Dal bi se na IMT 540 1979.g. dalo ugraditi hidraulicni volan i hidraulicne kocnice (ili zracne) i da li je to isplativo raditi?
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Sve se može montirati,a sad isplativosti ovisi koliko ste voljni potrošiti...
Ako je kutija volana dobra nema lufta u što baš ne vijerujem....može se montirati servo volan koji je nešto jeftiniji od hidrauličnog...što se tiče hidrauličnih kočnica to je za mene več egzotika....
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Pa na IMTima tim manjim koji imaju doboš kočnice su one barem bile zahvalne, dobre i dugotrajne.
Hidraulični volan se može ugraditi bez problema samo treba malo alata i dobar kolega varioc. Ako treba šaljem slike kako je to na mom 549 izvedeno!
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Bil je jedan obnovljeni 549. Reklamiral je auto električara :)

A i to je isto obnovljeno za niš.. Nisu se potrudili ni kugle sa mjenjača skinuti ili barem zaštiti kod lakiranja, ali radio, glazba i instalacije su me oduševile ;)
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Šta može bit kad motor počne dimit na iberlauf ko lokomotiva, ali to potraje 5-10 sekundi i onda prestane i radi normalno?
Onda radi normalno,pa opet u krug..
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
A i to je isto obnovljeno za niš.. Nisu se potrudili ni kugle sa mjenjača skinuti ili barem zaštiti kod lakiranja, ali radio, glazba i instalacije su me oduševile ;)
Gledao ga na sajmu i točno tako osim m struje nije me ništa posebnon odeševilo na tom traktoru, po ostalom prosječno sređen traktor
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
I prodan svejedno da ima opet imt kakvo je stanje prodavao bi se na veliko.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
Pa ja bih prvi kupio IMT u kući su tri i da ima potrebe za još jednim vjerojatno bi bio IMT
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
I ja bi da je ostalo kako su bili ko prije dan danas rade bez neke posebne pažnje
 

Najnoviji postovi

Na vrh