• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

Gajan

Član
Pridružen(a)
27 Sij 2018
Poruka
35
Ja ga imam od 89 dobar je može se koristitizasveradove. S njim sam silirao balirao berač nemam al ima kolega beres njim. Jedini nedostatak mali izbor brzina.

niho

Član
Pridružen(a)
25 Tra 2011
Poruka
141
Kakva im je potrošnja u radu? Da je bar sa 5 brzina, a kakav je na kardanu?[/QUOTE]

Gajan

Član
Pridružen(a)
27 Sij 2018
Poruka
35
Potrošač je osrednji u radu je dobar kardan ako je direktni ima 720 o na 2250 a imaju tri opcije 540,720 i 1000.U prodaji su bile sve opcije. Obično dođe sa srednjim direktnim mada ima primjeraka i sa sporim on u onoj pozadi izlazu ima redukciju preko zupčanika. Koja je cjena ovom na slici.

niho

Član
Pridružen(a)
25 Tra 2011
Poruka
141
Ovaj ima ko neki reduktor, je li to problem zamijeniti ako bude spori...

Na vrh