• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Vidiš da su pločice pod njom?
A gledaj kam tuču klackalice.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,372
Podložne pločice uopće nisam ni skužil 🤦, znači konzole ili kak se već taj aluminijski dio zove su bile preniske?
Jel to predstavlja veliki problem ak klackalice ne pritišču ventil točno po sredini već malo fulaju?
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Na svojoj 577 sam u akciji sređivanja..promijenite lamele.druk ležaj.na korpi izmijenuti svi dijelovi...250 evri...kupiio drugo sjedalo..Husqvarna..120 evra...piksne na centralnom..25 evra...semerizi na prednjem točku..50 evra....sad BiH trebao ležajeve na drugom točku..zatim ofarbani do pola a onda preći na kabinu.....možda bi izmjestio filter zraka...hoće li smetati ako vuče zrak sa metar dužeg crijeva
 

Gajan

Aktivni član
Tu od
27 Sij 2018
Poruka
183
Koliko sam upoznat u tebe je ona kabina sto je odvojena od trakora.Šta joj nevalja jel uska?
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Koliko sam upoznat u tebe je ona kabina sto je odvojena od trakora.Šta joj nevalja jel uska?
Malo su mi vrata kao presukana pa moraš dobro kupiti da se zatvore ili otvore.pa krene staklo ispadati iz onih kedera..uska vrata kad se ulazi pogotovo što visiš na ona dva gazišta...hoću na pod staviti kamenu vunu i preko novi sloj lima..rad buke..nemam ni zadnje šajbe

Kod mene je onaj dugi vrat volana..hoće nekad vibrira u rukama..to neznam kako bi riješio
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Kolko me pamčenje služi 577 nema ležaja u stupu.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ima na glavi ..dolje gdje ima ..na to sam mislo .
Ako ima i malo lufta hvata rezonanciju
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Znam na kaj misliš, ja sam mislil na plastičnu piksu koja je u stupu.
Tam znaju lufta dobiti s godinama.
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Ma nema dole lufta.već mu je vrat dug sigurno četrdeset centi poslije lima gdje su satovi i na toj dužini hoće ponekad vibrira...sad da mu je gore ispod volana postavit piksnu plastičnu to bi bilo idealno
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Kod mene je kućište ono gdje su satovi klasično kao na 560. .e tu ima plastična piksna.al odatle mi je vrat volana još dug 40 centi i onda volan..577 odvojena kabina siva..serije za izvoz
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Kaj se trese na leru ili u radu?
Ponekad..na asfaltu u vožnji..al čim malo jače stisnem volan prestane..kad nekog ulovim što zna postavit slike da vidite kako izgleda..možda se niste susretali sa ovom serijom
 
Na vrh