• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

R

ROKI

Guest
taj motor ima preko 80 ks i to je mislim oznaka za izvoz. 587 za kojeg znam (ne 579, 578...) ima oko 77 ks i bez turba je. No ti si IMT fun pa valjda znaš bolje nego ja. ;)
 
B

Bobo

Guest
Cuj, niti ja ne znam, samo znam da sam vidio onaj 587 i da je imao turbo na sebi... Nitko ziv, pa niti radnici IMT-a ne mogu znati sto koja oznaka oznacava na kojem traktoru, jer ih ima mali milijun...

Sad niti ja ne znam tocno, posto nisam nikada 587 vidio u zivo, ali ako ti kazes da su u tvom kraju 2 komada i da nisu turbo, onda vjerujem...

Sad me brine sto je onda ono sa farmphota...
 
B

Bobo

Guest
Ima i tu nesto...

Moze vrlo lako biti i to, jer sto Srbin izmisli, nitko nece ni zamisliti!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,172
Bobo kaže:
Ima i tu nesto...

Moze vrlo lako biti i to, jer sto Srbin izmisli, nitko nece ni zamisliti!

Bobo, kome ti to podilaziš? :scratch
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,172
Bobo kaže:
ZJ kaže:
Bobo kaže:
Ima i tu nesto...

Moze vrlo lako biti i to, jer sto Srbin izmisli, nitko nece ni zamisliti!

Bobo, kome ti to podilaziš? :scratch
@ZJ, ne kuzim pitanje...

Mislim, jel' se diviš ili rugaš?
 
B

Bobo

Guest
To je u narodu poznata izreka, pocevsi od zastava vozila pa na dalje...

U neku ruku divljenje, jer silom prilika svi postali inovatori pa se tamo svasta moze naci...

Kuzis me, sad sam kupio "robu s greskom" koja torsi ulje. Isti klinac dobijes kad kupis zastava vozilo. kolega nije Yuga mogao dovesti iz Osijeka do pozege a da mi se nesto nije pokvarilo... Tehnologija na nivou ;)

Sto Srbin izmisli, nitko drugi ne moze ni zamisliti!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,172
Zanimljivo... ja s Jugom napravio više od 200t km :scratch
 
B

Bobo

Guest
I moj stari je s ficom napravio 230 000...

Poanta je u tome da se pogorsavaju, umijesto da se poboljsavaju...

Ne znam jesi li vidio novog juga, ali to je tek krs kakvog nisi vidio u skorije vrijeme... Ne mozes ni vrata zatvoriti kako treba... Ma uzas...
 
B

BobanNB

Guest
Bobo kaže:
Mozda si mislio na 578...

Pogledaj ovdje, pa mmi reci sto mislis... (mozda bude malo sporije ucitavanje, no pogledaj)

Obrisan neispravan link.

Koliko se meni cini taj nema kompresor ako sam dobro primetio
 
B

BobanNB

Guest
Bobo kaže:
Ima i tu nesto...

Moze vrlo lako biti i to, jer sto Srbin izmisli, nitko nece ni zamisliti!
Jel to sad prozivanje :?: :?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,172
BobanNB kaže:
Bobo kaže:
Mozda si mislio na 578...

Pogledaj ovdje, pa mmi reci sto mislis... (mozda bude malo sporije ucitavanje, no pogledaj)

Obrisan neispravan link.

Koliko se meni cini taj nema kompresor ako sam dobro primetio

Zapravo ima ... turbo-kompresor :lol:
 
Č

Čugi

Guest
Bobo kaže:
Poanta je u tome da se pogorsavaju, umijesto da se poboljsavaju...

Tu si u pravu 1000000%! Nek ide sve više u 3 pm! :evil: Jedva čekam da se naprvi neka kombinacija kao DF i Đuro kod vas, samo još da pukne i ova dosadašnja saradnja sa JD, :twisted: , i da uleti neko drugi! Ja bih lično voleo DF ili MF! :)
 
B

Bobo

Guest
@BobanNB: Nije nikakvo prozivanje, samo se u mom kraju ta izreka vec udomacila... Bez ikakvih uvreda ja napisano, i bez namjere da se uvrijedi ikoga... Ako smeta, obrisat cu?
 
B

Bubu

Guest
Citam ove postove i osetih potrebu da vam kazem razliku izmedju 577 i 587. 577 ima 51,5 kW pri 2000 o/min a 587 ima 55 kW pri 2250 o/min. Taj turbo motor sto vas buni na 587 jeste fabricka ugradnja, mislim da je MAN-ove prozivodnje i ima 80 KS sto dodje 58,82 kW.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,172
Bubu kaže:
Citam ove postove i osetih potrebu da vam kazem razliku izmedju 577 i 587. 577 ima 51,5 kW pri 2000 o/min a 587 ima 55 kW pri 2250 o/min. Taj turbo motor sto vas buni na 587 jeste fabricka ugradnja, mislim da je MAN-ove prozivodnje i ima 80 KS sto dodje 58,82 kW.
Nije sigurno, previše liči na IMR. ;)
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

Najnoviji postovi

Na vrh