• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Imal sam ja takve probleme al ne na imt-u. Metalni propeler trgalo ko da ga laserom prerežeš.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
A jel imaš one plehnate osiguraće na šarafima? Možda ti se šarafi olabave pa se razleti?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Metalni je htel pucati na Ursusu ali je falširal kod vrtnje na IMTu mi je čak strugal po limu kad se lim otpustil malo ga potokarilo ali je preživel .
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Ti plastični pucaju sami od sebe. Meni se isto razletio nakon 400 sati, nabacio opet metalni i goni dalje.
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Zao mi motora kad zakuha zbog ventilatora od 20-ak kn a kad je mogao vrtjeti 40-ak godina sa metalnim nek vrti i dalje.
Meni plastični ne treba. Zbog njega sam izgubio dva sata vremena dok sam otišao kući i napravio traktor na njivi a za to vrijeme sam mogao završiti posao.
 
Posljednje uređivanje:

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Imam i ja jedan okacen na nekoj sljivi....ili sam ga negdje bacio...ko zna,uglavnom,vise nece na traktor
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Zao mi motora kad zakuha zbog ventilatora od 20-ak kn a kad je mogao vrtjeti 40-ak godina sa metalnim nek vrti i dalje.
Meni plastični ne treba. Zbog njega sam izgubio dva sata vremena dok sam otišao kući i napravio traktor na njivi a za to vrijeme sam mogao završiti posao.

Baš je i meni bilo tako nisam stigao zavrsit posao ,nisam skuzio kad se razletio ja jednom pogleda u sat ono 90 stupnjva a inace nikad ne prelazi 70,jedina je sreća u nesreći što nisam trebao skidat kiler :icon_hang:
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Fala bogu al imt je zakon još nijedan mi nije kuhao a unutra antifriz a ove sam mjenjao jer kraće traje vodena pumpa
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mali koliko si IMT-a promjenil (imal) ? koga si mijenjao pišeš ove sam mijenjao kaj je ove ? A kaj se tiče antifriza kod mene je uvijek u kileru .
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Danas išao na registraciju traktora... juče prekontrolirao signalizaciju i većina sve radilo,jedino malo promrdat osigurače zbog spoja i to je to... Prošao tehnički ,sve ok. dođem kuć gasim traktor i samo zaiskri u bravici i traktor uopće nema više kontakt,nedaje nikakve znakove.... inače sam pod svjetlima vozio kuć s tehničkog ,koja inače skoro pa da i nekoristim pa je možda došlo do nekog preopterećenja ... osim toga dosad sam imao problema s automatom na alnaseru ,nekad zna preskočit pa moraš po dva- tri puta zavrit dok neuhvati...
Inace traktor pali na direktno (sarafciger)
E sad ako neko zna šta bi moglo otprilike bit bio bi zahvalan... bravica,automat,glavni osigurac, nešto treće????
 
Posljednje uređivanje:

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,666
Sasvim uobičajeno, ako instalaciju popravljaš "razmrdavanjem" i traktor pališ sa "kacavide". Ako inače ne koristiš puno svijetla, onda bar si riješi automat i elektropokretač i bravu za paljenje, tako da ti bude sve OK (u segmentu kontakt brave - automat - elektropokretač).
Na taj način možeš smanjiti mogućnost takvih i sličnih događanja.:(emo):
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Ma traktor se pali uvijek kljucem,jedino mi u zadnje vrijeme automat znao preskocit pa onda ako "neuhvati" iz prve u vecini upali iz drugog pokusaja...

A ovo za direktno paljenje s sarafcigerom i sl. pomagalima sam napomenuo da traktor hoce upalit na taj nacin nakon sto mi se ovo desilo!!!

Inace za cudo al od prosle registacije pa do sad skoro pa da je sve radilo ,mislim ipak je to Imt tehnologija :mur:, pa cak i kocnice i rucna :confused:
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Ma glavni osigurač ti je pregorio

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Jel ima negdje kakva specifikacija na koliko stupnjeva nagiba se bocno prevrta imt 542?
 

ikashina

Član
Tu od
22 Tra 2011
Poruka
73
A trebao bi naci prirucnik za rukovanje i odrzavanje IMT 540, 542 na internetu. Tamo bi trebalo pisati u tom prirucniku. Napravio sam ja screenshot za 539, pa ako ti ima ikakve koristi evo je odmah
mj4adw.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh