• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,675
Pa.kaj se sad.ispricavate...forum je to...i diskusija je normalna...misljenja su razlicita...dok je diskusija u normalnom tonu nema nikakve potrebe za isprike...
Da imam pare mozda bi kupil nekaj drugo, ali opet mislim da bi 539 ostavil doma...sve jma svoje prednosti i mane...
Ja sam se prilagodio da max iskoristim prednosti 539. Ne forsiram sa plugovima dvije brazde, itd. Tehnologija na njemu je takva kakva je. Slazem se sa @ZJ da su zaostali u tom vremenu. Nisu puno toga promijenili i zato su tak zavrsili kak jesu.
Al ja ne ocekujem cuda od njega.
Ima tu i neka sentimentalnost...imali su baka i deda imt. Doma sam imal 539. I sad imam 539...
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,421
Kolega @ZJ mislim da ste "slabo" upoznati sa razvojem IMTa. U potpunosti se slažem da su to zastarjeli strojevi koji su zastarjeli bili još u bivšoj državi, barem oni koji su plasirani na domaće tržište kaj se tiče mjenjača i komocije u kabini iz samog tog razloga su i dobili status kakav jesu da je Zetor i ostala konkurencija bolja.
Osobno tvrdim da bolje hidraulike od IMTove ne postoji(osim EHRa) makar ona padala kada je ugašena(i to se lako rješi kada se radi remont hidraulike bez potrebe tokara, mislim da sam vidil da ima za kupiti cilindar i klip sa gumicom u Masivi ili kod Jozića doduše kvaliteta upitna).
Da u IMTu nisu razvijali nije istina jer su 1981. izbacili seriju sa limarijom kakva je na mom 549, prva slika kao i prvo predstavljanje modela IMT 590 sa sajma 1981. i druga slika sa sajma 1982.
Screenshot_20241009_093130.jpg

Screenshot_20241009_094314_com.whatsapp_edit_79500993839951.jpg

I 1984. napravljen prvi supervision.
Screenshot_20240920_224123_com.facebook.katana_edit_79791857953448.jpg
Sramota je da su takvi išli isključivo za izvoz u to vrijeme, a tek kasnije došli na naše tržište...

Slike su preuzete s Facebook-a.
 

Najnoviji postovi

Na vrh