• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

mountain

Član
Tu od
28 Tra 2010
Poruka
63
i drzi se ove sta Bobo kaze neda bog da slupas para kao sta sam ja pa da ti netko dode po njega...

Ma traktor je bio od susjeda koji ga je kupio novog i vozio do kraja života, a papiri su negdje zagubljeni, tako da ne vjerujem da je ukraden ili sl. Osim toga, naveden je u riješenju o nasljeđivanju iza pokojnog susjeda.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Dva svedoka je bilo nekad... ako ste pomislili da toga vise nema e pa IMA. Samo sada je potreban JEDAN svjedok!!:supris: Za traktor.
Za prikolicu dva. Eto tako mi rece prijatelj koji radi na tehničkom pregledu.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,692
Ja sam na taj način riješavao traktor u 9 mj. i trebalo mi je dva svjedoka. Očito nije svagdje isto:scratch
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Čovjek mi reče doslovce ovako: "ma dost ti je jedan svjedok". Vidjeću dok krenem radit papire
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,692
ak je tako onda super, jer danas nać dvojicu koja će ti svjedočit je teška misija, barem je tako kod mene bilo. Svi misle da nešto petljaš i da će u zatvoru završit.
 
M

Miško 007

Guest
Dakle taj od kojeg si kupio nije bio prvi vlasnik?

Da nije bio nego drugi ali on odjavio traktor nije mjenjao papire..
Imo sam procedure i mjesec dana bio tehnički odgodio.
Ma najbolje se s takvim stvarima ne igrati..
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
ak je tako onda super, jer danas nać dvojicu koja će ti svjedočit je teška misija, barem je tako kod mene bilo. Svi misle da nešto petljaš i da će u zatvoru završit.

Hehehehehehee e bas me slatko nasmija!:D
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
može se riješiti preko svjedoka, 1 ili 2 nije bitno......i ta stvar funkcionira bez problema, odeš kod bilježnika i stvar rješena.......100%

ALI.....postoji jedna druga stvar, to se može riješiti samo, i SAMO ako traktor nije bio nikada registriran, pa to treba prije svega provjeriti na tehničkom i u policiji......ako je bio registriran bilo kada i u kojoj državi, cijela priča oko svjedoka pada u vodu......
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Auuu 'bemu sušu e to mi sad baš i nepaše. Prvi vlasnik je bio jedan od PIKova a oni su ga garant regali.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
onda zaboravi na to.......al pogledaj jel ima broj, jer koliko znam, na prvoj registraciji su im ukucavali brojeve, tamo kod gornje vuče.....
 

mountain

Član
Tu od
28 Tra 2010
Poruka
63
može se riješiti preko svjedoka, 1 ili 2 nije bitno......i ta stvar funkcionira bez problema, odeš kod bilježnika i stvar rješena.......100%

ALI.....postoji jedna druga stvar, to se može riješiti samo, i SAMO ako traktor nije bio nikada registriran, pa to treba prije svega provjeriti na tehničkom i u policiji......ako je bio registriran bilo kada i u kojoj državi, cijela priča oko svjedoka pada u vodu......

To je i meni rekao javni bilježnik kad sam ga pitao kako to riješiti. Sad, ostaje pitanje što se radi ako je bio regan. Kaj se ne može otići na muriju i izvaditi nove papire?
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
evo jedan traktor, danas uslikan u semeljcima na kružnom toku......mislim da znam o kojem se modelu radi, viđao sam ga samo na slikama, ovo je prvi puta u živo......stavio sam ga u IMT temu, jer ima s46 motor......

bobo?


 
B

Bobo

Guest
Hmm, vuce mi na ursusa 355-360... Ravnam se prema prednjim felgama a i vidi se rukavac prednjeg desnog tocka... moze biti i neki zetor ili neki "stodjel" kako kod nas zovu traktore sklapane od raznih djelova.

Inace, nemam pojma sto bi to moglo biti.

Znam da se 46 motor ugradjivao u zetore super 50 i da su ti traktori za sumu rodjeni... Da imas kakvu sliku iz blizeg, vidjelo bi se o cemu je rijec...
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
slikao sam iz auta, glupo mi bilo otići do njega........da nebi bilo :axe:


mislim da je to RATAR :confused:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Mene nekak više vuče na neki stari model rakovice ili neki zadrugar možda...videl sam negdi neke slike tak nečeg sličnog, al nemogu se sad sjetiti da me ubiješ.
 
B

Bobo

Guest
Traktor 90ks, srpski proizvod tvornica se zvala "14. Oktobar"

Napravljeno ih je malo, ali su koristeni kvalitetni djelovi. ZF mjenjaci i s46 motori. Bilo je manje modela s prednjim pogonom... Dosta rijetki traktori, ali ih ima po srbii.

ne bih nikad rekao da ga ima i kod nas.


Trazio sam slike i izgleda zbilja da je ovo Ratar 90.
 

Najnoviji postovi

Na vrh