• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IN MEMORIAM

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,276
Ah,, po meni harizmatična ličnost,,,
kao što bi reko moj pokojni prijatelj.. Đole,,,
,,,,Jedni ga hvale,,, a drugi žale,,,,
a treči kažu,,,
eeee,, moj brale,,,
taj je bio kvaran,, ko šupalj zub,,,:unsure:
 
Posljednje uređivanje:

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Pocivao u spokoju dragi generale,kolega Nermin nikad se ne stidi svojih iskrenih osjecaja iz duse.Ni ja se ne stidim istine sto je iznosim makar sam bio ovdje ismijan.
No ,dali si primjetio da se ljudi mijenjaju,sada me vise razumiju i lajkuju,polako se bude,svi shvacamo da nismo ovce vec ljudi.
Laka ti noc prijatelju,sutra je novi dan,mi ga stvaramo jer mi to mozemo. 🤫
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,276
Prođe dvadeset godina a kao da je bilo juče...
kad nam je otišo,, pimpek ilitiga pjevač,,,
Care po;ivaj nam u miru,,
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,617
Znači, još mi je 10 let ostalo...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,863

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,964
Danas je dan kad se prisječamo umrlih pa bi ja upalil ovim putem sviječu za članove koji su nas napustili.
Na pamet mi padaju, moj dobar prijatelj Željko kž i meni dragi sugovornici Ajkula i Mikula.

🕯️ 🕯️ 🕯️
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
U rally-u se baš nije proslavio ali za driftanje je bio stvarno stručnjak,baš sam volio pogledati njegove snimke,kako baš te auto-zvijezde nastradaju na snijegu,na bizaran način.
Šteta,veliki gubitak.
 

Spaceman

Dobro znana faca
Tu od
24 Ožu 2020
Poruka
175
Umro je Jed Walters, arborist, vrhunski profesionalac i dobra duša, umro je na poslu gdje ga je skrivena grana pogodila dok je radio zadnji rez. Počivao u miru 😔
 

Najnoviji postovi

Na vrh