• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

International

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
I bolje da nemaš. Zemlja traži slugu a ne gazdu. Ionak se usluge bolje isplate nego rad za sebe, ako imaš kome raditi uslužno.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ima jedan djed iz susjednog sela takvog ihc-a,ali duplaka (ne znam tocno koja oznaka) i godinama mi probija uši kak je to nepoderiv traktor,a isto s njim napravi godisnje 25 sati... decki,nepoderivi traktori ne postoje!
 

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
Pozdrav svima ovo je moj prvi post, imam internacional 844s i samo rijeci hvale za taj traktor. Ako nekog nesto zanima neka slobodno pita.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,209
Place mi se kad vidim kaj ljudi delaju iz strojeva


38918e76268bdc773268e1ec00d37370.jpg


ab28043319c196535efc08ef8b642656.jpg


0e0c9596f9734775bfe55d1ddee27a36.jpg
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,209
Taj IHC se uopće ne održava! Pogle mojeg,jedino kaj je motor u banani
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Tino ovi ihc-i mogu puno dati i punooo vise napraviti od bilo kojeg imt-a uz min održavanje!
Ima jedan Čovjek kod nas dva komada ovakva,i rusi ni zetori ni torpedo mu nemreju nista ni u sumi ni na brdu a po asfaltu ih sve od leće.
Bilo je potezanja ispred birtije i nijedan mu nije Niš mogel,nakraju je tri odjednom odvlekel,i naravno gazda je cijelu nocvpil na tudi račun.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,910
ja snimam te internationale i cekam da nesto uleti..stvarno ima groblja,a opet ima i onih koje ljudi odrzavaju..najvise mi se svidjaju 955 serije i 1056,pa sad nesto ce se valjda i naci!(a i skupit lova)
 

CaseIH

Član
Tu od
3 Stu 2013
Poruka
59
Obozavam IHC, to je nesto nenadje***o kad se moram tak izrazavat, jednostavno me vuce a nadam se da cu jednog dana imati priliku kupiti svog i sredit ga da bude savrsen ako budem u mogucnosti, dosada sam samo imao priliku voziti 745-S
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,209
Oces sređivat? kupi ovaj 1246 i sređivaj,imaš i kaj :icon_lol:
 

CaseIH

Član
Tu od
3 Stu 2013
Poruka
59
Ne ne to je preveliko za moje potrebe, radije bi 745 ili 844 ali da imaju XL kabinu ili COMFORT 2000
 

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
Imam ja 844s comfort 2000 kabina, traktor je sila taj ne zna sta znaci ne moze.
 

Jourek

Aktivni član
Tu od
20 Lis 2014
Poruka
172
Evo mene opet.

Nakon dva mjeseca lutanja po internetu saznao sam da moj 423 ima Wandlergetribu 16+4. Kupio sam knjigu preko ebaya slabije kvalitete.

Znaci problem je isti, kad se traktor razradi na uzbrdici i pod opterećenjem gubi na brzini a okretaji motora su isti. Čak i stane a da okretaji ne padnu ni malo.
Nigdje nisam našao neki čep za ulje osim onaj za ulje u getribi.

Molio bih za pomoć, pošaljem i knjigu getribe mailom. Samo da nađem di je problem ili da se blokira wandler pa da bude obična getriba.

Hvala, pozdrav
 

starter

Član
Tu od
17 Ruj 2012
Poruka
193
kod mene je bio slican problem,otisao semering na motoru zamasti lamelu
i proklizuje,a nedimi i neosjeti se smrad lamele
 

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
Evo mene opet.

Nakon dva mjeseca lutanja po internetu saznao sam da moj 423 ima Wandlergetribu 16+4. Kupio sam knjigu preko ebaya slabije kvalitete.

Znaci problem je isti, kad se traktor razradi na uzbrdici i pod opterećenjem gubi na brzini a okretaji motora su isti. Čak i stane a da okretaji ne padnu ni malo.
Nigdje nisam našao neki čep za ulje osim onaj za ulje u getribi.

Molio bih za pomoć, pošaljem i knjigu getribe mailom. Samo da nađem di je problem ili da se blokira wandler pa da bude obična getriba.

Hvala, pozdrav
Ja sam imo 523 imo je rucicu sa desne strane mjenjaca ispod volana, sa njom sam mogo ic naprijed, nazad bez stiskanja kvacila, kad idem u brzim ikad je gurnem naprijed traktor kao da prepolovi brzinu ide malo sporije a brze od sporih brzina, i to radi bez kvacila. Sad ne znam dali je tako i kod tebe. Kod mene je bio, bar mislim agriomatik mjenjac imo sam slican problem isto mi se desavalo kao i tebi samo sto ja nisam imo brze brzine, taj mjenjac me je zezo imo sam te srednje i spore, nije mogo da presalta u brze, koje su isle preko te rucice.:cool:
 

Najnoviji postovi

Na vrh