• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

International

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
Imam ja international 844-s 81 god. ima polovljenje brzina, menjac sa lijeve strane pored sjedista. A taj ako nema po meni nije mana posto prvom brzom ore gdje hoces, treca spora ako je stvarno jebena zemlja.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,877
Mrcina od traktora,samo imam dojam baš ko da mu i nije lako...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Kako može biti ubijen,pa svi tvrde da je to nepoderivo?? :icon_scratch: :icon_scratch:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,576
Nije njemu problem što dimi, što je brdo ili što je teško, njemu je problem PLAVI dim
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Točno Marko a da bi plavi pretvoril u crni zna puno koštati :(giggle):
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
Ubilo ga NEodržavanje...daj ga samo izvana pogle...al bitno da ima 120 ks,a na njega kopca tračni prrkretač od 2 metra :(giggle):
 

bazingaR

Član
Tu od
22 Velj 2015
Poruka
37
Mislenja oko IHC 744 sa dva izlaza kardana, 8+4 brzina + puzni brzina, nije duplak? Kakva je hidraulika, potrosnja, dal getrba ima podmazivanje pod pritiskom kao jd?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,877
Ako je sve uredu,dobar stroj,barem sto pisu po netu,ja ga nemam da nebi bilo zablude,ali vrlo interesantan..za getribu neznam u vezi podmazivanja,ali mislim da su im kocnice boljka,barem po forumima kaj citam...pa sad,kako ti zelis!

ps. koliko vidim proizvodio se do 80.god,raspitaj se malo i za dijelove,ako vec mislis kupiti...
 

jole

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
88
Pozdrav društvo.
Ovih dana radim na mjenjaču traktora IH 685xlna, tz. poveru. Trebam zamijeniti one lamelice izmedju lamela, ploče, karike na osovini itd. Zvao sam Jakopica za dijelove. On mi traži kataloške brojeve koje ja nemam . Da li netko ima katalog dijelova za gore navedeni traktor i dali bi htio samnom podijeliti. Bit ću mu zahvalan. LP
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jole

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
88
Traktor je Internacional 685xl 84.g.proizvodnje
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,769
To je Case, Doncaster, UK.
Mislim da IHC u Neuss-u nije proizvodil taj model traktora (856XL je).
 

jole

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
88
Mislim da bi trebao katalog dijelova.A iz priručnika moglo bi se nešto naučiti.
 

perokosta88

Novi član
Tu od
12 Ruj 2015
Poruka
1
imam ihc 624 (mccormic)
taktor mi nece upaliti bez start spreja kad je hladni,a kad je zagrijan onda neće nikako upalit pa me sad zanima gdje je greška? (na traktoru napravljena kompletno generalka,pumpa bila na stolu, dizne promjenjene)
i zanima me kao podesiti htrauliku u oranju da se traktor ne mući...
 

Najnoviji postovi

Na vrh