• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

International

zokac1987

Član
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
73
Decki,jel bi bio netko tak dobar da mo izmjeri mjerac ulja na 644,jer ovaj moj je sav potrgan i varen,sad sam uzeo novi al je duzi za jedno dva centimetra od tog starog.
 

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
Kako izgleda mjerač, ako je kao kod mene budem ja izmjerio

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 

zokac1987

Član
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
73
Lim sa dvije rupe min max i gore aluminijski cep sa cetiri kuglice koje sjednu u utor da nemoze ispast.
 

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
Kod mene je plastični, sa navojom zavrce se u mjenjač.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 

krunoslav7

Član
Tu od
12 Kol 2012
Poruka
60
Evo slika od moje 6četvorke,najboljih traktora
 

Prilozi

  • DSC_0002.jpg
    DSC_0002.jpg
    33.3 KB · Pregleda: 65
  • DSC_0003.jpg
    DSC_0003.jpg
    35.1 KB · Pregleda: 55
  • DSC_0004.jpg
    DSC_0004.jpg
    33.1 KB · Pregleda: 46

krunoslav7

Član
Tu od
12 Kol 2012
Poruka
60
Kod mene je plastični, sa navojom zavrce se u mjenjač.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Na koji se način more zavrtati u mjenjač i kakav mjenjač,postoje modeli 644 zadnjih godinu i pol kod kojih se mjerač ulja zavrče ili po domači ušarafi u tijelo cijevi mjerača ulja,a ulje se nalijeva u motor kroz poklopac ventila i bregaste na vrhu motora,primjera radi moj je 78.godina i još se ulje nalijeva u isto mjesto gdje se i mjeri količina ulja,79 je prijelazna godina,stari tip i novi tip,novi tip se vidi odmah po filteru za ulje hidraulike koji je krači od ovih malo starijih modela
 

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
Moja greška, mislio sam da pita za mjerač ulja od hidraulike, kod mene nije ovakav mjerač, ima navoj i kraći je sipam ulje kroz čep na poklopcu ventila. A kod njega se sipa na mjeracu ulja.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 

krunoslav7

Član
Tu od
12 Kol 2012
Poruka
60
Moja greška, mislio sam da pita za mjerač ulja od hidraulike, kod mene nije ovakav mjerač, ima navoj i kraći je sipam ulje kroz čep na poklopcu ventila. A kod njega se sipa na mjeracu ulja.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Tako je,znači da je tvoj traktor godinu do godinu i pol ILI VIŠE mlađi od mojeg,nisam puno čitao postove,ali pretpostavljam da imaš B obitelj i slobodno kažeš koji model,pozz
 

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
81 god. 844s model

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Puknuti evo za tvoj 324



https://i.ebayimg.com/00/s/MTQ0N1gxNDQ3/z/cewAAOSwfpBahsc-/$_1.JPG?set_id=880000500F
 

seljačina

Član
Tu od
26 Kol 2012
Poruka
123
Pozzz...844 AS....mijenjam hidrauličnu pumpu....na šta pripazit........koje ulje u kočnice doljevate?.....
 

krunoslav7

Član
Tu od
12 Kol 2012
Poruka
60
Hidrauličnu pumpu nije problem zamjeniti,treba donju cijev od ulja zatvoriti kada se odvrne od pumpe,paziti na čistoču i ne previše zatezati šarafe od pumpe na blok,ako hidraulika dobro ne radi može se ozračiti sistem na filteru hidraulike,mada ja nisam morao,ulje za kočnice bi trebalo biti IH-Hy-tran-fluid,u prijevodu transhidraol
 

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
Može se u bocu sipat i LHM ulje

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 

krunoslav7

Član
Tu od
12 Kol 2012
Poruka
60
Barem tako piše po njihovoj uputi,evo privitak,skinut i povečat,neznak kako staviti original prospekte kad su u pdf formatu DSC_0321.jpg
 
Na vrh