• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

International

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Internacional

Uh pravi traktor, a tek ova ralica napred....ma supač......da mi je....
 

Zdenko1981

Član
Tu od
9 Sij 2008
Poruka
89
Re: Internacional 523

Tražim nekakav traktor za međurednu obradu i rasađivanje povrća pa sam naletio na IHC 523 u očuvanom stanju, e sad vidim da ih ljudi hvale, samo me zanima kakva je situacija sa nabavom rezervnih dijelova, da li se mogu nabaviti negdje kod nas u Hrvatskoj.
 
N

ND110

Guest
Re: Internacional

CASE traktori imaju svoju tehniku a Internacional svoju.Ja imam CASE1594 88god.hidra shift menjač i to je traktor jednostavan uz jako dobra riješenja.Ja sam nabavio knjigu iz Amerike tako da mi nije toško održavanje.Mogu se nabaviti dijelovi iz Amerike jako povoljno.
 
Z

zrine892

Guest
Re: Internacional

ND110 kaže:
CASE traktori imaju svoju tehniku a Internacional svoju.Ja imam CASE1594 88god.hidra shift menjač i to je traktor jednostavan uz jako dobra riješenja.Ja sam nabavio knjigu iz Amerike tako da mi nije toško održavanje.Mogu se nabaviti dijelovi iz Amerike jako povoljno.


da dobri su to traktori...a sta ako je stao usred sezone? a tebi djelovi trebaju toga trenutka...koliko dugo treba da dojdu djelovi iz amerike? 2-3 tjedna...sigurno...
 
B

Bobo

Guest
Re: Internacional

Moj poznanik i kolega ima internacionalanekih 80-90KS... zaboravio sam vec... Uglavnom, u zetvi mu se traktor na vagi pokvario (neki vrag u mjenjacu, ili diferencijalu) djelove je narucivao iz njemacke i cekao ih je do pred samu zimu. Jedva ih je nasao i kostalo ga je... Traktor kao takav nije los, mal potrosac, al kad se pokvari sve sto je u gorivu ustedio nadoknadi a ti to bome i osjetis...
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,380
Re: Internacional

nadam se da nisam pogrijesio, da ovaj traktor spada u ovu temu
img005gks.jpg

img006d.jpg

img0071n.jpg

img0081fxz.jpg

img035b.jpg

zakacio je bukvu sa granama i vukuci odvalio prednji most :roll:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
Re: Internacional

Sigurno se propinjao i tamo je odvalio, ao sam ja dobro shvatio ono što si ti dole napisao.
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,380
Re: Internacional

po njegovoj prici nije, a vidis nije mi palo na pamet da pogledam iza kako je zakacio, kaze da se okrenuo nazad tri sekunde, kad je vratio pogled.....most je vec bio tu gdje je sad
a mozda se i propeo samo on nije vidio jer je gledao nazad :?
 
P

phoenixfendt

Guest
Re: Internacional

trebaju mi neke informacije za traktor case international 956xl 95ks 6tak posto sam u iglasima video takav traktor koji je iz 91g i ima oko 6000sati i dobro izgleda a cena mu je 12000evra a covek koji je dao oglas je iz valjeva
i ja sam razmisljao da kupim takav neki traktor jer sam cuo da su to veoma dobri traktori ali i ako bi ga kupio dali bi dobio macku u dzaku ili neki ocuvani traktor to nisam siguran a za delove znam da se mogu samo iz amerike nabaviti i dosta su skupi ako ti nesto crkne na case internationalu pa za delove moras duze cekati dok dodje iz amerike a i svaka opravka je skupa za taj traktor pa treba doobro pregledati takav traktor pre kupovine da se nebi zajebao i kupio neki krs...ja sam razmisljao i o novom case modelu jx 95 koji mi se cini jako dobrim ima isto konja kolko i stari international a manjih je dimenzija i ima iveko motor od 95ks mehanicku transmisiju i jednostavnu liftomatik hidrauliku i kod nas cena modela case ih jx 95 kosta oko 35000evra sa pdvom i sa njim se dobija u standardnoj opremi klima tegovi 2 poteznice blatobrani radio po zelji i rotacija a dodatna oprema je kompresor i jos neke sitnice...
e dali neko zna kako funkcionise liftomatik hidraulika na traktorima case jx modelima ,znam da tamo ima 2 rucice za dizanje i spustanje i jedno dugme za brzo spustanje i dizanje pa me zanima kako to funkcionise i dali se moze dizati i spustati pomocu tih rucica ili samo preko tog prekidaca?sta mislite?
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Re: Internacional

jedan tip iz okolice Rovinja prodaje internacional sestak sa prednjom vucom ispravan u losijem stanju za 4000 eur-a na traktor ima kabinu i mijenjac sa desne strane i tri nove gume i novu trecu poteznicu navodno sve radi,ja sam samo vidio kad ga je upalio i stvarno ga treba grijati.

nema poklopac hladnjaka i na kabini nisu sva stakla izgleda slicno ko onaj sto je iscupa prednji most
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Re: Internacional

gledam sad malo po netu te ihc-e, i sto ih vise gledam,vise mi se svidjaju..

kome se ovaj zvuk nebi svidio? :p

[youtube:1xoelh8x]ZYdeKbktCaU[/youtube:1xoelh8x]

novi traktori jesu lijepi,ali ovo izgleda mocno.. 8)

[youtube:1xoelh8x]On2_UDXtTvE[/youtube:1xoelh8x]

[youtube:1xoelh8x]V1hJJurFjIc[/youtube:1xoelh8x]
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Internacional

Meni se od početka sviđaju ti traktori, ma to je prava kvaliteta i pouzdanost :mrgreen: :mrgreen:

a na ovu se sliku raspekmezim ko beba :D :D
gallay01.jpg


da mi je... :p :p :p :p
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
Re: Internacional

ako je tema internacional onda ja stavim koju sliku
 
M

mmati573

Guest
Re: Internacional

IHC je bundesliga za nove traktore.Ja imam 2 nova Deutz-Fahra obadva su kalani na zamajcu,a o sitnim kvarovima da ne govorimo.
 
Tu od
14 Kol 2009
Poruka
102
INTERNATIONAL?????

BOK LJUDI NOVI SAM NA FORUMU JER ME ZANIMA NEŠTO VIŠE O TRAKTORIMA IHC 1055-1455 PODATKE O NJIMA ZNAM SAMO ME ZANIMAJU ISKUSTVA I MIŠLJENJA FORUMAŠA.RADIM 40 RALI ZEMLJE!
 
Tu od
14 Kol 2009
Poruka
102
Re: INTERNATIONAL?????

ma zdrav sam ja znaš nego neznam puno o tim strojevima a interesira me i pregledao sam cijelu temu international i case pa ništa konkretno!!!!
 
P

PeTaR4444

Guest
Re: INTERNATIONAL?????

pajdo to je odličan traktor samo održavaj i bit eć ti uredu .
 

dane

Član
Tu od
29 Lip 2008
Poruka
342
Re: INTERNATIONAL?????

Pozdrav svima, ja sam prije 4 mijeseca uzeo traktor International 743 i zasada sam više nego zadovoljan a koliko sam se raspitivao o tim traktorima svi ih hvale .
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
Re: INTERNATIONAL?????

EVO MOGU TI REČI DA SU TO JAKO DOBRI TRAKTORI . SAM IMAM JEDNOGA I TO 845 XL SA PREDNJOM VUČOM I NEMAM STO ZA PRIGOVORIT
 

Najnoviji postovi

Na vrh