• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

International

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Re: Internacional

Admini ako je kriva tema premjestite!
[youtube:2l2flb38]r763H3zBIwM[/youtube:2l2flb38]
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: Internacional

na kraju filma čak ima i prikaz daljinskih komandi mjenjača.... 8)
 
N

neno2

Guest
Re: Internacional

jel zna ko od kojeg traktora pasu uski kotači za međurednu obradu
 
B

Bobo

Guest
Re: Internacional

neno2 kaže:
jel zna ko od kojeg traktora pasu uski kotači za međurednu obradu

Koji internacional, koliko rupa imas na felgi, koji je razmak od sredine do sredine rupe, koliko je velika srednja rupa, ima li traktor prednju vucu?

Puno je varijabli, a ti nisi dao niti jedan bitan podatak ;)
 
N

neno2

Guest
Re: Internacional

moram izmjerit ,znam da je srednja 22cm i ima 8 sarafa internacional 844xl ima prednju vuču
 
B

Bobo

Guest
Re: Internacional

Dakle, ako ima prednju vucu, moglo bi biti problema pri ukljucivanju iste, ako nisu standardne dimenzije gume gore.

Svakako daj i dimenzije sadasnjih straznjih guma.

Lako je na neke druge felge napraviti novo srce, znam za jako puno takvih sucajeva.
 
M

marke3603p

Guest
Re: Internacional

ljudi frend ima international McCormick 624 i nekak se pre jako čuje diferencijal onak zuji dok se voziš u brzim brzinama 3 i 4?
 

Zdenko1981

Član
Tu od
9 Sij 2008
Poruka
89
ljudi frend ima international McCormick 624 i nekak se pre jako čuje diferencijal onak zuji dok se voziš u brzim brzinama 3 i 4?

Ja imam IHC 523, diferencijal i menjač je isti kao kod 624, kod mene nema razlike u zvuku bilo da se vozim u 1. ili u 4. brzini ali uvijek ima onaj karakteristični zvuk za IHC, onako kao zviždanje, ali ne preglasno.

Ako čete ga popravljati imam ja literature za njega, servisne knjige sa slikama i uputama pa samo javi.

A što se tiće guma, ja na svom imam uske gume, negdje u ovom forumu su i slike od mog traktora samo se više ne sjećam kako se zvala tema.
 

Zdenko1981

Član
Tu od
9 Sij 2008
Poruka
89
Evo našao sam slike pa ih stavljam opet, s tim da sam sada smanjio širinu zadnjih kotača jer sa ovim razmakon kao na slici nisam mogao ući u redove.

DSC001331.jpg


DSC00129.jpg


DSC00128.jpg
 
N

Nick14m

Guest
Novi sam na forumu pa pozz svima, imam McCormick 439 i Internatiol 844 S. Internationali su mi najdraži traktori. Pogotovo 955 XL i 956 XL.







Trenutno nemam boljih slika od IHC-a, ni McCormicka, a ono je moj kombajn Fahr M66. Tata mi vozi međunarodnu špediciju pa većinom poslove obavljam ja.
Ako treba tko kakvih dijelova ili nešto prevesti s relacije Hrv-Engleska neka mi se javi. Također tata donosi dijelove za IHC-a, Fendta i drugih traktora iz jedne trgovine u Njemačkoj. Dijelovi su novi i imaju sve živo pogotovo za IHC, Case i Fendt.
Ako nekog neki pojedini dio zanima imam veliki katalog s cjenama pa mogu pogledati, imaju i dijelove za većinu roto kosa. Pozz. :partyman::)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
B

been

Guest
pozdrav društvo,pošto i ja imam jednog internacionala 454 s kojim sam super zadovoljan već 4 god.da se uključim u temu.nemam puno iskustva sa drugim markama traktora da bi ih poredio sa ihc-om ali ovi su izhleda stvarno dobri.moj je 1971 god.a kada sam ga otvarao stanje stublina,klipova,mjenjača i hidraulike me iznenadilo koliko je očuvano ili jednostavno kvalitetno,jedino sam nezadovoljan stanjem korpe kvačila i druk ležaja,mada ovako može da radi sigurno 5-6 god.ja bi ipak da se obezbijedim rezervom,pa bi zamolio ako neko zna kako do tih dijelova doći i po mogućnosti cijene.hvala..pozzzz
 
B

been

Guest
pozdrav društvo,pošto i ja imam jednog internacionala 454 s kojim sam super zadovoljan već 4 god.da se uključim u temu.nemam puno iskustva sa drugim markama traktora da bi ih poredio sa ihc-om ali ovi su izhleda stvarno dobri.moj je 1971 god.a kada sam ga otvarao stanje stublina,klipova,mjenjača i hidraulike me iznenadilo koliko je očuvano ili jednostavno kvalitetno,jedino sam nezadovoljan stanjem korpe kvačila i druk ležaja,mada ovako može da radi sigurno 5-6 god.ja bi ipak da se obezbijedim rezervom,pa bi zamolio ako neko zna kako do tih dijelova doći i po mogućnosti cijene.hvala..pozzzz



Uploaded with ImageShack.usa evo i jedna od slika mog internacionala,hiraulični volan,mokre kočnice,izlaz na kardan preko lamele,...
 

John Deere

Član
Tu od
20 Ruj 2008
Poruka
94
kolko bi otprilike vredil ihc 956xl 85.g

imam nekaj u ponudi pa mi je hitno....
ako ko zna bil bi mu zahvalan da tu napiše
 

max931

Novi član
Tu od
27 Lip 2007
Poruka
9
Dečki zanima me gdje bi našo razvodnik hidraulike -komande od internacionala 946 ima bosch
hitno je molim vas nemrem ga ni pomaknut
 
Posljednje uređivanje:

dori

Novi član
Tu od
11 Ožu 2011
Poruka
1
case international

Bok svima.Novi sam na forumu .Zanima me kako je kod nas doći do djelova za case-international.
 

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246
E ovo čudo sam prije neki dan išao da pogledam i probam:

http://i52.tinypic.com/6xvxpi.jpg
http://i53.tinypic.com/2hr0daq.jpg
http://i52.tinypic.com/jt5s48.jpg
http://i56.tinypic.com/jju2y1.jpg
http://i53.tinypic.com/312bhp5.jpg
http://i51.tinypic.com/14y07fc.jpg

1985. godiste, dobre gume, 6855 sati fali mu šajba zadnja, desna kočnica nešto blokira, ostalo djeluje OK, mada ga nisam sad nesto posebno isprobavao. Lik ga cijeni 15.000KM (7500E), ne da ni marke nize. Sta mislite, valjal tih para? Brinu me dijelovi, a traktor je inače san snova, sve je utegnuto, nema lufta nigdje nista, proizvoden je u Neuss-u, sav je u metričkim mjerama.

Kakav bi to problem mogao biti sa kočnicama i gdje inače ima dijelova za ove IH? Znam gdje ima u Njemačkoj, al gdje ima na exyu prostorima?
 

budo

Novi član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
23
pozz i mene interesuje imali dje djelova od ovog 545 internacionala jer imam jednog i trebao bi ga radit motor da su djelovi na podruciju bivse juge ako neko zna bio bi mu zahvalan za informaciju
 
E

esmir86

Guest
zanima me internacional 824 1971., koliko vrijedi očuvan bez kabine...
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh