• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

International

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
933
ma nema veze kaj je staro glavno da ide...:rolleyess:

Da sam kaj se proda kad se kvari i to pol kupiš ....:toimonster:
Bolje ti je imt pa sam šraufaš za male pare.:mrgreen:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Da sam kaj se proda kad se kvari i to pol kupiš ....:toimonster:
Bolje ti je imt pa sam šraufaš za male pare.:mrgreen:
neče imt više nikad na moj dvor.. po meni je to traktor ništ koristi..
 

veljo

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
81
Ma IMT ne mozes ni uporediti sa IH traktorima. Za 1466 ne znam bas nista ali 1455 je tenk. Radjen u NJemackoj,motor nepoderiv a mijenjac takodje(ZF). Ne bi trebali biti veliki potrosaci. Ja isto razmisljam o jednom 1455xl (noviji model). Jedina losa stvar na njemu je ta sto su primjerci u dobrom stanju poskupi. Ali ko zna oko mehanike nije proble ga dovesti u tip top stanje pa i oni "losiji"(jeftiniji) nisu los izbor.
 

markoihc

Član
Tu od
3 Velj 2011
Poruka
118
kolko ja znam taj 1466 je amerikanac i uopce nema veze s ovima iz neuss am rhein!tak da je za dijelove malo skakljivo,al sto se njemaca tice,to je napravljeno da traje i traje!a i na netu imas da je americki ih bio puno bolji od jd(da nekog ne uvrijedim)al ih sjebala ekonomska kriza 80-tih pa su propali i povukli za sobom i njemacki ih!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kolko ja znam taj 1466 je amerikanac i uopce nema veze s ovima iz neuss am rhein!tak da je za dijelove malo skakljivo,al sto se njemaca tice,to je napravljeno da traje i traje!a i na netu imas da je americki ih bio puno bolji od jd(da nekog ne uvrijedim)al ih sjebala ekonomska kriza 80-tih pa su propali i povukli za sobom i njemacki ih!
ma i to mene najviše hebe kaj su ameri a djelovi se teško nabavljaju..sve vredu da su izdržljivi ali kak god nikaj nije vječno tak da je malo zaj*bano nabaviti djelove po nekoj prihvatljivoj cjeni
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
a kaj to si gledo onog iz njuskala?
da.. vidio sam tog traktora uživo pre prijašnjem gazdi nego je sad i nije baš loš ali gume su mu pre kraju tj dosta su loše.. tjeral je nekaj malo roto drljaču mislim da je 4 m i uspel je zasuknuti osovinu na reduktoru koji tjera drljaču jer su lageri zaštekali... a motor mu je preslagavan tj.napravljena je generalka (nez dali polu generalka ili cjelovito)
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
ima jedan čovjek blizu ihc 554 60 konja duplak ima ga od 1996 i do sada je samo promjenio vodenu pumpu i napravio generalku a ima oko 30 000 stvarnih radnih sati, traktor se skoro i ne gasi stalno je u pogonu, samo ga čuješ da negdje u njivi zviždi :finga: nema turbinu ali ima takav specifičan zviždeći zvuk motora, svi internationali zvižde
 
Z

Zeljkko

Guest
ima li bilo tko iskustva sa nabavom ovih dijela za traktror Fendt, favorit 10 s turbomatik, tip motora: MWM D 225-6
trebam klipove i cilindre
 

starter

Član
Tu od
17 Ruj 2012
Poruka
193
zanimajume iskustva s modelom 955,imam neku ponudu pa se neckam,traktor je ok,zanima me samo jel model ima kakvih skrivenih mana i na sto da obratim paznju
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jedini i najveći problem su skupi djelovi,bez obzira o kojem se IHC u radilo,jedino da si baš 100% siguran da nije jako izrauban ,susjed ima jednog manjeg i izradio se kod njega do boli ali eto za neke sitnice se snalazi,večeg kvara nije još imao
 
Tu od
14 Kol 2009
Poruka
102
zanimajume iskustva s modelom 955,imam neku ponudu pa se neckam,traktor je ok,zanima me samo jel model ima kakvih skrivenih mana i na sto da obratim paznju

Mjenjač je samo 4 brzine što je po meni nedovoljno za traktor te snage i dosta je bučan!
 

dane

Član
Tu od
29 Lip 2008
Poruka
342
jel možda netko zna na koliko se štelaju ventili na Internationalu 743
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
nekužim dali tražiš šemu brzin ili katalog dijelova tj kak kaj izgleda u getribi?? mislim da,imam negdje taj katalog ...pudem potražil pa ako nađem omda ti postavim...
 
Na vrh