• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

International

dane

Član
Tu od
29 Lip 2008
Poruka
342
E vidis to i mene muci sada, sve sam novo stavio, i nove dizne i sad nema šus onaj kakav bi treba biti, upalim ga pa onda to kaj ne crkne, pa se zalijeće nekak i onda proradi nakon 5 min al nema on šus :/ reko majstor da netreba boš pumpu al ocito da cu je morat skidat jer ovo nije to to
uslikao sam kako se to nalazi na bošpumpi sada i kako je prije ali imam problema s postavljanjem slika
 

dane

Član
Tu od
29 Lip 2008
Poruka
342
Joj šteta jer mene ovo zivcira sve je novo a on nejde... Ne gine mi skidanje boš pumpe...

Samo malo strpljenja nekako ćemo već postaviti slike , tako je i meni bilo traktor nije imao onaj šus kako ti kažeš. Jedna minuta posla pretvoril mi traktor u sasvim deseti traktor (nadam se da je problem isti)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ako ste radili gneralnu motora, obavezno bi trebalo pumpu nosit bošisti na stol!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas se sretnem sa jednim poznanikom i normalno krene tema oko traktora,ima on toga dosta i jednog IHC-744,sad ga mora malo sređivati,samo je za original brenze oba cilindra izbrojio 5 tisučaka kunića,a najveći je problem što je tome kvaru sam pripomogao,nalio je krivo ulje za kočnice i pomogao kvaru,inače taj traktor zna što znači raditi ali eto i kod njega mora doći do nekog kvara
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ima ga moj kolega niti boje na njemu niti gume imaju rifne ali samo ide i ide :icon_thumright:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Traktor koji je kupio djed vozio sin i unuk u Njemaćkoj i još kod nas ide 20 godina :icon_thumright::icon_thumright:
 
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
89
evo mene malo ovdje...znači, napravio kompletnu generalnu motora, sklopovi glava novi ulošci dizni, i prvo nismo davali PVP na stol, i sad sam i to, da bi bilo da je sve ispravno na njoj, a traktor neide, znaci sve sver je napravljeno a neide niš bolje nego prije generalne, čak i slabije... stvarno više neznam o čem se radi, jel ima ko kakvu ideju?
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
kakav je dotok goriva da nije gdje zastopan i jeste li pravilno uzubili-ufazili poslije generalke
 
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
89
po onom kako je izgledalo nije nikad pumpa skidana, razvod mi nismo ni dirali al pumpa nije nikad skidana do sad, označili smo je i stavili sve kak je bilo nazad i neide, sve smo probali, još jedino ko bi mu dobavu goriva pojačao, a sad kolko je to pametno...??
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Cijena mu nije 30000..da je vec bi bio kod mene na dvorištu:(inlove):
čovijek trazi 6000 eura...
kaze da ima puno strojeva i ihc mu uopce netreba...i ove godine ga nije uopce koristio samo ga jednom upalio....konstantno pratim ihc-je po oglasima i u zadnje vrijeme je bio jedan jako povoljan 844s sa prednjom vučom i otisao je za 35000 kn...

Jel ga netko išao gledati?Mene sve više interesira...
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,882
i tebe pere FENDT ili IHC kupovina traktora,kao i mene!
mislim da je na njuskalu cijena 42 tisuce kuna,sto nije pretjerano ako je traktor uredu!
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,882
krivo sam napisao..trebalo bi to ići pogledati,mozda se i spusti cijena!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
kak i nebi....90 ks i 6 cil, kaj mu je 4 brazde :) još da neje ovakva kaljuža kakva je....


NEGO....evo jedan pravi i u pravim uvjetima, rado bi ja bil za volanom umjesto ovaga balavca vnutra :)
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=XO2Tviv5O10[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh