• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,326
Nisam našel više nijednoga slomljenog, najvjerojatnije su završili na otpadu jer sam našel nekih djelova ali slomljenih kučišta ne.

Ovaj veči je za fine poslove, mada ni mali ne posustaje samo mu treba količina zraka.
Na slici sam označil gdje puca kad se pretjera sa tlakom.


image upload
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja uzeo nedavno gedorice za normalno sarafljenje ce bit dobre vec su isprobane ok su za sada a sve teske poslove ce obavljat stara garda:D::D:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Mislio sam za sve samo ne stare sarafe koji nisu nikad otpustani i da stavljam cijev na njih za to imam staru racnu koja je testirana na cijev:eek:::eek::
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Rekel bi kolega Puknuti: to su onda ključi za koristiti tam gde ti netrebaju :(giggle):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bit ce oni ok isprobavo sam ih neki dan kad sam raskapo roto kosu kaj je za dijelove i sarafi koji su bili za hrdali i bili su dosta zategnu islo je bez problema nisu se nista bunile dok budu budu!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma znam i ja sam bio malo skeptican kad sam ih uzimo izgledale su mi ok pa sam ih uzeo i sad pomalo kak rade isprobavam i zadovoljan sam jedino sam racne odmah raskopo i malo podmazo bile suhe rostale ubi te Boze!!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
To bi Puknuti mogel znati ja sam kod njih kupil žirafu i zadovoljan sam .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
A kakva je žirafa?
Jel pitoma? Za mleko Ili pak za šnicle?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pitoma diže reduktore poklopce hidraulike i par pajceka od 200 kg :(giggle):
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Alati

Zna li neko kakav je alat HM Müllner, kako se pokazao i to?
Imam dosta alata, ali vecinom Bosch i Unior, a nemam HM Müllner, pa brat hoce da kupuje pa da pitam?
 

cevo

Član
Tu od
20 Tra 2014
Poruka
88

danas mi je puko lincosov nastavk, onaj kao zglob, inace sam bio zadovoljan makar mi mala čegrtaljka ne ulijeva bas povjerenje vec sam milio par puta da ce puknut nes i nije i danas mjenjam lambda sondu na audi 100 i pukne taj zglobni nastavak uffffffffffff :icon_hang: inace je ok iznutra se ne habaju gedore, izgledaju mi kao neka srednja klasa, vjerujem da taj moment nastavak nebi trebo bit los al ako mislis cesto radit snjim mozda bi ipak razmislio o boljoj marki, postom ti stigne za 2 dana :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh