• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

iemte

Član
Tu od
19 Lis 2019
Poruka
95
Jučer sam malo više koristio "cvik cange" , demontirao sam vanjske božićne lampice, koje smo bili fiksirali s puno PVC vezica. Uzeo sam nove Lidl, na slici crvene s lijepim PVC ručkama. Cvikale su kao da gnjavim žvakaču gumu, niti jednu vezicu nikako. o_O(n)
Onda sam otišao u garažu po stare, stare 40 godina respektabilnih, s furde, Unior i za čas sam sve poskidao. (E moj narode, je novo, je lijepo ali ništa to ne valja, to je moje skromno mišljenje...) Imali smo UNIOR dok smo bili mi mladi...
Pa realno, šta očekivati od cvika koje koštaju red veličine 10kn?
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,849
Gledam kompresore za zrak na 12V i pravi razumljivi opis! :hahah:ko da je Vice pisao!

www.thankscoop.com
katolički utrostručiti artikulacija akumulatorski kompresor za gume - thankscoop.com

geobio-logis.com
Centar prijenos trbuh aku kompresor za gume - geobio-logis.com
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,708
E sada si skužio kako ja razgovaram s Argentincima, ovih dana, preko Google prevoditelja 🙃😖😥
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,535
To je kod nas rezilnik, koristio se je za ravnanje i obrezivanje kopita volova kod potkivanja. Ili za recimo lupljenje stupova od drače za vinograd. Koristio sam ga za izradu timuna , koji je još živ (ali samo kao) suvenir na neka minula vremena.:( IMG_20220109_111219.jpg IMG_20220109_111259.jpg
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Danas dan za odmor, gledam kak malo kaj posložit, imam puno alata po kutijama, i kad nekaj trebam treba mi pol dana da nekaj najdem, kaj bi bi bilo pametno kaj složit za ureznice, rareznice, kojih imam na stotine komada, borera strojnih isto tak, borfutera isto tak, šublera i ostalog da ni sam neznam kaj imam. Jel bi neku dasku pa na zid ili kak? Možda najbolje daska i čavliće male zabit.
Ovak neku šablonu složit.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
ureznice, rareznice, kojih imam na stotine komada, borera strojnih isto tak, borfutera isto tak, šublera i ostalog d...
A to je ono kaj si skril prije neg' sam došel po drehbank? :unsure:
 

Perko

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2020
Poruka
400
Nosači polica od starih nosača klime, kablove zaštitio profilima od gk ploča, bitno da služi
 

Prilozi

  • 20220109_165233.jpg
    20220109_165233.jpg
    21.2 KB · Pregleda: 23
  • 20220109_165125.jpg
    20220109_165125.jpg
    11.5 KB · Pregleda: 23
Na vrh