• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
A da, ali nema veze.
Rekel je jedan moj šef. Dok god čovek more jesti znači da je zdrav, a kad počne gubiti na kilaži.....
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,346
Preveliki ruksak spreda pa se teško bilo prigibati u potrazi za ključevima 🤭
Statički poslovi čine svoje. Ko radi u šumi on ruksak ostavi. Da nebi morao trčati i šetat nekako to prebacim u radne obaveze, i prilično držim kondiciju i kilažu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Slažem se, mene šuma nije nikad zanimala i srečom sam se čitav život bavil poslom koji me zanimal i za kojeg sam se školoval.

Kaj misliš kakve ruksake tek pojedini visoko obrazovani mislioci imaju 🤭
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Moj šparet ima izvlačivu kutiju (ladicu) za drva. Rješenje su 4 plastična valjčiča (2 na kutiji i 2 na vodilicama. Kad se izvuče do kraja, može se kutija odignut i potpuno izvaditi.
Jednostavno, funkcionalno i jeftino rješenje. Ako te zanima, mogu poslikati.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,703
Ja sam u potrazi za vodilicama za stol za rastezanje oko 3 god, nisam ih našao, a kamoli da biram cijenu. 😥
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Imam ovakva kolica koja su pala sa viljuškara i ladice su opale napol van i sve je puklo.
Sad gledam da to nekak posložim ak bu išlo, ak ne idu u staro železo.

gedore-2004-0810-gereedschapwagen-met-9-laden-klium.jpg
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,889
Da, najbolje pogledati kod Schachermayer-a, to su teleskopske vodilice za ladice.
 
Posljednje uređivanje:

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,190
Imam ovakva kolica koja su pala sa viljuškara i ladice su opale napol van i sve je puklo.
Sad gledam da to nekak posložim ak bu išlo, ak ne idu u staro železo.

@Kupljenec Ako se odlucis za otpad...javi!!!
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Kolica su bez alata😉
Ako mi sve bude po planu ovo kupujem.
Trenutno najbolje kaj se nudi.

 

Najnoviji postovi

Na vrh