• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Tko ti piksira cilindre?
Imam tokara koji se nerado upusti u takve zahvate ali namolim ga.
Pojer, Pukac.... nemam iskustva s njima, znam samo da su skupi, za te peneze ga skoro mogu dati nikasilirati
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Nakon cca 30 godina popustila je gedora 27.
Usudil bi se napraviti recenziju te gedore i reči bez straha da je Unior odličan alat



 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
To se podrazumjeva, več je bila u kanti za otpad ali sam ju izvadil i aparat pripeljal da ju zavarim.
Nažalost tig nemam pa bu i co2 dobar, razmišljal sam ju okovati ali to moram tokara pak tražiti uslugu....
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,938
Ak se okuje onda postoji mogućnost da ne bude išla na nekva nepristupačna mjesta.. Ak i pukne, nova je spremna, tak da nema straha 👌
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Pa kaj nemaš tokara? :unsure:



Ma dobro, tokarski!:hahah:
Naravno da imam, ako bum lazuru čekal .....

Ak se okuje onda postoji mogućnost da ne bude išla na nekva nepristupačna mjesta.. Ak i pukne, nova je spremna, tak da nema straha 👌
Upravo tak, za takve tanke zahvate imam jednu potokarenu

 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Nemrem u rukavicama niš ja delat, nemaš osjećaja nemaš niš, malo je nekad škakljivo kad idem u autu ili kuću ali to je tak, takav je posel. 😉🍻
 

Najnoviji postovi

Na vrh