• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Nemam se sčim zarazit, to je mast, čista mast, mislim čista, da čista nije otrovna. Kad imam neke terene, na autoputu, autostrada, autoban na onim ugibalištima nema vode nema niš, samo čista krpa🙂
Nažalost nemaš di ruke oprat.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,720
Pogledaj kako čovjek radi puno finije stvari sa rukavicama.....
To je sve stvar navike....
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,975
Kolega ljubazno Vas prosim, da si prije ovakvih foto seansi - barem oprete ruke ;) :p:ROFLMAO::LOL:🙃🙃. Kao da ste krastavac
O kolega! :unsure:
Kao da niste nikad vidjeli slika stvarnih u životu i na iSTOMgramu!
Šminka kolega, šminka!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,051
E moj Kupljenec, znam da je težak taj posel ali nekad kad buš s čistim rukama primil taj alat odmah budu zamazane.
Da sam ti ja gazda mile bi bil tvoj ;)
 

karlom

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
323
20220211_125507.jpg Danas sam kupio ove borere koji mi još fale. Iz iskustva nisu ni loši. Dosta su kvalitetno zakaljeni na samoj oštrici,dok se bočno znaju istrošiti ako se želi malo "poglodati" rupa.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,051
Mmmmmm, njami.
Ne dopadaju mi se baš ovi sa kotačićem ali ovaj mi je baš lepi.

Pošto je poklon najvjerojatnije neznaš nabavnu cijenu?
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,975
Nije što hoće preskakati, to im je i namjena (kao kod mikrometara), ali od pravih tokara, (ne kao što smo mi sam svoj majstor), čuo sam i da nisu baš točni.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,594
E neznam, pitam susedu pa javim, mada ja baš ne volim te lude marke. Ja sam stara škola🙂ti kotačići oćeju preskakati.
Mi na poslu koristimo od digitalnih samo Mitutoyo
 

Najnoviji postovi

Na vrh