• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,758
Nevjerojatno koliko je mali.
Čak je i kofer veličine pol onoga od brusilice ;)
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,299
Za kakve je vijke matice taj udarni odvijač? Šestobridni prihvat alata?
Može otpustiti traktorski kotač?
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,140
Nevjerojatno koliko je mali.
Čak je i kofer veličine pol onoga od brusilice ;)
Da do sada imam njega one dve crne bušilice ubodnu fleksu crnu.
Jedino fleksa sad nešto se ubrzala i zuji jako po glavi.
 

MadFarmBoy

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2020
Poruka
204
Eh da sam samo za ovo prije znao :oops:
Ovako sam samo jedan udarni adapter platio 70 kn, al je barem Uniorov :LOL:

 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,140
U lidlu budu 40 kn tri komada.
Može taj udarni odvijač za po autima šarafat ja probao.
Manje stvari.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,584
Ma ovi alati iz Lidla su mi dopizdili.
Bušilicu istekla garancija , mogu bušiti samo na stropu😡 kad je okrenuta za gore radi dok za dole no malac.
Ova mala brusilica isto riknula, baterija se ne puni, bila na punjaču i nakon punjenja na prazno stane dok kažeš sex.
Ali možda ima za nju bude nešto. Mjesec dana ima do isteka garancije, danas je reklamirao, pa ću vidjeti što će iskemijati.
Do sada sam nekako pomalo bio zadovoljan njihovim alatom (što se tiče) tih električnih.
Ali ne bi više njihove, moram odabrati neki drugi brend.😁 IMG_20220316_085446.jpg
 

DeutzFahr69

Aktivni član
Tu od
4 Svi 2017
Poruka
154
Ima neko kakva iskustva sa rucnim cikularima bosch ili makita

Bosch je nesto jaci za istu cijenu, i ima vecu dubinu reza

Bosch_Kruzna_Pila_GKS190-500x500.jpg

HS6601.jpg
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,140
Ma ovi alati iz Lidla su mi dopizdili.
Bušilicu istekla garancija , mogu bušiti samo na stropu😡 kad je okrenuta za gore radi dok za dole no malac.
Ova mala brusilica isto riknula, baterija se ne puni, bila na punjaču i nakon punjenja na prazno stane dok kažeš sex.
Ali možda ima za nju bude nešto. Mjesec dana ima do isteka garancije, danas je reklamirao, pa ću vidjeti što će iskemijati.
Do sada sam nekako pomalo bio zadovoljan njihovim alatom (što se tiče) tih električnih.
Ali ne bi više njihove, moram odabrati neki drugi brend.😁 View attachment 47555
Imaš servis za njih micro sistemi.
Što se tiče cirkulara s takvim makitinim delam na poslu trga ruke.
Zavisi za što ti treba.
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
899
Ma ovi alati iz Lidla su mi dopizdili.
Bušilicu istekla garancija , mogu bušiti samo na stropu😡 kad je okrenuta za gore radi dok za dole no malac.
Ova mala brusilica isto riknula, baterija se ne puni, bila na punjaču i nakon punjenja na prazno stane dok kažeš sex.
Ali možda ima za nju bude nešto. Mjesec dana ima do isteka garancije, danas je reklamirao, pa ću vidjeti što će iskemijati.
Do sada sam nekako pomalo bio zadovoljan njihovim alatom (što se tiče) tih električnih.
Ali ne bi više njihove, moram odabrati neki drugi brend.😁 View attachment 47555
Cetkice posle,nista strasno...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,758
Ova mala brusilica isto riknula, baterija se ne puni, bila na punjaču i nakon punjenja na prazno stane dok kažeš sex.
Ali možda ima za nju bude nešto. Mjesec dana ima do isteka garancije, danas je reklamirao, pa ću vidjeti što će iskemijati.
Nova baterija X12V 2Ah ti je cca 130kn, 100-110 po oglasnicima
...odi ju kupi za te novce za Makitu ili Bosch ;)
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,584

Željac 28​

A zašto bi ja imao servis, kad je u garantnim roku, oni je budu servisirati.

Vocarcg​

E baš me jako sekiraj što je otišlo.

ZJ​

Ma da ne bi, da kupujem bateriju za 130 kn, a brusilica sa punjačem i naravno u koferčetu koštala 170 kn.
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,758
Eto, onda ju prodaj meni takvu kompletnu neispravnu za 70kn, jer ti se ne isplati.
Imam 2 baterije od bušilice...pa ce poslužiti ;)
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,140

Željac 28​

A zašto bi ja imao servis, kad je u garantnim roku, oni je budu servisirati.

Vocarcg​

E baš me jako sekiraj što je otišlo.

ZJ​

Ma da ne bi, da kupujem bateriju za 130 kn, a brusilica sa punjačem i naravno u koferčetu koštala 170 kn.
Ja velim ako i nema garancije.
Nije skupo za taj alat a koliko košta nemože se puno ni očekivati
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,584

ZJ​

Brusilica je reklamirana. Da ali ti imaš bateriju za onu veću baterijsku bušilicu?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,758
@brgud, misliš na X20V? Imam, i 2 i 4Ah.

Edit:
Brusilica je reklamirana...
Ako je kriva baterija, obično ne priznaju garanciju na nju jer se smatra potrošnim materijalom.
Pazi da ti ju ne naplate!
 
Posljednje uređivanje:

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,584
E nisam gleda koja je voltaža. Danas crni na prodaji. Ova baterija bi odgovarala, s i ima 5 godina garancije i cijena malo bolja. Ali bušilica ova mi nije interesantna, nego brusilica ona mala. IMG_20220317_092655~2.jpg IMG_20220317_090444~2.jpg
 

karlom

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
323
Pozdrav svima. Planiram napraviti tračnu brusilicu ili "belt grinder". Trenutno sam u fazi ideje i prikupljanja podataka. Materijal više manje imam. Nepoznato mi je kolika je brzina trake? Znači max.i neka optimalna ili radna. Br. Okretaja ću regulirati frekventno, ali moram znati kojeg promjera napraviti pogonski valjak,a to definira brzina trake. Znači nešto ovako: Screenshot_20220317-073141_Chrome.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh