• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
smart punjač , ma savršeno ..sad znaju kad puniš , koliko puniš, na kojoj lokaciji puniš, kaj govoriš kad puniš .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,072
Nek mi oproste svi vlasnici i ljubitelji Lidl alata ali moral sam... reklama je kriva za sve.
Mama vidi me kako znam, pročitao sam upute jer je sigurnost na prvom mjestu i naučio sam nešto danas 🤭

 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
751
Probajte staviti žičanu četku na bušilicu, isprazni se isto jako brzo, čak i ova od 4 Ah.

Nego, danas mi se istopio kontakt na 4 Ah bateriji, brusilica ga pregrijala. Nije strašno, ali dovoljno da mi je baterija jedva izašla van.
 

dohtor

Član
Tu od
9 Lis 2011
Poruka
215
Zavidna kolekcija, Parkside lover. :D

BTW, Parkside selotejp je katastrofa, sad kupio i nikad više. Puca čim malo krivo uhvatiš i ljepilo nekad ostane na donjoj traci, nekad na ovoj koju vučeš. Nije alat, ali moram napomenuti.

Ima li netko ove stolove? Je li to stvarno tri komada za 65 eura ili je ipak jedan? Kako su se pokazali? Trebam baš tako nešto sklopivo i da stane uza zid ili na dno prtljažnika.

4Q0VGQzNFMThBOUFDNDIwRDNFMDI2MTk0RjE1MDBCRUVEQTgyOTg4LmpwZw.jpg


imam te stolove, koristio jednom i to je to.... kupio ih prije dvije godine... ja sam ih mislio prvenstveno koristiti za rucanje kada se pojave koji extra gosti na druzenju....

stolovi su super ako si klinac i na stolove naslazes skoljke koje ces prodavat turistima preko ljeta uz lungomare... ugl nisu napravljeni da nose nesto tesko...isto tako radna ploha tj ova tamno siva ploha je neki pleh plastike koji se poprilicno savija... kako su vrlo lagani, i lagani vjetric ih moze prevrnuti ili otpuhati....

a sada, sve ovisi koje su tvoje potrebe za njihovo koristenje....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,072
Probajte staviti žičanu četku na bušilicu, isprazni se isto jako brzo, čak i ova od 4 Ah.
Ja dosta radim sa takvim četkama i nemam takvih problema mada vele iskusniji da Bosch baterije baš i nisu neka sreča. Takva od 4 Ah i je na bušilici.
Bruslica ima 5 Ah ali ju pojede puno prije.
U biti, kad nekaj ozbiljnije delam s tim alatima ionak sam na kablu
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
751
Ja dosta radim sa takvim četkama i nemam takvih problema mada vele iskusniji da Bosch baterije baš i nisu neka sreča. Takva od 4 Ah i je na bušilici.
Bruslica ima 5 Ah ali ju pojede puno prije.
U biti, kad nekaj ozbiljnije delam s tim alatima ionak sam na kablu
Mislim da brusilica dosta snage gubi na pužu, a i taj dio se fino zagrije kod opterećenja. Možda ne bi bilo loše provjeriti u kakvom je stanju i eventualno dodati masti.

Skidao sam hrđu s kosilice i stalka za suncobran, rekao bih da je to oko 1 m2 ili nešto sitno preko toga, 10-ak puta sam punio 4 Ah i 15-ak puta 2 Ah baterije. Dobro ili loše, ne znam.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,072
Ne otvaram, ima garanciju pa ako se podrobi budu oni o tome razmišljali.
Tak i sused, ima udarnog fakersajda i stalno ima novog. Neki dan je dobil drugog i za par dana šarafil neke grede... dovršil je ručno i sad opet čeka kaj bu ovaj put servis odlučil.
 

milanf

Aktivni član
Tu od
22 Sij 2022
Poruka
95
Danas sam uzeo ovaj skripac za nevelike novce. Jel zna netko, ovako po izgledu, koji bi to mogao biti proizvodjac? Nisam nasao da je negdje izliven naziv...
IMG_20230706_230409.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
jebi ga svi kupuju alat na baterije hoče i pop..
Škrti Bračanin rođen u Zagorju neda pare za profi nego hoče Lidel kvalitetu..

Jućer obišo sve lidele u okllici nigdje baterijskog strugača starih zapečenih brtvi..
I kaj onda..morao sam si napraviti sam.
 

Prilozi

  • 20230708_131912.jpg
    20230708_131912.jpg
    48 KB · Pregleda: 55

Najnoviji postovi

Na vrh