• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Alat za utiskivanje kedera na gumi za stakla?
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,468
To me podsjetilo na jedan slučaj.
Ide susjed sa prutima u ribičiju.
Pitam ga: "kam si krenul"?
"Idem nakecati pedere" veli susjed i produži.

Ne znam kaj se poslije dešavalo, a možda i bolje da ne znam.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Zna netko gdje ima kupiti malo jačih vlačnih opruga? Trebuje mi jačina najmanje 150kg, dužina od 25cm pa nadalje paše.

Uopće ne znam gdje bih potražio tako šta veće, ovo sve što sam našao su neke bzvz dimenzijice i tanane izvdebe do možda 30ak kg
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,468
Tu bi bile dobre onakve opruge kaj drže rudo na prikolici u zraku. I ja sam ih trebal nedavno, ali nisam pronašel ni jednu. Bil sam i na otpadu u Čakovcu, prešel ga uzduž i popreko i ništa.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Konkretno mi treba da sabija bateriju sijačice u zemlju, da ne skače na svaki busen. Mogla bi biti opruga za rudu prikolice, to mi nije palo na pamet.

Dobio sam dobru información od jednog forumskog kolege pa ćemo skontati što i kako.
 

Najnoviji postovi

Na vrh