• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
750
Najbolje je kad znaš nešto da ti treba, znaš da to mora bolje, vidjel si negdje, a ne znaš kaj treba pitat. Sad me Muha podsjetil, imam normalno pištolj, propan butan obična boca i nije to loše za popalit malo svinju kad se ošuri i obrije, ali nešto podgrijat Bože sačuvaj. I onda sam se se sjetil srednje škole i Venturija. Lažem i tu, Tomosa sam se sjetil i karburatora. :hahah: Jbg, kad mi neki nismo nadareni da razumijemo ono što smo učili. To se ne može naučit, talent za razumjevanje. Znači na običnu plinsku bocu i regulator, ide do užarenja, sam treba napravit cijev sa diznom i regulaciju primjerice šerafom i podložnom pločicom na ulazu u konus Venturijeve cijevi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Puškica obično dođe nakon kaj gedora pukne 🤭
Imam par komada takvih pojačanih iz domačeg uradka ali puno više imam potokarenih ili obrušenih jer danas obično nema mjesta ni za normalnu
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
520
Nakon što je otišao black decker i dva einhella, nadam se da ću sa ovim imati više sreće
View attachment 55501
Prije 10 mj kupljena ova pila i prije dva mjeseca se pokvarila, reklamirana i nakon mjesec dana popravljena, otišao rotor i četkice, iskreno me makita razočarala, mislio sam da sam miran par godina s tim alatom, a dočekalo me ovo, već sam i prije imao loše iskustvo sa makitom (sds bušilica), ali sam mislio, kad sam vidio da dosta obrtnika ima makitu, da nebi trebao imati problema sa pilom.
Uglavnom odlučio sam prodati pilu i kupiti nešto drugo... u subotu sam ju prodao i kupio bosch, nadam se da ću imati više sreće sa njom, inače sa bosch-om nisam imao lošeg iskustva a imam par njihovih alata koji su prošli stvarno svašta i naradili se pošteno.
20230829_180438.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Sad još za nju treba hrpa alata, pretokarenih komada .... da bi prešala.
Stol je na podešavanje?
Onaj manometar je u tonama?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
U jebote, sad gledam slike, pa i vitlo ima. Mogel buš s njom u šumu 🤭
Skupa je, tam gde sam gledal ali mi se dopada, a naročito one konzole za ravnanje radilice koje si vjerujem dobil uz nju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh