• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ja danas iz zajebancije naručio onaj Midori Japan od 5.5ks trimer, glave za malčiranje, čeličnu špagenku i frezu za trimer 😂😂 Sve skupa oko mal jače od 200€, trebam nešto da malo uredim stari vinograd jer mi je tlaka s traktorom zbog breskvi i ostalog drveća koje je unutar redova posađeno pa se moram provlačiti i boriti s retrovizorima stalno, a ovo mi ovako šaljivo bilo pa reko baš da probam, najviše me interesiraju te malčer glave, ovo ostalo sam usput uzeo pa da starci ne moraju špartat bašću, bolje nek stari ili ja odrljamo s trimerom.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
to ti je dobro za među nožnim prstima ,ako si ih još vidiš

Ja danas iz zajebancije naručio onaj Midori Japan od 5.5ks trimer, glave za malčiranje, čeličnu špagenku i frezu za trimer 😂😂 Sve skupa oko mal jače od 200€, trebam nešto da malo uredim stari vinograd jer mi je tlaka s traktorom zbog breskvi i ostalog drveća koje je unutar redova posađeno pa se moram provlačiti i boriti s retrovizorima stalno, a ovo mi ovako šaljivo bilo pa reko baš da probam, najviše me interesiraju te malčer glave, ovo ostalo sam usput uzeo pa da starci ne moraju špartat bašću, bolje nek stari ili ja odrljamo s trimerom.
kod nas ili izvana ?..daj link?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
a to ..ima gore trgovina "svi bi to brzo"..brijem da više ne mogu naći ime za firme koliko ih otvaraju .

baš me zanima koliko budeš razočaran od 1-10
bile su po 550 kn kad sam zadnje gledao , sad mi je bilo da nisi tak jako poskupili
sve dobro pretresi/pritegni prije paljenja
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Vjerojatno toliko da ću ga remklamirati 😂😂
Par ljudi uzelo te trimere, isto kao i one Denzel, i jbt rade uslužno košnju 😅🤣 Kad bih pitao "koliko ti se trese ruka kad hoćeš popiti pivo?" Odgovor je pretpostavljam -"Da" 🙈

To će biti za Frezu, neću klat 450ku s tim, to nek' ova drca vrti.
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
750
Ne treba dirat vijke do prvog raskapanja. To nisu serafi. Meko ko aluminij. Kad se jednom izvadi citav, bacit, navoj u kucistu proc sa ureznikom i userafit normalan seraf ako ga ima. Srecom, meni vecinom kad ponestane odem sa kantom do mehanicara koji se bavi prodajom djelova. Trpaj. Inace mehanizam za paljenje nije dobar, ali motor i struja vecinom jesu. Iako, imao sam slucaj loseg lijeva, al to je ona najjeftinija moguca pila, tada ispod 400 kuna.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
krešem ga potplačenog i ..ma..
ima 400 Nm a idealan za vijke m10 i m12 ..ne vjerujte kinezima ono lažu
ljut sam i gladan
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,347
Ima 400Nm! Baš me zanima kako drži rukama ma i 20 kg/m, a da ga ne okrene oko...... Q?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Na lokalnom, "petkovnom" sajmu, počastil sam se dubokim udarnim nastavkom OK36, 1/2". Ne treba mi često, uglavnom za matice na tanjuračama.
Nije neka kvaliteta, ali je bila razumna cijena... 45kn.
UDK36.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh