• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kuglice od 7 mm imaš u Trgoagenciji u KŽ oko 55 lipa komad . Za kolege može Tisak ili dostava do blizu tebe .
 
Posljednje uređivanje:

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ma to trebam jednu, tak da bum poglednul na poslu kod ovih na održavanju, sigurno imaju nešt v komadima, ali hvala na ponudi.
Ma kad ljudi rastepleju bezveze, jbga počel ga rastavljati od glave i pogubi, a otišle četkice ☺
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,334
Te iz trgoagencije su tvrde kak i ove od bicikla.
Lager je riješenje, ak ne najdeš bumo rastepli kojeg i poslali.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Thex, budemo malo prekopali na održavanju, garant imaju nešt takvoga kad kod nas, na sačmarama, ostalim mašinama odlaze ti lageri ko nanormi. Em su žnj klasa, em se tira 2-3 smene 7 dana u tjednu.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Klasične sa pištoljima, nemamo protoćne za limove. Naše proizvode kaj radimo, trafo kotlove..., to se kod nas u Međimurju zadnje vreme naj više u bravariji radi.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Malo u nabavi kod Lidla i Makite.Flex sam uzeo jer čitam da nije tako loš kinez od parksida a uzeo sam i ovu lončastu četku.Ova je prava za uništit flex pa i radnika,neverovatno ima jake žice tako da skoro struga železo ko strug,stavio sam je na veliki flex i kad zapne skoro trga ruke,isprobano danas celo popodne.Flex od lidla sam uzeo zato jer mi šteta malih makita za četkanje hrđe pa i zbog toga jer ima regulaciju okretaja.I ova je bila u funkciji popodne i utisci nije tak loša ali glas ima po kinezu.:icon_lol:

print screen
img upload
photo hosting sites
post a picture
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,082
Rastavi ju i namaži getribu, jer je vjerojatno suha.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
To je bilo prvo šta sam uradio ali zvuk ima jači neg makite i slične.Flex je 25eur a četka 5eura i kako vidim četka vredi svake pare tak da ču ič još po koju za rezervu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,334
Takvu lidlovku ima moj stari. Meni je smrtna kazna kad moram nekaj s njom napraviti. Nekak mi ne paše u ruci za delati.
To ne znači da nevalja, snage ima, a dokle če bumo vidli.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,627
Muhać mislim da ni problem u alatu već u rukama.U ovom slučaju smetaju ruke:icon_biggrin::biggrin:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Takve flekserice je lik prodaval na Hreliću za 150 kn. Ja mulac nisam kupil, a sad kad mi treba takva sa potenciometrom, nema više. Moral bu posjećivati Lidl, jer znam da su i tam takve bile, al ne znam cijenu.
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
592
Ja je kupio prije oko 2god, cijena je oko 240kn. Koristim je samo za četku (da ne uništavam Makitu i metabo). jedina mana joj je što nije jednoručna. Drugu manu nisam našao.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
nisi jedini , tako da se obračam svima , ali mi nikako nije jasno zašto se svi klanjaju nekim brendovima , makita , boš,huskwarna ovo- ono a kad treba zapeti s četkom onda hasta , lidel , ejhel i ostali ......i tako uvjek završe na lošem glasu a preskupa makita i dalje leži u koferu ....


to je isto ka da na 539 upregnem pod 3 x 14 a dupljek od 80 konja čuvam za košnju trave po ljeti jer ima bolje izoliranu kabinu ..
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Puknuti nekada je lada riva,yugo,gof1,stojadin...bili auti za sve putovanja odlazak na posao...a ljudi su imali dijecu,a danas ko ima jedno ili dvoje,odma mora biti veliki auto,karavan,monovolumen ili velika limuzina,uvijek fali prostora.

Kak se nekad moglo sve a danas se niš nemre.
Isto kao i s traktorima nekada se sve radilo sa malim imt-ima,zerorima,štore,torpedo,a danas ako nema 80 ili više konja nije dosta i nemre se niš napraviti...
Postali smo robovi i jako volimo živjeti iznad svog standarda.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,082
Imal sam davno dvije Ferm brusilice, malu i veliku. Mala je zgorela, a veliku sam prodao susjedu.
Ostalo mi je samo nekoliko Boschovih i dvije manje Iskre.
Brusne lonce rabe uglavnom dvije velike Boschove, jer mi je Iskrinih šteta :icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 
Posljednje uređivanje:

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Oficir dal češ opet zasrat ovu temu o alatima.Ovo je tema o alatima a ne pametovanje o avtima i tvome ozdravljenju od alkoholizma.:icon_jook:
 

Najnoviji postovi

Na vrh