• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,520
MaKitu cu prodat makitu hh.
Jedino ako Puknuti posalje ovu zelenu, a ja mu vratim makitu u koferu sa orig. uputstvima i bitovima.
Jedna baterija je krepala nacisto dok drugu dopunim pa vrti. Barem koliko meni treba. A treba mi za koju rupu u drvu, sastavit komad namjestaja i max. jednu rupu u metalu.
Ne volim ni ja bas zeleni Bosch ali ova cijena mi se cini ok.
Volio bi opet ovako nesto da me sluzi dvadesetak godina kao ova no sumnjam. Pa pikiram jeftinije.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
meni ne treba alat s koferom , mani treba eventualno alat s ručkom .

Meni zapravo uopče ne treba alat , to sam mislio pokloniti oficiru da može na imanju plot popravljat , da se bogec bogeni ne drapi čekičem po noktiću
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Hvala ka misliš na mene ali ja ne radim ništa,za sve plačam majstore,naravno sa pdv-om i računom.


Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Hvala ka misliš na mene ali ja ne radim ništa,za sve plačam majstore,naravno sa pdv-om i računom.
od kuda tebi onda toliko znanja i iskustva koje djeliš s forumašima ? , ti si ipak samo google meštar ..sad si to sam potvrdio
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
od kuda tebi onda toliko znanja i iskustva koje djeliš s forumašima ? , ti si ipak samo google meštar ..sad si to sam potvrdio
Eto sad si me pročital,sad buš puno lakše spaval.
A da bi radil recimo sa hidraulikom treba sna da bi ruke bile ujutro mirne,ili to rješavaš sa jednom ljutom ujutro?[emoji6]


Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ti si sad pljunul na sve ovdje koji ujutro dezinficiraju desni i glasnice ....

samo da znaš bitanga jedna , ti buš prije počel nego bumo mi prestali
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja još nisam počel ispirat alkoholom niš a i ne mislim početi još dugo.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Znam znam,vjeruj mi,ja sam svoje popil...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Jooj mene, joooj! Kaj hočeš reći oficir da si nekad "švasal". Ja "švasam" i švasam svaki dan pa nemam brige. Tek sam sad počel pobirati reputacije po svojem kraju ko pravi švas-mešter. Svi me hvaliju kak švasam. Da nema dezinfekcije, zmešalo bi mi se od koje-kakovih plinova, špene, šljake itd. Ovak barem znam od čega mi se meša.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Drugovi, zanima me dali ima prelaznica za gedore sa 1/2" na 3/4? Ili tražim nepostojeću stvar?!

Ako ima, jel to more bit samo u nekom specijaliziranom shopu, ili ima u ovim običnim radnjama sa alataom i željezarijom?

Pitam zbog radi pneumatskog pištolja. Uzeo bi si za 400kn Lincosov 700Nm od 1/2 cola, al' to najveću gedoru mogu nabavit 24 ako se ne varam, pa reko ako ima prelaznica za 3/4 onda mogu peglat i ovo veće ako mali bude imao snage za to... Najveći problem mi je cijena ovog od 3/4 jer je iljadu kuna, a meni za moje šarafanje neće baš trebati taj veliki pištolj...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Drugovi, zanima me dali ima prelaznica za gedore sa 1/2" na 3/4? Ili tražim nepostojeću stvar?!

Ako ima, jel to more bit samo u nekom specijaliziranom shopu, ili ima u ovim običnim radnjama sa alataom i željezarijom?

Pitam zbog radi pneumatskog pištolja. Uzeo bi si za 400kn Lincosov 700Nm od 1/2 cola, al' to najveću gedoru mogu nabavit 24 ako se ne varam, pa reko ako ima prelaznica za 3/4 onda mogu peglat i ovo veće ako mali bude imao snage za to... Najveći problem mi je cijena ovog od 3/4 jer je iljadu kuna, a meni za moje šarafanje neće baš trebati taj veliki pištolj...
pa zar nije 1/2 cola do 32 mm ?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,082
Do 36mm ide na pol cola, jedino je teško najti udarne nastavke prek 27mm.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Nije da se potrga, ali ju iznutra rastuče i onda ima puno lufta, pričam za uniorove, a one žnj klasa puknu ko staklo. Ove toptul kaj imamo doma za pištolj su dosta prešrafile i za sad se još ne poznaju znakovi nekog oštećenja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh