• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

E

el pibe

Guest
Sve je to dobro neg je vrag kad si v žurbi,pivica se već hladi ,lagano si već ormar zaključal a kajla za izbijanje konusa ti opadne u špenu ispod drebanga:mad::
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Snage - 2.000 W
Br. okr. u slob. hodu - 6.600 min-1
1000 kunić.
Uzeti ili ima šta bolje za te novce?

ga9050r.jpg
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,520
Ujedinjena kina.

Ja se danas ponovio sa ubodnom. Ne mogu naci di je proizvedena. Pise dojcland, a u to sumnjam.

77f071e1b8f062179534bfd13a4a0980.jpg
 
E

el pibe

Guest
Eto da predstavim jedan veoma kvalitetni alat:icon_winkle:

Iskra profi bušilica,štemerica
-robusno metalno kučište
-fina regulacija broja okretaja
-vrti u oba smjera
-sds prihvat alata
-podesivi remen za transport alata i rad na visinama
 

Prilozi

  • 003.jpg
    003.jpg
    30.7 KB · Pregleda: 138
  • 006.jpg
    006.jpg
    26.8 KB · Pregleda: 137
  • 008.jpg
    008.jpg
    30.3 KB · Pregleda: 136
  • 011.jpg
    011.jpg
    34.4 KB · Pregleda: 134

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Moral sam duboko posegnuti u arhivu da se pohvalim sa svojim terenskim specijalnom alatom
 

Prilozi

  • DSC_0141.jpg
    DSC_0141.jpg
    77.3 KB · Pregleda: 164
  • DSC_0142.jpg
    DSC_0142.jpg
    76.6 KB · Pregleda: 132
  • DSC_0143.jpg
    DSC_0143.jpg
    68.2 KB · Pregleda: 123
  • DSC_0144.jpg
    DSC_0144.jpg
    50.6 KB · Pregleda: 120

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,082
Pibe, imam i ja vrlo sličnu.
Stara je prek 50 let, a još uvijek ima originalne baterije :D:
 
E

el pibe

Guest
Pibe, imam i ja vrlo sličnu.
Stara je prek 50 let, a još uvijek ima originalne baterije :D:

Ma zvijer od alata kolko ju forsiraš tolko vrti:icon_winkle:popapa ove akice,samo treba malo rukave zasuknuti:icon_lol:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Tvoja je čukun deda od ove koju kompletiram sa priključcima.Po malo ču da nađem sve prikl. koji su bili za klip klap.To neče bit za radit več za uspomenu na mladost.Fali mi još nastavak za brusilicu na kolut pa vibraciona,škare za živu meju i nastavak za struganje drva,drugih mislim da i nije bilo.Uz malo cjenkanja se na buvljaku nađe za male pare skoro sve.
210220161557.jpg
[/url] image free hosting[/IMG]
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Eto da predstavim jedan veoma kvalitetni alat:icon_winkle:

Iskra profi bušilica,štemerica
-robusno metalno kučište
-fina regulacija broja okretaja
-vrti u oba smjera
-sds prihvat alata
-podesivi remen za transport alata i rad na visinama
sad bude abarth obišo sve sajmove , otpade i buvljake da se oboruža takvom tehnologijom
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
@abarth

Gledam sad te slike i skontam da sam nedavno u garaži našao nešto slično, mislim da je baš nastavak za brusni kamen.

Nisam znao od čega je, ali izgledalo je upotrebljivo za neki budući projekat pa nije još završilo u gomili za otpad. :D
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Sasvim moguče jer ovih klip klap kompleta je puno bilo po celoj jugi i za kakve manje hoby poslove je solidno poslužilo_Od ove tehnologije iz prošlog stoleča tražim još kovačku stegu malo veču i nakovanj origi ali to cjene u tri p.m.Stege na placu cjene oko 100e a tolko nedam makar je pozlatili.
 
E

el pibe

Guest
sad bude abarth obišo sve sajmove , otpade i buvljake da se oboruža takvom tehnologijom

Puknuti postoji čak i opcija iznajmljivanja bušilice:icon_winkle:

abarth tam di sam izučil zanat bila je čitava kutija od toga iskrinog programa.Mislim da je bilo i neko postolje za tokariti drvo pomoću bušilice.To je bilo van uporabe i znam da smo sve hitili u krupni otpad kad smo čistili radionu.Koliko se sjećam niš ni bilo potrgano ali nitko od nas nije bio zainteresiran da si to uzme.Šteta da sam znal bi spravil.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,082
To ti je preopteretna spojka, a ne frajlauf.
 

Najnoviji postovi

Na vrh