• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,952
Vrijedi ta iz Lidla, ali ima i jedna bolja, s 18V baterijama. Malo pričekaj.
Imam ja takvu, samo je 12V i baterija je u ručki.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,481
Nekako su mi sve te nove litijeve kvrgaste naspram moje stare makite. Najradije bi takvu kao tvoja, sa baterijom u rucki jer 90% mi treba za par rupa u drvetu ili sastavit namjestaj.
Ta 18v osim baterije je masivnija od ove?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Makita 14.4 je stroj,momenta pun kufer a mala,a kvalitetna.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Naravno da ima i kontinuitet

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
Ovaj komplet mi intenzivno koristimo od 2014. godine, sada postaje primjetan "zamor" na bušilici, istovremeno drugi dio iz kompleta, odvijač, za sad još uvijek radi kao da je novi.
Uglavnom na manjim okretajima bušilica se ponaša normalno, ali na višima "gubi dah", posustaje, više ne može bušiti kao prije.

 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
Lokot, koji se vidi s lijeve strane kompleta je od kolege, od njegove ladice s alatom unutar stola. A pokazani komplet Makita koristi ekipa ljudi, dakle intenzivno se svakodnevno koristi.

Puknuti, dok ti osobno podereš toliko svih vrsta alata koliko sam ga ja u svojoj praksi, onda nas dva krenemo ispočetka nešto raditi. Dotle, ja samo stojim i čekam te da me stigneš u trošenju alata. :(rofl):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ja svojeg alata nemam tak da bez straha i nervoze ..ali sam siguran da bi u tandemu nas dvoje dobro funkcionirali ..bez lokota ...ne zna se tko je veči fiškal
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Veliku Makinu brusilicu (novu iz kofera) sam ja ubil do gableca.Dalje sam nastavil s Iskrinom starom ragom koja i dan danas ide.
Makita je popravljena i u kofer pospremljena da uskoči kad Iskra odluči reči dosta terora.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,605
Muhać jel ti slučajno znaš tko strga alat odmah na početku posla :icon_scratch::(rofl):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Znam, bil je takav jutros kod mene :eek::

A gle, moj tretman s alatima je takakv kakav je, jednak prema svima pa koji izdrži tog smatram dobrim alatom.
Moj zaključak za alat je kak i za kokoš. Čim stariji ..... i s takvim volim raditi.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
ja svojeg alata nemam tak da bez straha i nervoze ..ali sam siguran da bi u tandemu nas dvoje dobro funkcionirali ..bez lokota ...ne zna se tko je veči fiškal
Niti se bojim niti sam nervozan, eventualno malo "izmrcvaren koje čime".
I ja se slažem da bi nas dva u tandemu dobro funkcionirali - jer vidim da si uspio skužiti da mora biti sve po mom :(rofl):, pa ti se ne bi bilo teško prilagoditi.
Lokota bi radi tebe postavil eventualno na škrinju, ne piješ ili bolje koliko god možeš popiti toliko bi se za tebe našlo lanjskoga.
A tko je od nas dva veči fiškal - vidim da ti je teško najti ravnopravnoga :(rofl):, meni je samo bitno da je moja zadnja i da bude sve po mom :(rofl):

Poštovani MUHA i ja Vam više volim starije neg' mlajše - starije su izdržljivije, mislim alatke :)
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
S godinama se čovjek svašta nauči, tako sam i ja na malo teži način naučio da je moja zadnja - da draga, jebiga bolje da je moja zadnja - nego svako malo imati crno oko :(punch):
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,481
Eh svakom stranicom bi trebao 1000 kn vise. Na kraju bi postao herr boš.
Ipak sam uzeo parksidea, za razliku si uzmem jos baterije za makitu.
Posto mi je ovo prvi 'zuti' alat mogu izrazit zadovoljstvo za par godina. No s karakteristikama sam i vise nego zadovoljan.
 

Najnoviji postovi

Na vrh