• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,164
Neznaš ti samo gledati, a ni ne vidiš više pa na opip gledaš u zadnje vreme ako nije jako zmazano.
Nije za tebe više nikakav alat jer ti ruke smetaju za posel, kak i meni :icon_redface:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
a kaj bi ovo bilo dobro i za colnate , ?
črleni ZJ traži colnate gedore , ovo bi mu bolje sjelo
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,164
a kaj bi ovo bilo dobro i za colnate , ?
črleni ZJ traži colnate gedore , ovo bi mu bolje sjelo
A valjda bi, njega je i onak "strah" napeti :(angel):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,902
Hahaha!

Nije mene strah zapeti, no, zavisi kaj...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
Neznaš ti samo gledati, a ni ne vidiš više pa na opip gledaš u zadnje vreme ako nije jako zmazano.
Nije za tebe više nikakav alat jer ti ruke smetaju za posel, kak i meni :icon_redface:
Legenda :icon_lol:
(morali budemo osnovati klub nikud nikam sa samim sobom, a kamoli s alatom)
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ima li itko pojma od kojeg je ovo proizvodjaca? Izgleda poprilicno staro, nisam ga jos isprobao, ali nije suhi sistem, nego s podmazivanjem. Nikakvih oznaka (vise) nema, a dosta je tezak. Ako je nesto ful staro (a tako i djeluje), onda cu ga ostaviti i ako ne radi.
 

Prilozi

  • 13235770_10208895471891712_1884094212_n.jpg
    13235770_10208895471891712_1884094212_n.jpg
    82.2 KB · Pregleda: 109

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Nabavljeni mali colovni bit nastavci i odma prerađeni da imaju prihvat za male gedore.Baš takvi mali mi trebaju za razne Briggse i slično sa malim colskim šrafima,za veče šrafe ide i sa metričkim ali ovi mali nikak.
150520161823.jpg
[/url] [/IMG]
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Interesantno, a naj interesantnije je kad stavlja alat na glavu i glava vijka se pomakne da bi se prilagodila alatu. Neznam kaj bi se dogodilo na hrđavim ili jako stegnutim šarafima.
Svejedno interesantan alat za šarafe na dostupnim mjestima, još da ima mogućnost štelanja ko grip cange ...

Da se štela ko grip cange, meni bi vrijedil te novce. Ovak bi vjerojatno ruke bile preslabe za pošteno zategnute šraufe.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Samo sto bi onda bio tri puta veci. Mozda se jednom netko sjeti, pa napravi hidraulicni... Bi i ja, da imam vremena :D:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Jedan majstor za grijanje i vodu i ostale instalacije kod nas ima novi kombi pun hilti alata,znači drugu marku nema.
Recimo mašina za bušit rupe i štemat bez ičega znači samo mašina je 15000kn.
Ima krune vodom hlađene,voda ide kroz glavu mašine kao i priključak za usisavač koji trese sito za prašinu itd...
Jel on blesav kaj ima hilti ili bi bil pametniji da ima iz lidla ili peveca alat za rad???

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Nije on blesav, ja bi bil blesav kad bi kupil tak skupi alat kao on, za 2-3 puta godišnje koristiti.
Ionak sam uglavnom za svoje potrebe kupoval preskupi alat. Jedino sam zadnja dva alata kupil za hobi upotrebu: Einhellov kompresor i Parkside malu vibracionu bušilicu na struju.
 
E

el pibe

Guest
Zato i postoje klase alata , klase majstora i klase majstorstva.Sve to veže jedno na dugo.I tko god od nas poznaje svoje sposobnosti i gdje mu je mjesto po tome će i balansirati navedeno.A tko ne zna ta pravila ili iz nekih razloga ne želi znati e taj se bude garant zaj..:icon_lol:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Klasa hedonist, dok se drugi mučiju šarafiti ja si rađe natoćim mrzlu, narežem nekaj i promatram iz hladovine
 
Na vrh