• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Ja sam nekidan za 10 maraka kupio novu vojnu macolicu od 6 kg, takva mi je nedostajala za neke sitne posliće. Još tri markice za držalicu i sad je kompletirana. :)

Ostaje mi još da nabavim neku veću kamionsku ili traktorsku gumu.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Abarth, sad je u lidlu ponuda klip klap aku alata, morat ćeš ga dodati kolekciji ;)

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Buvljak je u Lj u sklopu avtosajma-pored samo je ogradjen.Imam duple oči pa nađem ono što drugi propuste zbog neznanja kako sredit da bude opet u tip top stanju.Evo juče na veče išo u Lj po ovu strojčinu za 10 eura.Kao pokvarena nema šanse upalit.Preuzeo bez gledanja i doma samo probo kompresiju i iskru-ispravno.Danas sam je rasturio pa našo i grešku čovek falio rezervare i kontra natočio gorivo i ulje za lanac.Sve je očiščeno i sastavljeno,zbrusio sam rubove mača i lanac na stroj.Makina upalila i kako je to malo sranje sasvim solidno radi.Konačni izgled i rad je sasvim solidan.To čudo bi mogo vozit i u autu kao obaveznu opremu:icon_rofl:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
abarth.... Ti si rođen pod nekom sretnom zvijezdom :icon_thumright:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Kakav set...stavite koju sliku da se vidi.Taj set je verovatno u ponudi kod vas kod nas če možda tek doč u ponudi.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Nije mi interesantno jer nekak mi izgleda prenježno da bi to radilo neko vreme.Klip klapu to nije ni do kolena ,prednost jedino što je na litijevu bateriju a i ta bi mogla biti večeg kapaciteta ili dve baterije.Multifunkcijskog imam od boša i za moje potrebe je odličan,samo nastavci su skupi u 3pm.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,778
Zavisi koliko ti treba. Za nekoga u stanu, kome treba takav komad alata, to je savršenstvo, jer zauzima malo prostora.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ne znam jel za ovu temu . moral sam starom nožu dati novu šasnu
baš sam ponosan , ne trebate samo kritizirati ....mogli bi mi dati koju zahvalu

u kombinaciji s mačetom koju je izradio forumaš putnicara postajem ......bojim se i napisati takvu grozotu














upload image online free
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Evo ekskluzivno za forum-tata multifunkcijskih bušilica.Vrlo redak primjerak ovog modela sa kutnim prenosom za bušenje.Malo je jača od one obične koju imam 300 wati i 940 obrt.min.Ima dva konusa za glavu jedan na nastavku i jedan na bušilici ali na bušilici nije upotrebljiv jer bi kontra vrtilo.Malo je u lošijem stanju od one druge ali svejedno radi lepo.Kolekcija iskrinih bušilica je sve veča treba napravit neku vitrinu da odmaraju :icon_fU:
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
Abart,

imam jednu Siemens Schuckert dvoručnu bušilicu s MK2 prihvatom, to je stroj.
Lomi ruke ako se ne pazi ali ne staje. Rastavljena je do kraja dok sam je kupio ali je poput nove, kolektor nov, reduktor nov, samo se skorila mast pa sa promjenio novu i stavio malo hipenola - zasad nije propustila znači da je tip top.

Nemam slike sad ali za vikend pošaljem. Stroj je vrhunski i skoro pa nepoderiv.
 

Najnoviji postovi

Na vrh