• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Imam za sad 3 crna alata. Ovih je dana temperatura bila niska, ali nisam primijetil da i jedan nije proradil.
Budem ih ostavil vani preko noći pa da vidim.
Zanima me jel problem u baterijama ili samom alatu?
Meni to i nije nedostatak, jer ionak na tak niskim temperaturama nemrem nekaj raditi.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,422
Mogel si imati dva crna za cijenu MW-a i još bi ti ostalo za pajceka i pivo :)
Neka meni mog milija, ako te zanima veliki parkside uzmi pa da ih usporedimo 😆
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Ne mogu se uspoređivati po kvaliteti, već samo po osobinama i po cijeni.
Naravno da ne očekujem jednako vrijedan uređaj, ali obzirom na cijenu baterijski PS alati su jako dobar odabir.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,581
ZJ, pa deni strojčeka u frižider i ubrzo moreš probati :) kak reagira dok mu je jako zima :)

I ja također koristim više različitih alata iz Lidla, sa svima sam jako zadovoljan - osim sa običnom klamericom. Ona me baš razočarala. Ili je greška u meni osobno, jer nisam rođen da budem tapetar za namještaj. :hahah: :unsure: Ali, ček, ček malo. Iza nje sam posudio klamericu od sada pokojnog tasta i odjednom sam znao tapecirati stolce. Možda ipak nisam ja toliko "kriv", možda je dio krivnje i u kvaliteti Lidl klamerice ;), imam več novu, a ta još nije korištena.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,422
Na osobine i mislim. Na trzistu ne vidim ni jednog koji bi isao s njim u korak. Osim jos jednog mw s 1" prikljuckom.

908cf02736b54b6ccc592e37479dffcd.jpeg

Parkside aku alati sto imam su mi ok. Ako bude crna busilica u ponudi planiram je uzet.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Imam nekoliko njihovih alata. Ne koristim ih puno, ali kad ih koristim, koristim ih intenzivno.
Električne bušilice i kutne brusilice nemam, jer im nisu baš na glasu, no imam dva ručna cirkulara, tračnu brusilicu i hoblić. Za ono kaj mi trebaju, dobri su. Imam i 5 baterijskih alata, koje i najviše koristim. Najstarijem je 10g. i dvaput je mijenjana baterija, no šarafilica i dalje radi kao i prvog dana.
Mnoge sam kupil, probal i vratil.
Jedan od takvih, kojeg sam zadnjeg kupil, je punjač akumulatora ULDG 10 A1. Ne sviđa mi se logika upravljanja (nikak da završi punjenje i teško se odabire željeni mod rada) i ide natrag u dućan. Imam starijeg ULDG 3.8 A1 s kojim sam zadovoljan.
Probal sam i ovoga ULG 17 A1 i nije mi se dopal, te je također vraćen.


Na osobine i mislim. Na trzistu ne vidim ni jednog koji bi isao s njim u korak. Osim jos jednog mw s 1" prikljuckom.
Aha, 3/4". Onaj gore spominjani PS ima 1/2", pa nisu usporedivi.

Kak si zadovoljan s malim udarnim PS-om? Kaj šarafiš z njim?
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja imam ovu lemilicu kaj sam kupil prije par godina, al još ju nisam probal kakva je, tak da niš nemrem napisati. Zel sam ju jer sam trebal cinol pastu, a tu je bilo sve u kompletu pa sam zel jer mi trebalo IMG_20201206_114004.jpg IMG_20201206_113933.jpg
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,422
Iskljucivo mehaniku. Mogu rec sve di imam pristupa. Od m5 do m12. I nosi se manje vise sa svime dobro. Samo sam slomio par ovih no name reducira. Trebao bi si uzet neki bolji, a i sarafio bi jace.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,622
Ja imam ovu lemilicu kaj sam kupil prije par godina, al još ju nisam probal kakva je, tak da niš nemrem napisati. Zel sam ju jer sam trebal cinol pastu, a tu je bilo sve u kompletu pa sam zel jer mi trebalo View attachment 30743 View attachment 30744
Ja ju imam i mogu reći da je dobra. Taman mi se nakupilo par popravaka za napraviti i naletil na nju. Ugl. zadovoljan sam s njom.
 
Tu od
26 Svi 2013
Poruka
87
ZJ, pa deni strojčeka u frižider i ubrzo moreš probati :) kak reagira dok mu je jako zima :)

I ja također koristim više različitih alata iz Lidla, sa svima sam jako zadovoljan - osim sa običnom klamericom. Ona me baš razočarala. Ili je greška u meni osobno, jer nisam rođen da budem tapetar za namještaj. :hahah: :unsure: Ali, ček, ček malo. Iza nje sam posudio klamericu od sada pokojnog tasta i odjednom sam znao tapecirati stolce. Možda ipak nisam ja toliko "kriv", možda je dio krivnje i u kvaliteti Lidl klamerice ;), imam več novu, a ta još nije korištena
jedan od prvih "alata" koje sam kupija u Lidlu je bila klamerica i razočarala me,ne zabije do kraja i uvik moram čekićem do kraja
to ima deset godina da sam uzeja od tad još dosta raznih stvari
još me razočara pištolj na zrak, i maska za varenje(ona je bila dobra, ali je vrlo brzo otkazala poslušnost :rolleyes:)
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Iwanho
Da tako je ima moment odvrtanja od 2050nm i isto 3/4, a milwaukee 2032nm isto moment odvrtanja. Pa hoću reći da Milwaukee ima konkurenciju, a ovih 2032nm su marketinški trik, većina proizvođača prvo napiše max moment zavrtanja, a oni su stavili max moment odvrtanja.
 
Na vrh