• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,311
I ja sam se iznenadio, bila je opcija svrdlom ili ovako, pa rekoh da probam. Imam nekoliko setova pa nije mi bilo žao probati. S tim da nije to bio nikakav specijalni ni za puno novaca, set od 3 komada za 150 kn. Išlo bi vjerojatno i u deblji materijal ali je problem kako izbušiti u sredini kad je premalena širina pojedinog koraka.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Kad već spominjete "mrkve", uz ostale "s imenom" imam onaj set iz Lidla. Iznenadile su me koliko s dobre i ne tupe se previše, a izbušile su dosta toga.

@iwanho, osim parnih, postoje i neparnim promjerima, samo ih treba malo više tražiti.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504

@jocc,​

gde si to kupil tak jeftino. o_O Ja sam tražill i pojedinačno koštaju toliko ili više.

@ZJ,​

kad su bili u Lidlu, nisam o tome razmišljal. :(
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,311
Ne znam da li smijem reklamirati ali u preis oroslavje, nakon toga su bili za jedno dva tjedna u lidlu za tridesetak kuna. Jedina razlika da dolaze u limenoj kutijici. Ima za razne cijene, ja sam gledao nekakvog za 1400 kn, ali to toliko rijetko koristim da nedam više za njih od toga koliko sam platio, kolega ga je kupio u Bedekovčini za ako se ne varam 60 kn. Ja ih najviše koristim za plastiku, puno je bolje s njima u tankom materijalu, ne zagrabe tako jako i ne potrgaju materijal.
 

floion

Član
Tu od
18 Ruj 2013
Poruka
163
Pozdrav majstori. Imam mali problem. Negdje sam zagubio kljuc za glave motora. Zna li tko koji je M i da li je to RIBE kljuc. Glave motora od ww golfa2
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,911
Taj je kupljen'88 u Regnemeru u Grazu,da nije bilo Jette1300 ja danas možda nebi znal kaj znači šrafati. 🤣
 

Perko

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2020
Poruka
397
Zna li netko cemu ovo sluzi?
 

Prilozi

  • 20210502_123057.jpg
    20210502_123057.jpg
    20.4 KB · Pregleda: 76

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Ne znam bas, ali cini mi se, da je ovo nekakvi namjeski alat izradjen doma.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,524
Očekujem da iskustva javiš nakon neke ozbiljnije probe, no vjerujem 'Mile' je stroj... 😄
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,421
Cca 2000 bez baterija
Podmazao sam par mazalica sto nikad nisam uspio s rucnom i odusevljenju nema kraja 😆
 

Najnoviji postovi

Na vrh