• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
Došlo iz Budimpešte, donesli mi kolege z posla, za malo manje od 600kn preračunato.
Meni trebaju oni veći, jer do OK36 imam na 1/2".
Znači, 22-24-27-30-32-36-38-41-46-50 mm.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,511
Gde ti treba ok 38, 41, 46, 50? Ja imam pun dvor železa i još nisam naišel na takve… :)
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,642
Ja koristim 50, centralni šaraf na plugu i osovine na tanjuračama su M30.... (I sve to raketa vuče 🤣)
Na poslu koristim okastu 36-icu za bandere
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
@Tommy, matica na cirkularu je 38, bočna ruka volana na susjedovom Ursusu je 46 (osramotil sam se, nisam imal ključ 🤭 ), matice na kotačima na prikolici...
...a imam doma šarafa i s OK 90 ;)

Nek se najde...kad mi bu jednom zatrebalo, isplatilo se...
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,906
Ako nebuš cijev metal i na taj način produljil polugu, izdržalo bu zauvjek.
Samo kaj onda moreš otpustiti do 30, možda 32, ako nije hrđavo
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
Obično ne delam takve stvari s cevima, ipak sam ja amater ;)
Meni bu duralo.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,367
Poštovanje, dobra večer..
Bliži se zamjena guma na motornim vozilima pa bi mi dobro došao moment ključ da ih morem točno adekvatno stegnuti, a i kad moram mjenjat ulje u golfu ima na filteru određena kilaža koju treba poštivati, a i na čepu kartera.
Pa me zanima gdje bi se dal nabaviti neki dobar moment ključ da nije pretjerano skup, a da nije ni neki šrot koji se bude raštimal ili još gore polomil nakon par stezanja jer poznavajući mog oca kaj je moje to je i njegovo 😂😂
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Si siguran u računicu?
Ja sam nakon 20 godine staža izjavil da sam pol oddelal, a kad ono za godinu, dvije, produžili radni vijek sa 60 na 65 let pa sam opet bil ispod polovice. Zato sam zahvalan onom sdpeovcu (mislim da je Mršić) koji je uvel mogućnost 60 starosti i 41 staža. Tko dela, stvarno se za 40 let nadela, a oni drugi, oni mogu i dulje hodati na posel.
 

Najnoviji postovi

Na vrh