• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

DeutzFahr69

Aktivni član
Tu od
4 Svi 2017
Poruka
154
Kakva iskustva imate sa bušačima rupa za zemlju, goldy i slicno?

Planiram uzet nešto tipa toga
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,890
Pročitaj :mad: 🤛:
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,000
Kakva iskustva imate sa bušačima rupa za zemlju, goldy i slicno?

Planiram uzet nešto tipa toga

Praktik Garden iz pevexa u mene 2 komada izbušili 6000+ rupa Fi200

Znači 6000 rupa za sadnju šipka + ograda + po selu bili oba.

Prodao ih ispravna oba i kupio si u pevexu jedno isto takvo novo da imam.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,000
Ja išao u lidla kupiti onaj 40v trimer... I naravno da je u 8 ujutro prodano svih 5 komada što su dobili...

A ništa. Kupio si onu aku potopnu pumpu i onu pumpu za luft madrace 🤣
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,000
Poslao sam već kolegu u Osijek u lidl i sestru u Zagreb u lidl. Taman su sletjeli na franju pa nek se malo provozaju po gradu.

Hvala na ponudi. Ako me sestra stera, a u Osijeku nema čujemo se.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,709
Jutros u Lidludi stajem i inače ko da je sve badava, a ni prije sat vremena na sveticama nije bila bolja situacija,a ljudi kukaju da nemaju?
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,000
Kaže meni radnica da ujutro kad je otvarala da nije bilo slobodnih kolica. I još je ljudi stajalo bez kolica.

Sve kolače, šunke, jaja su razgrabili.

Jebote pa to više nitko ni kolače ne pravi, a kamoli suši šunku i kokoši ima.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,987
da sa plavim alatom šarafiš plavca
Nisam imal pa sam na plavcu zaradil za kupovinu :ROFLMAO:
Nemaš brige, smatram da još uvijek nisam odradil onaj cilindar kaj si mi poklonil, tak da...... jedino mi nemoj voziti onoga kaj treba dva brufena popiti prije nego ideš s njim delati (y)
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,000
Lampa ova za 20e u lidlu.

Ludilo jedno. Može na 20v baterije ili 12v utičnicu za auto. Svijetli mi do kraja bašče i još jedno 100m.. Znači 250m baca bez problema.


Pumpa za luft madrace iz lidla 20e

Isto ludilo. Znači danas sam nešto hoblao i brusio. Sav alat i drvo sam s tim očistio. Toliko mala pumpa da može toliku količinu zraka je nešto nevjerojatno.
 

bozic.hrvoje

Aktivni član
Tu od
1 Lis 2013
Poruka
303
da pitam, ima li mozda netko iskustva sa onim oneumatskim mazalicama od 12kg ( Geko, Marpol )? radi li to kako treba, ispalti li secto kupiti?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Vele da bor mašina nikad previše...
A Parkside Performance nikad dosta (y) 🤣
20240406_205626.jpg
Lijevoj ide 5., a srednjoj 3.godina.
Ovu desnu (vibracijsku, "150 Nm") sam kupil iz radoznalosti...za 90e... a nisam ju vrnul na vrijeme, poslije su bile 30e jeftinije :(

Inače ne volim vibracijske bormašine, no, danas se "greška" pokazala dobrom teizborala 4 rupe u žbuku i betonu. Kaj se mene tiče, otplatila se...jer sam ju imel kad mi je trebala.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,987
Ja kad gledam slike tih tvojih alata moram priznati da je to sudeči po slikama vrhunski alat.
Onaj desni (novi) izgleda isto ko onaj lijevi (star pet ket).

Više puta si spomenul da taj alat ne ispuštaš iz ruku i da jako puno radiš sa njim, posebno sa brusilicom.
Ja tu i tam nekaj malo, ne previše ali kad usporedim izgled tvog alata koji puno radi i mog Boša nakon samo godinu dana povremene upotrebe.... stvarno tom Parksajdu treba kapu skinuti


 
Na vrh