• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
a da mi odgodimo sjetvu i placanje racuna i obaveza pa neka se nas ceka malo.

Ja jedva čekam da platim radnice sa OPG bonovima i vaučerima ha ha ;) Neprocjenjivi su :)
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Danas čujem da neče bit 70% vaučer nego sve novci.Mjenjaju se ko vrijeme.
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
i ja sam tak čul , ministar je barem tak potvrdio na sastanku na kojem je bio kolega , isplata sve u novcima do kraja ovog mjeseca , al sam za ratarstvo... :partyman:

a za stočarstvo neznam kad bude išlo...:oops::?:
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
neznam šta je to bilo...al tako je rekao ministar ...potvrdio...pa bili su predsjednici udruga tamo i tak ..neznam točno...
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
ma da mi koji se bavimo stočarstvom,mi smrdimo

ma bude i to valjda...uh imam za 40 krmača dobiti poticaj...nije to za bacit...a bude došlo sigurno i to...kad god dođe uvijek dobro dođe....:finga:
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
ma bude i to valjda...uh imam za 40 krmača dobiti poticaj...nije to za bacit...a bude došlo sigurno i to...kad god dođe uvijek dobro dođe....:finga:



i to što kažeš,jedva čekam čim dobijem ,ima sve odma da potrošim:rolleyess:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
znači li to kompletno ratarenje ili samo jesenjska sjetva od 2010,i dali ide ful iznos 2050 kn po hektaru il če da nam opet uzmu kaki %:madmana:
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
ma oni to mjenjaju,,ko zakone,nemos stic pratit,,,valjda samo ratarstvo,,za krave su isplacivali u lipnju,,valjda ce i sad tako bit,,,,
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Danas sam čuo novu teoriju (zavjere): trećina poticaja do kraja tjedna ostatak do kraja mjeseca za ratarstvo. Ja im više ništa nevjerujem. A moje žito plače za kanom.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas sam čuo novu teoriju (zavjere): trećina poticaja do kraja tjedna ostatak do kraja mjeseca za ratarstvo. Ja im više ništa nevjerujem. A moje žito plače za kanom.
i kod mene ista situacija,još i ljuljevi zovu upomoč,meni bude veselo jer ove godine bude još manje poticaja jer me sjebala druga klasa mljeka pa bude u konačnici za iduču godinu još manje nego ove:madmana::madmana:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Mi danas zvali u županiju "bit če, al oni nemaju s time ništa, stoji do ministarstva" Doašo, ne došao, posijati se mora..
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
- Uz već uobičajenu kontrolu poljoprivrednih potpora, od ove godine kreće i kontrola na daljinu, koja će se slučajnim odabirom obavljati iz zraka snimanjem terena iz aviona. Snimci će se uspoređivati s podacima iz ARKOD-a - kaže Tušek.
na kaj sve ne troše novce...
 

krikesa

Novi član
Tu od
20 Svi 2011
Poruka
9
Isprika svima ako upadam kao padobranac ovdje, ali imam problem, pa ako netko ima kakav savjet.

Radi se o mojim starcima koji su prošle godine ispunjavali zahtjev za poticaje online, danas je stara bila i rečeno joj je kako neće biti isplate poticaja jer jedan dio nije dobro napravljen. Navodno je nekakav papir trebalo poskenirati i donijeti osobno.
Sad trenutno neznam cjelu priču, ali rečeno je kako oni nisu jedini te da ih je hrpa tako nasjela i neće dobiti poticaje.
Sjećam se samo da im je obećano da neće biti nikakvih problema sa online prijavom, te ako bude problema, netko će se javiti.
Radi se o području jastrebarskog.

Ako netko ima savjet, molim da mi pomogne. Znam da je priča malo štura, ali kad ću imati više detalja, javit ću.

Hvala svima
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
- Uz već uobičajenu kontrolu poljoprivrednih potpora, od ove godine kreće i kontrola na daljinu, koja će se slučajnim odabirom obavljati iz zraka snimanjem terena iz aviona. Snimci će se uspoređivati s podacima iz ARKOD-a - kaže Tušek.
na kaj sve ne troše novce...


sve ćemo mi to platiti:madmana:
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Isprika svima ako upadam kao padobranac ovdje, ali imam problem, pa ako netko ima kakav savjet.

Radi se o mojim starcima koji su prošle godine ispunjavali zahtjev za poticaje online, danas je stara bila i rečeno joj je kako neće biti isplate poticaja jer jedan dio nije dobro napravljen. Navodno je nekakav papir trebalo poskenirati i donijeti osobno.
Sad trenutno neznam cjelu priču, ali rečeno je kako oni nisu jedini te da ih je hrpa tako nasjela i neće dobiti poticaje.
Sjećam se samo da im je obećano da neće biti nikakvih problema sa online prijavom, te ako bude problema, netko će se javiti.
Radi se o području jastrebarskog.

Ako netko ima savjet, molim da mi pomogne. Znam da je priča malo štura, ali kad ću imati više detalja, javit ću.

Hvala svima


Idi Na ovu stranicu pa malo proćitaj i tamo ti objasnimo.

http://www.poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=21756
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
Isprika svima ako upadam kao padobranac ovdje, ali imam problem, pa ako netko ima kakav savjet.

Radi se o mojim starcima koji su prošle godine ispunjavali zahtjev za poticaje online, danas je stara bila i rečeno joj je kako neće biti isplate poticaja jer jedan dio nije dobro napravljen. Navodno je nekakav papir trebalo poskenirati i donijeti osobno.
Sad trenutno neznam cjelu priču, ali rečeno je kako oni nisu jedini te da ih je hrpa tako nasjela i neće dobiti poticaje.
Sjećam se samo da im je obećano da neće biti nikakvih problema sa online prijavom, te ako bude problema, netko će se javiti.
Radi se o području jastrebarskog.

Ako netko ima savjet, molim da mi pomogne. Znam da je priča malo štura, ali kad ću imati više detalja, javit ću.

Hvala svima




ja sam prošle godine ispunio to preko interneta ,isprinto to sve i odnio u agenciju ,ovi tamo sve provijerili ,rekli sve je u redu i to je to.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh