• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
biti ce umjetnost preziviti do kraja ozujka.

Pa ne ovisi se samo valjda o poticajima. Meni bi baš pasalo da ne sjeda ništa do lipnja jer tada je najveći problem preživjeti. Barem meni su najgori mjeseci 6, 7 i 8.
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Pa ne ovisi se samo valjda o poticajima. Meni bi baš pasalo da ne sjeda ništa do lipnja jer tada je najveći problem preživjeti. Barem meni su najgori mjeseci 6, 7 i 8.

cabage,neka samo sjednu ,lako se onda rasporede i za 6,7,8 mj.
Inače koliko sam ja upoznati do kraja trečeg mj. sjesti če samo trečina iznosa.
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
samo da napomenem,nisam lani dobil ni lipe,a tak bude i ove godine,pa sam preživjel :rolleyess::cool: ...no nemam nikakve kredite :supz:...
 

matijas311

Član
Tu od
19 Tra 2010
Poruka
243
ako ćemo samo preživljavati onda nam ni ne trebaju poticaji. preživjeti možeš i bez struje, vode, interneta, mobitela..
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
ako ćemo samo preživljavati onda nam ni ne trebaju poticaji. preživjeti možeš i bez struje, vode, interneta, mobitela..

E da, to ti je tak! Sva čuda tehnike su nam uvali, mi uzeli pa sad plačamo danak! Tak je i sa poticajima obečali svašta mi povjerovali digli kredite, uložili u modernu poljoprivredu, a sad nas j...!:axe:
 
O

odmahsad

Guest
E da, to ti je tak! Sva čuda tehnike su nam uvali, mi uzeli pa sad plačamo danak! Tak je i sa poticajima obečali svašta mi povjerovali digli kredite, uložili u modernu poljoprivredu, a sad nas j...!:axe:

opet su traktori na ulicama. Jer su svi ti farmeri s barikada zavedeni onim bespovratnim Čobijevim (našim) milijunima, navrat- nanos krenuli u investicije, farme, traktore i kombajne, krave, koze i ovce i pokoji Mercedes ML. Jer im nitko nije rekao da za farmu od 50 krava nije dovoljno imati pet ili deset nego 25 hektara zemlje kako bi mogli zaokružiti proces proizvodnje hrana-krava-mlijeko. Jer im nitko nije rekao da onaj John Deer dnevno košta sto eura, radio-ne radio. A da bi se isplatio, mora raditi ne 30 nego 300 dana u godini. (Što vjerujte mi, naš bivši ministar dobro zna, pa ga zato i nećete vidjeti na traktoru ali će stvar malo potkurivati sa nadležnog saborskog odbora).

http://bigblog.tportal.hr/spranja
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
opet su traktori na ulicama. Jer su svi ti farmeri s barikada zavedeni onim bespovratnim Čobijevim (našim) milijunima, navrat- nanos krenuli u investicije, farme, traktore i kombajne, krave, koze i ovce i pokoji Mercedes ML. Jer im nitko nije rekao da za farmu od 50 krava nije dovoljno imati pet ili deset nego 25 hektara zemlje kako bi mogli zaokružiti proces proizvodnje hrana-krava-mlijeko. Jer im nitko nije rekao da onaj John Deer dnevno košta sto eura, radio-ne radio. A da bi se isplatio, mora raditi ne 30 nego 300 dana u godini. (Što vjerujte mi, naš bivši ministar dobro zna, pa ga zato i nećete vidjeti na traktoru ali će stvar malo potkurivati sa nadležnog saborskog odbora).

http://bigblog.tportal.hr/spranja

Ovo je prilično točno
 

tovi

Član
Tu od
25 Sij 2012
Poruka
72
zaključujete po neznam čemu, zanima me kako to vi jednostavno radite računicu, šta vi mislite da je neko kupio traktor da ga susjedi gledaju možda ima i takvih ali nismo svi , dobro znam o čemu pričam jer sam poljoprivrednik koji je počeo sa starim njemačkim traktorom koji je bio stariji od mene , kasnije ferko sada imam i bolje. malo zemlje imam , stočarstvom se bavim ali moji traktori rade po cijele dane a šta onaj koji ima 500 hektara ili više treba imati ili 10 ili viče komada ferkača da to može obraditi ili jedan jači i kvalitetniji. nama je skupo da stroj stoji jedan dan u kvaru . radio sam na ekonomiji kao mladič di smo radili sa traktorima (torpedo, ursus ,rus imt) cjelo čudo tradtora iza čega je trebala cjela tehnička podrška kvarovi non stop da bi to sada obrađivali dva jako skupa traktora i tako mogu pisati cjeli dan možda usporedba za gospodu probajte sa fičom običi svjet pa poslje sa recimo pasatom.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
jel ima novosti sta je isplaceno od potpora u petak 24,02
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
Nema nikakvih novosti, bar kod mene, čujem nekima su ovih dana isplačene premije za mlijeko ali kod nas 0 bodova
 
M

MOCO

Guest
za mlijeko nešto, al nisam gledao konkretno što,mislim da je poticaj za 11.mj
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa kako se nebi znalo, poslije pšenice :weedman:
dobra ti je Moco,al istinita kaže ministar u zakonskom roku,ili možda budu dali vaučer tako da jadni trgovci opet malo zarade na nama,:finga::finga::finga::rolleyess:
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
bolje da što duže kasni, budemo dobili više na kamatama - to je kao štednja - :D
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
bolje da što duže kasni, budemo dobili više na kamatama - to je kao štednja - :D
ma neee...ako duže na isplate,duže ih budemo imali,a da su nam ih isplatili na vrijeme već bi ih odavna potrošili na debele aute... :finga::finga::finga:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
vjerujem da bi večina pravih i poštenih poljoprivrednika rekla ove godine da ne treba poticaj da sa 1.3.vrate cijene svih repromaterijala na onu od prije 10 godina,a jesam ga sad:toimonster:,idem polako u štalu tko mi kriv:madmana::madmana:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh