• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mali gazda

Član
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
93
u erste banci na računu lijepo piše odluka vrh.interventni otkup kravljeg mlijeka 10 mj
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
jeste li znali da je poticaj u poljoprivredi izuzet od ovrhe jer je to po novom zakonu zasticeno primanje izuzeto iz ovrhe .

ali se mora zastititi.
 
Posljednje uređivanje:
S

seljaček

Guest
da potrebno je otvoriti zaštičeni račun tzv. trinajsticu.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
tako je ja danas saznao ptvori se poslovni racun 13 odnese u agenciju za placanje i nemoze ti niko dirnuti racun lova osigurana.
 
M

MOCO

Guest
tako je ja danas saznao ptvori se poslovni racun 13 odnese u agenciju za placanje i nemoze ti niko dirnuti racun lova osigurana.

de malo pojasni
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
hehe,,vi to ko namjerno hocete ostat duzni,,kada trazite zasticen racun,,:mrgreen:,tako ispada,,
 
M

MOCO

Guest
hehe,,vi to ko namjerno hocete ostat duzni,,kada trazite zasticen racun,,:mrgreen:,tako ispada,,
Ne, nego danas moraš biti spreman na sve da te maheri ne orobe!
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
ne zelimo ostati duzni nego primjer neko tko zivi samo od poljoprivrede i nema nikakvih drugih primanja ceka poticaj koji bi trebao ici a blokira ga porezna jer nije imao za platiti socijalno i mirovinsko zbog suse a elementarna nije priznata. ljepo otvoris zasticeni racun i kada novci dodu za pola platis porez a sa drugom polovicom kupis gorivo , platis kredite i rezije!
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
a kaj ima i za pokretnu i nepokretnu imovinu 13. račun?
:weedman:
ma naplate se oni, samo bolje da uzmu lovu nego neš kaj je 300 godina u familiji...
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
ne zelimo ostati duzni nego primjer neko tko zivi samo od poljoprivrede i nema nikakvih drugih primanja ceka poticaj koji bi trebao ici a blokira ga porezna jer nije imao za platiti socijalno i mirovinsko zbog suse a elementarna nije priznata. ljepo otvoris zasticeni racun i kada novci dodu za pola platis porez a sa drugom polovicom kupis gorivo , platis kredite i rezije!

da su tako blokirali propalim firmama,,nebi ljudi bili nacesti,,a ne treniraju strogocu na nama malima,,,,zato je moja filozofija,,da drzava od nas malih zivi,,jel sve podmirujemo i placamo,,,il neznamo zaobici zakon:lol:,nest od toga je
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
ma pričali o živicama o đubru da treba bit oko njega zbetonirano o pašama itd

ništ pametno
 

mali gazda

Član
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
93
a za novac ni glasa zar ne glavno da oni znaju u kaj sve seljak treba investirati i što sve moderizirati pa usavršiti ....... sve za eu a otkud im financije to nikog nije briga samo znaju da to tak mora biti mi moramo raditi po najvišim kriterijima a onda država dozvoli uvoz škarta a naša superkvalitetna roba nema kupca
 

tovi

Član
Tu od
25 Sij 2012
Poruka
72
ja još uvijek nisam dobio poticaj za mlijeko za 9 mjesec , zovem zagreb tamo niko nediže slušalicu :madmana:
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
može jedno pitanje... evo na jesen ću posijati jedno 3ha šta pšenice šta ječam šta kukuruz, i sada dali bi ja mogao tražiti poticaje na to? al nemam ništa šta se tiče taj opg i to?
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
može jedno pitanje... evo na jesen ću posijati jedno 3ha šta pšenice šta ječam šta kukuruz, i sada dali bi ja mogao tražiti poticaje na to? al nemam ništa šta se tiče taj opg i to?

Ako nemisliš ič na više i ako imaš dosta papira za riješavat odostani od poticaja. To ti je moje mišljenje Ja radim 5h bez poticaja. Samo se razočaram!
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
slažem se sa Jožom... ja imam 3ha lavande, i nisam prijavio poticaj... kao malom djetetu, obećaju sladoled, nadaš se slajcu...kad ono mrkva, ništa od slaje (ode drugome) a ti ga još moraš i platiti!!!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh