• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
Danas imate potporu po hektaru zemlje, a državu ne zanima što na njoj raste"

za ovo prvo znamo,,da je po hektaru,,al obradive zemlje,,znaci oranica,,nije bitno,psenica,zob,,grasak,,il dts,,bitno da je oranica,,,,e sad ova recenica,,da drzavu ne zanima sta raste na njoj,,moje misljenje da LAŽE,LAŽE I LAŽE,kak su joj usta siroka,,,pitam ja zasto onda moram navest sta sadim na njoj i kasnije mi inspekcija dolazi,,da vidi sta posijao,,,,i radim promjene,,,ma tu vise neznas tko bolje laze,,
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
Danas imate potporu po hektaru zemlje, a državu ne zanima što na njoj raste"

za ovo prvo znamo,,da je po hektaru,,al obradive zemlje,,znaci oranica,,nije bitno,psenica,zob,,grasak,,il dts,,bitno da je oranica,,,,e sad ova recenica,,da drzavu ne zanima sta raste na njoj,,moje misljenje da LAŽE,LAŽE I LAŽE,kak su joj usta siroka,,,pitam ja zasto onda moram navest sta sadim na njoj i kasnije mi inspekcija dolazi,,da vidi sta posijao,,,,i radim promjene,,,ma tu vise neznas tko bolje laze,,

jel oni to nama opet skreću s teme poticaji pa da se ljudi malo zaokupe prijavom novih poticaja a stare još nisu isplatili:icon_pray::icon_pray:
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
lani su nama platili 49,8% 6 travnja
41,3% 2 srpnja
8,9% 28 kolovoza
i glavno da se pozivaju na zakonski rok !
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ma bit če sada isplate čim smo se opet zadužili,samo do kada tako!?Tak je i prošle godine bilo,otišao ministar vani po pare i dobili smo jedan dio potcaja.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Bolje da srede tržište i suzbiju uvoz, da čovjek zna ako nešto radi da će to prodat po normalnoj cijeni al očito njima paše više ovako.
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
ma neće ništa vjerojatno.....bitno da su najavili da su pripremili za ovaj mjesec iznos isto kao i za prošli.....priče za malu djecu...:s:
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
ma nek već krene bilo kome , ali nitko ništa ne javlja ni na onom forumu za čega je ovo .MOLIM POŠTENOG POLJOPRIVREDNIKA KOME SU NOVCI SJELI DA SE JAVI I DA KAŽE ZA ČEGA:(inlove)::(inlove)::(inlove)::(inlove)::(inlove)::(inlove)::(inlove)::(inlove):
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
jeli neko zna što sa onima koji su na " čekanju " ?

Svi smo na čekanju,jer oni iz Porezne nemaju pojma o prebijanju duga i nisu nikome dostavljali liste dužnika,ja pitao danas u Poreznoj.Kažu da se sad bave poreznim prijavama ,a ovo možda dođe na red u 3. mj.Iako kažu da imaju jako puno posla u vezi poreznih prijava pa ovo kad dođe na red.Misllim da če nam svima blokirati račune ,pa kad lova sjedne njima njihovo ,a nama koliko ostane..:drink:
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Svi smo na čekanju,jer oni iz Porezne nemaju pojma o prebijanju duga i nisu nikome dostavljali liste dužnika,ja pitao danas u Poreznoj.Kažu da se sad bave poreznim prijavama ,a ovo možda dođe na red u 3. mj.Iako kažu da imaju jako puno posla u vezi poreznih prijava pa ovo kad dođe na red.Misllim da če nam svima blokirati račune ,pa kad lova sjedne njima njihovo ,a nama koliko ostane..:drink:

Tak je kod nas,blokiraju te i prvo se oni naplate,o tome sam več pisao.Zato znam da su svi dobili poticaj za koje ja znam da su dužni,jedino što ga ne mogu diči dok dug ne podmire.
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
Tak je kod nas,blokiraju te i prvo se oni naplate,o tome sam več pisao.Zato znam da su svi dobili poticaj za koje ja znam da su dužni,jedino što ga ne mogu diči dok dug ne podmire.

prijatelju za čega su dobili poticaje i kada:mad::
 

orehovec

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
55
Svi smo na čekanju,jer oni iz Porezne nemaju pojma o prebijanju duga i nisu nikome dostavljali liste dužnika,ja pitao danas u Poreznoj.Kažu da se sad bave poreznim prijavama ,a ovo možda dođe na red u 3. mj.Iako kažu da imaju jako puno posla u vezi poreznih prijava pa ovo kad dođe na red.Misllim da če nam svima blokirati račune ,pa kad lova sjedne njima njihovo ,a nama koliko ostane..:drink:

Ja sam podmirio dug u međuvremenu, točnije prije 3 tjedna, ali opet ništa.....:(punch):
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Biti će idući tjedan,Loto 7/39--- 58 mil.kn pa bingo --30 mil/kn eto skoro ko sve do sada što su uplatili.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Kako nije bitan dug, ja sam imao 2500 kuna duga i ništa, rekli mi na poreznoj da podmirim i da onda mogu dobiti, inače ništa.

Zato što nisu u kontaktu sa Agencijom ,ako te ne blokiraju dobiješ lovu ,a ako te blokiraju dobiješ ono što ti (ako) ostane i to je to ,ko je platio OK.a ko nije dobije sve ili ako je blokiran koliko mu ostane ..E da i jel tko dobio pošto je uplatio dug u Poreznoj,mislim da nije ili se ne javlja.??? a dani i tjedni prolaze i dugovi dolaze...
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh