• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

dado153

Novi član
Tu od
14 Tra 2012
Poruka
16
Ako je tako da uzmu sve, ja više neznam koji smo mi vrag u ovoj državi, Linić pogoduje tvrtkama, građanima, sad koliko se priča obrtnicima, a gdje je seljak u sustavu pdv-a u svemu tome.

Npr. trvtke neče dirat radi zaposlenih pa i im ide na ruku, obrtnicima je sad donio zakon da nemože biti ovrhe na privatnoj imovini, građanima se neče moči uzet više od 2/3 primanja u slučaju ovrhe.

Mi smo opterečeni kao obrtnici sa davanjima , a prava nigdje nikakva samo daj i trpi.


Ovi gore ne mare više ni malo za tu poljoprivredu a i za sve ostalo,ugasit če sve pa čemu se i trudit proizvodit ako narod neče imat otkud da plati za hranu, misim na ono samo osnovno da se prehrane.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ma jasno da za sebe, svi se mi borimo za sebe samo ono me zulja "kljuc u bravu"... sta nama ostane dok ide kljuc u bravu?
 
N

Nevjernik

Guest
Jel uopće tko dobio poticaj kad su uplatili 25.2 ili su to samo cifre napisane.
 
N

Nevjernik

Guest
Svašta ja ni nemam duga pa ni kune.
Prošle godine su mi umanjili poticaj za pola i napisali uredno da sam dobio cifru koju sam trebao.
Živjela Hrvatska i EU dugo ćemo ovako raditi.
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
dal mi može netko odgovoriti na moje pitanje ako ima kakvih spoznaja ili uvid u zakonitost.prije 5 g imao sam prijavljeno 10 krmača za poticaj koje sam u međuvremenu prodao ili pospremil u škrinje ali inspektorica mi i nadalje dolazi u kontrolu dan danas iako već 3 g nisam tražio poticaj za krmače.sad me zanima dali ona može meni dolaziti u kontrolu i recimo pisati neke kazne ako nešt nađe pošto nisam ništa tražio?drugo je po meni za zemljište to razumijem ali ovo sa svinjama ne,ja i danas imam 6 krmača nemam ih prijavljenih za poticaj i neću ih prijaviti vodim onaj registar ali ako ne tražim ništa od države zašto onda država traži od mene.molio bih nekoga koji je bolje upoznat sa tim da mi proba odgovoriti .hvala

iako ne tražiš poticaje i dalje moraš zakone poštivati.
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
Evo danas mi došla obavjest od fine o prebitom dugu od 25 veljaće i nisam dobio ništa .

a šta si mislio ?
ionako si tajkun tebi ne treba mora bit za svu bandu koja ne radi i prima socijalu. NA TV-u ČUJEŠ KAKO SU PARAZITI DRUŠTVA POLJOPRIVREDNICI . J... IM MILU MAT..R
bitno da moram platiti svake godine 100 000 kn pdv a i doprinosa i onda mi netko kaže da sam parazit društva.
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
upomoć, da li netko registriran na onom drugom forumu da pročita što su objavili o poticaju spominju neke vaučere a link ne mogu otvoriti .MOLI SE POŠTEN SELJOBER DA PROČITA LINK I OBJAVI GA NA OVOM FORUMU:=:):=:)
 

Picok!

Član
Tu od
20 Srp 2012
Poruka
68
upomoć, da li netko registriran na onom drugom forumu da pročita što su objavili o poticaju spominju neke vaučere a link ne mogu otvoriti .MOLI SE POŠTEN SELJOBER DA PROČITA LINK I OBJAVI GA NA OVOM FORUMU:=:):=:)

Vele da bi isplatili kroz 15 dana milijardu kuna a ostatak da bi išel u vaučerima...
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
iako ne tražiš poticaje i dalje moraš zakone poštivati.
Ne samo da te mogu kontrolirat već ako tražiš poticaj za ratarstvo a recimo ne vodiš evidenciju za svinje mogu ti uskratit poticaj .
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
I taj članak kao i mnogi drugi je vjerovatno naručen kako bi se kupilo još 15 dana vremena i sve tako do pred izbore, a onda će se pojaviti kao spasioci i opet tako i tako opet,,,, neznam već po koji put ovaj narod ima pamćenje kao ribe, pa i ne zaslužuje bolje.:icon_evil::(devil):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh