• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tovi

Član
Tu od
25 Sij 2012
Poruka
72
sdpj , ja sam mali seljak , i nije moje da se bavim politikom moje je da radim , i svaku vlast sudim po onome koliko poštuje moj rad i nitko me ne bude ubijedio da ova vlast poštuje rad i radnika, nažalost činjenica ja da su nas i lopovi bolje poštivali, a dokaz je tome da nikada nisam lošije živio nego sad , prošao nekoliko ovrha a zamisli zašto jer me sama vlada lagala i zakidala, kao da ja ne bi volio sve platiti na vrijeme i ne imati duga, što sam do preklani uspjevao ali zadnja godina je takva da si ni život ne smijem oduzeti jer nemaju novaca da me pokopaju
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
samo još jedna opaska.nije nama linić kriv što nemožemo pomoći susjedu ići u berbu krumpira i ne stoji da nam to on brani,pitam sve vas dali znate što ste potpisom za EU-ropsku uniju potpisali,što sad navaljivati na jedne ili druge,imali smo prilike i dalje pomagati jedni drugima a da nas nitko ništa ne pita ali ne,mi smo radije odabrali da nas netko kontrolira,što sad kukati,sad je kasno.ja znam da mi je savjest čista zaokružio sam protiv EU ropske unije i opet bi ali skoro 80% je bilo ZA i što sada.sada su nam svi krivi a mi koji smo tako odlučili ne,malo čudno,nije?
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
sdpj , ja sam mali seljak , i nije moje da se bavim politikom moje je da radim , i svaku vlast sudim po onome koliko poštuje moj rad i nitko me ne bude ubijedio da ova vlast poštuje rad i radnika, nažalost činjenica ja da su nas i lopovi bolje poštivali, a dokaz je tome da nikada nisam lošije živio nego sad , prošao nekoliko ovrha a zamisli zašto jer me sama vlada lagala i zakidala, kao da ja ne bi volio sve platiti na vrijeme i ne imati duga, što sam do preklani uspjevao ali zadnja godina je takva da si ni život ne smijem oduzeti jer nemaju novaca da me pokopaju

razumijem te potpuno i meni nije lako i ja nisam veliki poljoprivrednik samo me smeta kad netko ne vidi srž problema i izvor i ništa drugo.nadam se da če i nama doći bolja vremena ali moramo najprije raščistiti neke stvari sami sa sobom jer preočito je da dok ti i ja i svi mi radimo da nam netko radi na štetu
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
Dali se netko sječa koliki je postotak uzimala banka kod zadnje prodaje vaučera,jer bi kod ove moglo biti i 10%,rok naplate vaučera od države je 9 mjesec,ove godine,samo koliko u tome ima istine,jer sad bude trebalo odvagnuti koja je opcija povoljnija za taj dio oko vaučera,uglavnom budu nas opet prevarili za jedan dio garant

ajkulo mi smo zadnji put promjenili u slatinskoj banci ina 57000,00 kn uzeli nam oko2500,00 nemoj me hvatat za rječ sto kuna gore ili dolje :(hi)::(hi)::(hi):
 

becka snicla

Član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
52
ajkulo mi smo zadnji put promjenili u slatinskoj banci ina 57000,00 kn uzeli nam oko2500,00 nemoj me hvatat za rječ sto kuna gore ili dolje :(hi)::(hi)::(hi):

Iz prve ruke, HPK, pola poticaja u cashu, u iducem tjednu od 11-15 tog, vaucheri do kraja mjeseca ,nece se moc prodati bankama, tko ne zeli vaucher ceka zadnji rok za isplatu poticaja,iznos ukupnog poticaja sa cashom i vaucherom cca 1800-1900 kn,odnosno nekih 10% manje, to je ponuda Linica i Jakovine,ukoliko ne ispostuju 15.03 koji su javno na HRT izjavili,onda prosvjed, za sad je ponuda ovakva, sutra u Gradisci ce izvjestit ostale udruge, izvor g. Mato Brlosic
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Iz prve ruke, HPK, pola poticaja u cashu, u iducem tjednu od 11-15 tog, vaucheri do kraja mjeseca ,nece se moc prodati bankama, tko ne zeli vaucher ceka zadnji rok za isplatu poticaja,iznos ukupnog poticaja sa cashom i vaucherom cca 1800-1900 kn,odnosno nekih 10% manje, to je ponuda Linica i Jakovine,ukoliko ne ispostuju 15.03 koji su javno na HRT izjavili,onda prosvjed, za sad je ponuda ovakva, sutra u Gradisci ce izvjestit ostale udruge, izvor g. Mato Brlosic



Opet su pronašli način kako zajebat seljaka. I šta sad vaučer mi ne treba a keš nedaju.
 

orehovec

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
55
Iz prve ruke, HPK, pola poticaja u cashu, u iducem tjednu od 11-15 tog, vaucheri do kraja mjeseca ,nece se moc prodati bankama, tko ne zeli vaucher ceka zadnji rok za isplatu poticaja,iznos ukupnog poticaja sa cashom i vaucherom cca 1800-1900 kn,odnosno nekih 10% manje, to je ponuda Linica i Jakovine,ukoliko ne ispostuju 15.03 koji su javno na HRT izjavili,onda prosvjed, za sad je ponuda ovakva, sutra u Gradisci ce izvjestit ostale udruge, izvor g. Mato Brlosic

A što je sa ostalim poticajima? npr. poticaj za krave, premije za mlijeko itd?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Iz prve ruke, HPK, pola poticaja u cashu, u iducem tjednu od 11-15 tog, vaucheri do kraja mjeseca ,nece se moc prodati bankama, tko ne zeli vaucher ceka zadnji rok za isplatu poticaja,iznos ukupnog poticaja sa cashom i vaucherom cca 1800-1900 kn,odnosno nekih 10% manje, to je ponuda Linica i Jakovine,ukoliko ne ispostuju 15.03 koji su javno na HRT izjavili,onda prosvjed, za sad je ponuda ovakva, sutra u Gradisci ce izvjestit ostale udruge, izvor g. Mato Brlosic

A koji je to zadnji rok za isplatu za sve nas koji ne žele vaucer tj. kojima netreba?
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
dobar dan kolege,evo nakon par mjeseci pokušavanja uspio sam se registrirati,dugo pratim forum ali nisam se javljao iz gore navedenog razloga:icon_e_sad:.....eto toliko,inače siki koliko kužim čuvaš vaučer i čekaš 30.06.,sve ostalo navedeno u prethodnim postovima sam isčeprkao još sinoč pa su valjda informacije točne,e sad šta će i kako(koliko) biti vidjet ćemo:icon_pray:
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
johabice draga ti si očito zalutala na ovaj svijet,nemoj se ljutiti ali iz tvojih riječi ja sam tako zaključio.dosad si se hvalila kako si uvijek bila na strani pravde i poštenja i nikad nisi kao šutjela već govorila bez dlake na jeziku ali iz ovoga što si napisala potpuno mi je jasno da i ti spadaš očito u grupu onih koji su se osladili u ovoj državi i sad kad se radi malo reda naravno da ti smeta,ili možda nisi dobro shvatila što je ona ili on napisao u onom tekstu.neznam gdje ti živiš ali zato ja znam gdje ja živim i znam da u tom malom mjestu je pun kur....raznih korisnika koji primaju svakojake naknade i kradu i tebi i meni(od načelnika,vlasnika firmi,obrta,političara i dr.)samo u mojoj ulici ima nekoliko ljudi koji su u mirovinu otišli sa par godina staža,barem dvadesetak invalida(zdravih),barem 10 socijalnih slučajeva i tko zna svega još ne a ulica nije tako velika.sad ti meni pričaš da su ti ljudi u pravu,ok,jesu ali ako si prava kršćanka jedna od božjih zapovijedi govori NE UKRADI a ti ljude potičeš na to iako se slažem s tobom da treba uzeti sve što ti netko daje ali opet trebamo biti ljudi a ne neznam što.da je netko prije nekih 15 g vodio brige o tome nebi mi danas raspravljali o ovim stvarima ali nije vodio a nije vodio zato jer mu je to odgovaralo i jer je mirno mogao haračiti što je htio i koliko je htio a za narod se brinuo tako da nas je samo zaduživao i zaduživao a to nam je sada došlo na naplatu.na kraju žalosti me sve to a najviše da se napadaju oni koji su imali najmanje krivnje za to.ako si tako velika poštenjačina i borac za pravdu onda bi trebala posjetiti prozore onih koji su vodili dvadeset g ovu državu u krivom smjeru priznali mi to ili ne.tamo bi trebala upotriebiti svoj glasić,ne samo ti nego mi svi.
Da nisi ti iz Purger Varoša? Sumnjiv si mi mnogo. Jel poznaje tko ovog forumaša imenom i prezimenom od starih forumaša?
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
Da nisi ti iz Purger Varoša? Sumnjiv si mi mnogo. Jel poznaje tko ovog forumaša imenom i prezimenom od starih forumaša?

nisam prijatelju iz nikakvog purger varoša ja sam dijete sela i želim samo da nam svima bude bolje i tebi i meni i vidim da više manje isto mislimo ali mislim da ne trebamo napadati jedni druge i prozivati ih sumnjivcima ili sl.iz mojeg imena je vidljivo kojoj strani pripadam ali to ne znači da se slažem sa svime kaj nam se događa ili da to zagovaram ali isto tako malo peče kad se netko javi i svu krivnju svaljuje na jedne a da se ne zapita koliko krivnje imaju i oni drugi.meni je svejedno dal nas vode ovi ili oni samo neka budu pošteni.ako svi mislite da smo mi lopovi i banda ovakova ili onakova recite mi samo što su onda bili oni prije nas i ništa više.popiti kod prvog susjeda deset gemišta a kod drugoga još jednog pa reći da ti je pozlilo baš od onoga zadnjeg mislim da ne drži vodu slabo ti je od svih a najviše od onih deset.pozdrav svima u nadi da će nama zasjati sunce što prije ali da treba malo više poštenja svih,treba.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E moj sdpj,evo sam se vratila iz plastenika kasno,pa skuhala večeru,pa tek sada vidim kako si me lijepo nakitio_Očito se nas dvoje ne možemo složiti,ali šta ćeš,svatko ima pravo na svoje mišljenje.Ja sam tebi već rekla da me nikakvo idolopoklonstvo ne može impresionirati,a najmanje zasljepljenost bilo kojom strankom.Plješćem sam prema zaslugama.Usput da odmah reknem-već dugo nisam nikome zapljeskala.Nemoj misliti da meni smeta tvoje stranačko opredjeljenje.Smeta me to što nisi u stanju odvojiti idealizam i realnost.Ali,naučiti ćeš.I ja sam.Samo je meni bilo potrebno jako malo vremena za to.Brzo učim.Evo,ja jako poštujem i cijenim pokojnog Ivicu Račana.Ne zato što je bio,već njegov način na koji je bio to što je bio.Iako se nisam slagala sa većinom njegovog političkog i državničkog rada.Cijenim i poštujem pokojnog Franju Tuđmana.Kojemu sam jednom prilikom kuhala ručak i poslužila mu ga.I njegovoj pratnji.I ponosna sam na to.Ali sam usprkos tome vratila člansku iskaznicu.I na to sam ponosna.I što sam bila član i što više nisam.A nisam od davnih vremena,odmah kako sam shvatila što se događa.I da sam imala člansku iskaznicu SDP-a,u takvim okolnostima,i nju bih vratila.A sad je ne bih niti primila.Niti bilo koju drugu.Jer su svi iznevjerili moja očekivanja.Jer lopovima ne kažu da su lopovi i ne sprječavaju lopove da postanu lopovi.A mene prisiljavaju da budem lopov.Ako želim preživjeti.Stalno spominješ pojedince koji uzimaju od države nezasluženo.I ja to spominjem.Usput odmah spominjem i vladu,jer ona je ta koja to mora onemogućiti.Ali,dali je problem naše države pojedinac koji je lažni invalid ili lažni branitelj ili lažni socijalac?Nije li problem naše domovine puno dublji?A mali mu doprinos donose i ovi spomenuti.E moj sdpj,kada jednom odlučiš duboko razmisliti o svemu što se oko tebe događa i kada budeš mogao vidjeti šta se događa,izgubiti ćeš ideale i vratiti iskaznicu.Ma čija ona bila.

Imala sam ja koristi od svih bivših sistema i vlada-shvatila sam da sam ja ta koja određuje kako želim živjeti i da ne smijem nikome dopustiti da mi određuje što ću misliti i kako ću raditi.I naučili su me što zanče riječi građanski neposluh.I kako ga provoditi.A to je recept za plivanje u govnima u koja su me bacili svi od reda kako su se redali na vlasti.Hvala im.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ljudi ,čujem da je danas na sastanku u Gradišci opet bilo prijepora između naših udruga,svako tjera vodu na svoj mlin,ionda se čudimo što nam svima zajedno rade.....bojim se da nama nije kriva ni vlada,ni politika nego NAŠ BALKANSKI MENTALITET.....:(whew):
čim se približavao dan početka ozbiljnijih prosvjeda,gospoda su pristali na razgovor(i nešto se dogovorilo),e sad smo mo na redu da se počupamo između sebe a oni(vlast) će opet tražit način da nas zajebe dok se mi prepucavamo ko bi trebao kad i koliko dobiti.....ako gospoda koja su bila u Gradišci ovo čitaju znat će o čemu pišem......i malo me čudi da u ovako kritičnom momentu gospodin Brlošić nije našao za shodno da prisustvuje tom sastanku,ali se ispričavam ako moja saznanja nisu točna....pozdrav svima:icon_pidu:
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
E moj sdpj,evo sam se vratila iz plastenika kasno,pa skuhala večeru,pa tek sada vidim kako si me lijepo nakitio_Očito se nas dvoje ne možemo složiti,ali šta ćeš,svatko ima pravo na svoje mišljenje.Ja sam tebi već rekla da me nikakvo idolopoklonstvo ne može impresionirati,a najmanje zasljepljenost bilo kojom strankom.Plješćem sam prema zaslugama.Usput da odmah reknem-već dugo nisam nikome zapljeskala.Nemoj misliti da meni smeta tvoje stranačko opredjeljenje.Smeta me to što nisi u stanju odvojiti idealizam i realnost.Ali,naučiti ćeš.I ja sam.Samo je meni bilo potrebno jako malo vremena za to.Brzo učim.Evo,ja jako poštujem i cijenim pokojnog Ivicu Račana.Ne zato što je bio,već njegov način na koji je bio to što je bio.Iako se nisam slagala sa većinom njegovog političkog i državničkog rada.Cijenim i poštujem pokojnog Franju Tuđmana.Kojemu sam jednom prilikom kuhala ručak i poslužila mu ga.I njegovoj pratnji.I ponosna sam na to.Ali sam usprkos tome vratila člansku iskaznicu.I na to sam ponosna.I što sam bila član i što više nisam.A nisam od davnih vremena,odmah kako sam shvatila što se događa.I da sam imala člansku iskaznicu SDP-a,u takvim okolnostima,i nju bih vratila.A sad je ne bih niti primila.Niti bilo koju drugu.Jer su svi iznevjerili moja očekivanja.Jer lopovima ne kažu da su lopovi i ne sprječavaju lopove da postanu lopovi.A mene prisiljavaju da budem lopov.Ako želim preživjeti.Stalno spominješ pojedince koji uzimaju od države nezasluženo.I ja to spominjem.Usput odmah spominjem i vladu,jer ona je ta koja to mora onemogućiti.Ali,dali je problem naše države pojedinac koji je lažni invalid ili lažni branitelj ili lažni socijalac?Nije li problem naše domovine puno dublji?A mali mu doprinos donose i ovi spomenuti.E moj sdpj,kada jednom odlučiš duboko razmisliti o svemu što se oko tebe događa i kada budeš mogao vidjeti šta se događa,izgubiti ćeš ideale i vratiti iskaznicu.Ma čija ona bila.

Imala sam ja koristi od svih bivših sistema i vlada-shvatila sam da sam ja ta koja određuje kako želim živjeti i da ne smijem nikome dopustiti da mi određuje što ću misliti i kako ću raditi.I naučili su me što zanče riječi građanski neposluh.I kako ga provoditi.A to je recept za plivanje u govnima u koja su me bacili svi od reda kako su se redali na vlasti.Hvala im.
razumijem te kaj govoriš i mislim da se ipak ne slažemo baš u svemu ali u većini toga da što mi je drago a vjeruj mi da bi nas dvoje mogli uz kavu pričati o svemu ovome tjednima.nemoj mi zamjeriti jer i ja želim da nam bude dobro pa možda i ja nekad reagiram malo žešće a pogotovo zato jer me boli nepravda a pogotovo kad neko potkrada nekoga.usput i ja sam prije nekoliko minuta došao unutra jer sam bio u sijanju povrća.mislim da bi mi u koaliciji napravili reda u državi jako brzo-ha?pozz
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
E moj sdpj,evo sam se vratila iz plastenika kasno,pa skuhala večeru,pa tek sada vidim kako si me lijepo nakitio_Očito se nas dvoje ne možemo složiti,ali šta ćeš,svatko ima pravo na svoje mišljenje.Ja sam tebi već rekla da me nikakvo idolopoklonstvo ne može impresionirati,a najmanje zasljepljenost bilo kojom strankom.Plješćem sam prema zaslugama.Usput da odmah reknem-već dugo nisam nikome zapljeskala.Nemoj misliti da meni smeta tvoje stranačko opredjeljenje.Smeta me to što nisi u stanju odvojiti idealizam i realnost.Ali,naučiti ćeš.I ja sam.Samo je meni bilo potrebno jako malo vremena za to.Brzo učim.Evo,ja jako poštujem i cijenim pokojnog Ivicu Račana.Ne zato što je bio,već njegov način na koji je bio to što je bio.Iako se nisam slagala sa većinom njegovog političkog i državničkog rada.Cijenim i poštujem pokojnog Franju Tuđmana.Kojemu sam jednom prilikom kuhala ručak i poslužila mu ga.I njegovoj pratnji.I ponosna sam na to.Ali sam usprkos tome vratila člansku iskaznicu.I na to sam ponosna.I što sam bila član i što više nisam.A nisam od davnih vremena,odmah kako sam shvatila što se događa.I da sam imala člansku iskaznicu SDP-a,u takvim okolnostima,i nju bih vratila.A sad je ne bih niti primila.Niti bilo koju drugu.Jer su svi iznevjerili moja očekivanja.Jer lopovima ne kažu da su lopovi i ne sprječavaju lopove da postanu lopovi.A mene prisiljavaju da budem lopov.Ako želim preživjeti.Stalno spominješ pojedince koji uzimaju od države nezasluženo.I ja to spominjem.Usput odmah spominjem i vladu,jer ona je ta koja to mora onemogućiti.Ali,dali je problem naše države pojedinac koji je lažni invalid ili lažni branitelj ili lažni socijalac?Nije li problem naše domovine puno dublji?A mali mu doprinos donose i ovi spomenuti.E moj sdpj,kada jednom odlučiš duboko razmisliti o svemu što se oko tebe događa i kada budeš mogao vidjeti šta se događa,izgubiti ćeš ideale i vratiti iskaznicu.Ma čija ona bila.

Imala sam ja koristi od svih bivših sistema i vlada-shvatila sam da sam ja ta koja određuje kako želim živjeti i da ne smijem nikome dopustiti da mi određuje što ću misliti i kako ću raditi.I naučili su me što zanče riječi građanski neposluh.I kako ga provoditi.A to je recept za plivanje u govnima u koja su me bacili svi od reda kako su se redali na vlasti.Hvala im.

Bravo Joh....... sve pohvale:D:
 

orehovec

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
55
Vi neki zbilja ne kužite svrhu ovoga foruma, ovo nije politički forum i za vaše glupo prepucavanje. Poanta ovog foruma je dobivanje informacija o aktualnoj situaciji koja i nije baš bajna i inače, te razmjena iskustva i slično, a ovo o čemu vi raspravljate NEKI (politika) totalna glupost, ko da koga zanima u kojoj je ko stranci i koje je njegovo političko razmišljanje. Bio on član SDP-a, HDZ-a , HSS-a ili bilo koje stranke.Nađite se na kavi ili negdje već pa se prepucavajte do mile volje....
 
N

Nevjernik

Guest
Ide mi na živce čim čujem za HDZ.
Pa oni su popljačkali Hrvatsku od početka do kraja.
Zato se i nema ništa više.
Bili su u barakama a sad imaju čuda.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Ovo nije tema za politicka sranja, imate forume za te gluposti.

Šta se bunite nek ljudi pišu barem znaš kako ko razmišlja, koliko je tko i kada drpio u kojoj stranci. Pustite nek se piše ionako se na forumu ništa zanimljivo ne dešava.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh