• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

orehovec

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
55
Šta se bunite nek ljudi pišu barem znaš kako ko razmišlja, koliko je tko i kada drpio u kojoj stranci. Pustite nek se piše ionako se na forumu ništa zanimljivo ne dešava.

Ma nema smisla, svaki put kad dođem na ovaj forum iznenadi me neka lekcija iz politike od pola stranice ili više. Nije da to čitam ali opet, ak nemaš kaj pametnog napisati onda bolje nekad ništ ne pisati!:icon_eek:
 
N

Nevjernik

Guest
Radi takvog drpanja nemaju nama za poticaje .
Nebitno to samo pokazuje kakav smo mi narod .
Možu da nas kradu lažu poticaj nedaju i nama je opet dobro.
Najbolje je nekukati a novce teško budemo dobili.
 
B

Bobo

Guest
Evo, upravo je krenulo "stranacko" prepucavanje ko je vise ko je manje ciji tata jaci i tako dalje...

Sad ce krenuti jos neke svadje i tako dalje i tako blize.

Zato i je politika zabranjena tema ovdje i da nisam umoran koliko jesam, sad bih isao bar 10 stranica u nazad i brisai SVE komentare u kojima se spominje bilo koja politicka opcija... NO ima i za to dana, samo to nije danas.

Pazite sto pisete, molim vas da se izbjegnu daljnje "neugodnosti"
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma Bobo,slobodno ti obriši sve što misliš da treba,jeste da neki postovi nisu tematikom primjereni na ovome mjestu,iako su indirektno vezani za temu.Briši i zato što osobe koje nisu zadovoljne napisanim svoje nezadovoljstvo nisu u stanju izreči primjerenim riječima pa bi zaista moglo doći do konflikta,a to nitko ne želi.
 
B

bosniahos

Guest
A čujte neke stvari treba svakako reč,e sad netko se smatra prozvan pa uvrijeđen,netko opet smatra da se o ovim ili onim tj. njima nesmije ništa.I takvi onda skreču sa politikom u predznaku hdz,sdp,hss ma neznam što več e takove treba opomenit.Ostalo ako se netko spomene imenom a svi znaju da taj i taj nije baš neko cviče to treba i reči.Nedavno san u ovoj temi spomenil jednog politika i več mi je, valjda njegov stranački kolega uzvratil na nož a to mi nije bila namijera da nešto provociram pa sam odusta po onoj pametniji san neču dalje.Pa svako ima pp. pa neka koriste tu mogučnost da svoja neslaganja između politika tako razvlače da stvarno nebi krenuli križ kraž sa svađom na forumu.Hvala.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Gledajte nemojte biti nezahvalni ako nam ovo daju i meni nepase vaucer ali kaj mogu budite malo realni i imajmo osjećaja i prema onima koji nedobivaju plaće itd.
A i za dio problema osobnih smo sami krivi nije nam kriv netko ako nekome nažalost nije uspio neki posao... Nažalost kažem...
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Vi neki zbilja ne kužite svrhu ovoga foruma, ovo nije politički forum i za vaše glupo prepucavanje. Poanta ovog foruma je dobivanje informacija o aktualnoj situaciji koja i nije baš bajna i inače, te razmjena iskustva i slično, a ovo o čemu vi raspravljate NEKI (politika) totalna glupost, ko da koga zanima u kojoj je ko stranci i koje je njegovo političko razmišljanje. Bio on član SDP-a, HDZ-a , HSS-a ili bilo koje stranke.Nađite se na kavi ili negdje već pa se prepucavajte do mile volje....

tako je. ali dokle god se bude pričalo o politici nema dobroga,to je pokazatelj da nam nije dobro. pa pola amerikanaca kao i većina europljana nema pojma kako im se zove predsjednik,baš ga i briga,dobro mu je.
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
Bolje i vaučer nego ništa samo da dođe na vrijeme a ne kad se ljudi već zaduže za repromaterijal . Prvi poticaji su i bili u repromarerijalu .
Nemogu odoljet a da ne prokomentiram prijašnje postove . Kad netko ima 80 poruka i sve u jednoj temi i pametuje drugima a da se ne predstavi za mene nije ništa drugo nego provokator .(Zar ne sdpj)
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Mora li se sa vaučerom uzeti sve kod jednog dobavljača, kako se knjiži vaučer i prima li Ina vaučer za gorivo?:icon_hang:
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
nisam prijatelju iz nikakvog purger varoša ja sam dijete sela i želim samo da nam svima bude bolje i tebi i meni i vidim da više manje isto mislimo ali mislim da ne trebamo napadati jedni druge i prozivati ih sumnjivcima ili sl.iz mojeg imena je vidljivo kojoj strani pripadam ali to ne znači da se slažem sa svime kaj nam se događa ili da to zagovaram ali isto tako malo peče kad se netko javi i svu krivnju svaljuje na jedne a da se ne zapita koliko krivnje imaju i oni drugi.meni je svejedno dal nas vode ovi ili oni samo neka budu pošteni.ako svi mislite da smo mi lopovi i banda ovakova ili onakova recite mi samo što su onda bili oni prije nas i ništa više.popiti kod prvog susjeda deset gemišta a kod drugoga još jednog pa reći da ti je pozlilo baš od onoga zadnjeg mislim da ne drži vodu slabo ti je od svih a najviše od onih deset.pozdrav svima u nadi da će nama zasjati sunce što prije ali da treba malo više poštenja svih,treba.

Ej politički ajd odgovori na izravnoj prodaji seljačkih proizvoda...
 
B

bosniahos

Guest
A 60 postova je još ok. sa provokacijama su neki krenuli još sa 4 posta i duboko se uvrijedili kad im se odgovori.Dal san si truda i stvarno, neki prije rade gungulu na temama nego se predstave,imamo hrpu kontrolora recimo,znam, isam sam dobija opomene zbog svojih političkih izjava i neslaganja s nekim,pa zašto se na iste ne reagira i to drastičnim mijerama.Pa nečeš ti nas tucati onako ko što bi rekli - drži figu u đepu- ili sistem- zavadi pa vladaj-.
Dobro, nemam puno zemlje ili stoke ali imam recimo zasebe podosta i stvarno me zanima što je ali stvarno,što je dosad od tzv. poticaja isplatito u poljoprivrednoj proizvodnji.Meni nije došlo ama baš ništa,u ministarstvo neču zvat i slušat exponejšn što če ako če.Ja san praktičar i volim čut konkretno.A ne ono bacit ču bubu pa da vidimo kako če tko da reaguje.I s nekim u lokalnoj krčmi sa Ipoda gledat komentare i uz smijeh komentirat,vidi ove seljačine kako ih jebemo.Hvala.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Mora li se sa vaučerom uzeti sve kod jednog dobavljača, kako se knjiži vaučer i prima li Ina vaučer za gorivo?:icon_hang:

Koliko ja znam Ina ne prima vaučer ali isto tako ne primaju ga ni sve poljoapoteke tako da je to dosta veliki problem. Meni trebaju vodotopiva gnojiva a onaj koji prima vaučer ne drži ta gnojiva a onaj koji drži taj ne prima vaučer. Tako da je to dosta veliki problem barem meni.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,671
samo da pitam, ti vaučeri...
pa kaj i tak ne moraju na kraju platit te vaučere poljoapotekama i drugim dobavljačima?
ili kad su ono kapitalna plaćali bankama umjesto seljacima...
ovako ti daju papir, ti ga daš za robu (bez popusta) i uvijek si u minusu...
jedino kaj je netko opet zaradil na seljaku...
 
Z

zeleno zagorje

Guest
vaučere su vjerojatno podjelili seljacima da ih malo ušutkaju , kad već nisu dali tu sitnu lovu, a poljoapotekama budu platili kasnije ko što država plača , uvijek kasni u plačanju bilo kakvog posla ili robe ako radiš sa državom , to su opet njihova mutna posla
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
vidim da me dosta vas ne razumije i misli da nekoga provociram namjerno.moj cilj nije nikoga provocirati i slažem se da mi nebi trebali pričati o politici ali nažalost od politike sve počinje.slažem se s vama da nas čak nebi trebalo zanimati ni kako nam se zove predsjednik i sl.figure.ja nisam toliko govorio o političarima koliko sam dao primjera zbog čega nam je svima loše.ako je to kome smetalo ili smeta neću više govoriti o tome ali dotaknut ću se samo još jedne stvari koja mi zapinje za oči.to je sastanak predstavnika seljaka sa linićem i jakovinom u kojem nam je obečano ono kaj već svi znamo a ja sad postavljam pitanje svima.zašto se pristalo na 10% manje poticaje i na vaučere a da nitko od naših vođa nije zatražio od ministara da ako smanji nama 10% da zašto nebi recimo smanjio i 10% socijali?barem radi reda.e tu je vidljivo tko za koga radi i tu je isto jedan od problema zašto nam je tako.inače nemam ništa protiv ovakovog dogovora ali opet je izašlo da socijala vrijedi više od nas poštenih ljudi,a da ne spominjem i druga mjesta gdje se moglo srezati nešt.nadam se da ćemo se sada složiti u ovome
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
samo da pitam, ti vaučeri...
pa kaj i tak ne moraju na kraju platit te vaučere poljoapotekama i drugim dobavljačima?
ili kad su ono kapitalna plaćali bankama umjesto seljacima...
ovako ti daju papir, ti ga daš za robu (bez popusta) i uvijek si u minusu...
jedino kaj je netko opet zaradil na seljaku...



Roba na vaučer je 10% skuplja od redovne cjene.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
odakle si ti več iskopo tolki postotak? bolje to obriši da niko nevidi

evo ja mislim da neće uzimat nikaki postotak nego jedinstvenu naknadu od 50kn za obradu

kakvo čudo za taj postotak?nama je erste uzela 10 %što smo prebili kapitalna za traktor,jer da smo čekali od države nebi još stiglo..ionako smo čekali 3 godine i nakraju dali banki tih 10%..guli ko gdje stigne...:mad:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
opet ja nekužim jednu stvar, pol vas tu kuka kak nema novaca, nema se za sjeme, gnojivo za sjetvu kukuruza, ovo ono, i sad ak budu ti vaučeri bili, a fala bogu, i sjetva je za malo jače od mj dana, sad polovici to opet nepaše, neznam stvarno tko tu koga ebe više.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh