• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mali gazda

Član
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
93
krenulo je samo prvo na redu slavonija pišu ljudi da je isplaćeno prije pola sata požeško slavonska županija i da odgovara 50 % od iznosa poticaja ajd bar se nekamo pokrenulo
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
ja sam dobio poticaj u kc-kz zupaniji,,,velike li svote,,uhhhhhhh:finga::rolfer::rolfer::rolfer:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
nije još cesta složena prema glavnom gradu pa malo kasni,dali netko od kolega koji su dobili može potvrditi da im je isplačeno ful 50% od rečenog:vragek::vragek:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Bravo Ajkula odlicno pitanje to sam i sam htio upitati...
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
ja nisam provjeravo,al prijatelj koji je kaže da mu je uplaćeno i da je dobio 50%. al nisam ga pito jel su u to uračunate i krave ili samo za ratarstvo,al nije to sad ni bitno ,bitno je da je uplaćeno:D
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Stigli novci za voće i povrće tj. poticaj. Na arkod veličinu samo obradivih površina 50%. Iznos bez dodatka onih 250 kn. 4,3 ha je čestica, 4,1 arkod površina 4.260 kn. Poz

P.S Nemoram navesti županiju valjda znate gdje je Osijek ;) Poslije Vukovara najlijepši i najbolje osmišljeni grad ks ks ks ;)
 

tovi

Član
Tu od
25 Sij 2012
Poruka
72
jeste li dobili poticaj za životinje ??????:!: meni jučer sijelo nešto ali izgleda samo za oranicu
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Meni je čudan iznos, nikako ne može biti 50 posto, jel to poticaj koji smo prijavljivali prošle godine i koliko je po hektaru kukuruza i jel išao i za voćarstvo?
 
S

seljaček

Guest
Meni sjelo danas nekakvih mršavih 25 posto od ukupnog zahtjeva zvao sam apprrr 52 poziva na ukupno 7 brojeva i 51. puta se neko zajebe i digne slušalicu lijepo se predstavim a fina dama kaže zovite broj xxxxxxxxx nazovem taj broj ali naravno opet se nitko ne javlja.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh